Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

αυτο κανω τελικα. κλεινω το ιντερνετ απο παντου και να παν να γαμηθουν ολοι. αν καποιος πεθαινει ας παρει τηλεφωνο. 

δεν μιλάς καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η απλά κλείνεις το γαμω ρουτερ/κλείνεις το 3g/wifi

ανοργάνωτες γυναίκες...

γιατί είσαι απότομος; :unsure:

 

εύα τι τους θες κι εσύ τόσους μέσεντζερς; νταξ,εμένα μου φαίνεται κουλό γιατί στο σπίτι έχω τάμπλετ και δεν χρησιμοποιώ κινητό για σερφάρισμα γιατί δεν με βολεύει..ξίλωσε εφαρμογές,κλείνε wifi και κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το yahoo ξεσκίζεται γι' ακόμη μια φορά, τι θα γίνει με το χάλι τους...

 

Also, τρέξτε λέει να στείλετε δέματα εσωτερικού στα Ελτα σε τιμές κόστους, 1.5ευρώ έως 1Κg 3kg κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

scullyist εσύ πτου τα ξέρεις, ήρθε δεμα από το αμαζον 4 μήνες μετά στο οποίο έπρεπε να κανω άρνηση παραλαβής, τεσπα δεν ήξερα περι τίνος πρόκειται και το πήρα, τώρα τι κανω; Το στελνω πίσω; Τι γίνεται με τα εξοδα αποστολής; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μ$#^ς δεν γινεται αυτο το πραγμα.

 

Στελνεις email σε ελληνικη αντιπροσωπεια και σου στελνουν email για να σου πουν οτι δεν ξερουν και σου δινουν το τηλεφωνο του προισταμενου για να παρεις εσυ τηλεφωνο...

 

πωω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Chris

Δεν το ανοίγεις, επικοινωνείς μαζί τους και τους εξηγείς την φάση (ακόμη κι αν το άνοιξες, τους το λες) και 99.9% σου λένε να το επιστρέψεις και θα σου πληρώσουν τα μεταφορικά στην κάρτα later αφού τους πεις το ποσό (και μάλλον τους στείλεις και κανενα scan από την απόδειξη). Be honest with them, το άμαζον σκίζει σε εξυπηρέτηση, δεν νομίζω να έχεις κανενα θέμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε πήρανε χαμπάρι πως είσαι ίντερνετ αντίκτ και σε τρολάρουνε να δουν αν θα πάθεις κόνφλικτ.

 

no prob

τα λεφτα μου θα πανε εξω και ας το κλεισουνε το μαγαζακι τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...