Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και τσουπ σημερα το πρωι τηλεφωνακι, ελληνικό νουμερο, μιλάει αγγλικα, δεν πολυνιώθω γιατι ειμαι από υπνο, με τα πολλά συνενοούμαστε και αυριο πρωι-πρωι συνεντευξη περιπου 1 ώρας με τεχνικές ερωτήσεις. ΦΜΛ. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Οι δύο οθόνες είναι απίστευτα βολικές, στη μία τα παιχνίδια και στην άλλη το skype ή στη μία ανοιχτό το word και στην άλλη το internet για συγγραφή εργασιών. Θα μου κακοφαινόταν να ξαναγυρνούσα σε μία.

 

Σπύρο, η μπανάνα δε μου άρεσε, είναι σα να πίνεις χυμό με αλκοόλ, δεν καταλαβαίνεις μπίρα. Αυτή από την άλλη, της ίδιας εταιρίας, πολύ καλύτερη.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωταπριλιά είναι Κρις, πλάκα σε κάνανε. Χοχοχο. Πλάκα σε κάνω, πρωταπριλιά, δεν σε κάνανε πλάκα, αλήθεια ήτανε.

 

Πουλές, πρωταπριλιά ήτανε που μας πήρανε τηλέφωνο να πάμε να πάρουμε την Βασουλίτα από το Ιπποκράτειο. 41η μέρα και Μεγάλη Πέμπτη, βοήθειά μας, ενώ μας λέγαν μέχρι τότε ότι θα κάνει πάσχα στην γυάλα. Ετοιμαζόμαστε γαμιώντας να πάμε, και λέει η γνιέκαμ "ρε συ, πρωταπριλιά είναι, δεν πιστεύω να...". "Το καλό που τους θέλω, αν δεν θέλουν να τους μαμήσω ότι έχουν και δεν έχουν", μουχαχα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπύρο, η μπανάνα δε μου άρεσε, είναι σα να πίνεις χυμό με αλκοόλ, δεν καταλαβαίνεις μπίρα. Αυτή από την άλλη, της ίδιας εταιρίας, πολύ καλύτερη.

ε οχι και σαν χυμος αλλα σαν υγρο ψωμι οπως λεει η ετικετα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι δύο οθόνες είναι απίστευτα βολικές, στη μία τα παιχνίδια και στην άλλη το skype ή στη μία ανοιχτό το word και στην άλλη το internet για συγγραφή εργασιών. Θα μου κακοφαινόταν να ξαναγυρνούσα σε μία.

 

Σπύρο, η μπανάνα δε μου άρεσε, είναι σα να πίνεις χυμό με αλκοόλ, δεν καταλαβαίνεις μπίρα. Αυτή από την άλλη, της ίδιας εταιρίας, πολύ καλύτερη.

 

Γαμάει η double chocolate stout αλλά δεν την έχω ξαναπετύχει σε κανένα κοντινό ΑΒ... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα να τις περνεις οταν τις βρισκεις με εκπτωση ή με κουπονι απο ποντους.ετσι προσπαθω να κανω.

εχω ξεμείνει με 2 τετοιες:

155.jpg

πρεπει να πεσει καμια προσφορα να στοκαρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Τελικά η Iron Maiden τι λέει; Όποτε την πετυχαίνω σκέφτομαι να πάρω για την καλτιά αλλά τελικά παίρνω κάτι πιο στάνταρ στη θέση της.

παίζει να αξίζει μόνο το μπουκάλι...
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μπύρα από το λάγκερ τι διαφορά έχει; αν λέγεται η διαφορά επιγραμματικά μην σας κουράζω κιόλας.

 

Η λάγκερ είναι είδος μπύρας. Στα γρήγορα και πιο αναλυτικά.

 

Στο άλλο με τη μαγειρική δε μου απαντάνε, που διάολο (supermarket) έχει σίγουρα gnocchi (νιόκι) να πα να πάρω για το βράδυ;; στα συνοικιακά δε βρήκα 

 

Στο μεγάλο καρφούρ στον Γέρακα έχει. Μάρκας Barilla.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...