Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω το βραδυ παντα κλεινω το ιντερνετ σε ολες τις φορητες συσκευες και ενοειται υπολογιστης κλειστος. Γιατι υπαρχουν και μερικες δαιμονισμενες που μου στελουν μηνυματα στο fb 3 την νυχτα. το τι χριστοπαγανιες εχω ριξει δεν λεγεται. Τηλεφωνα ευτυχως δεν τολμαν να παρουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

5 χρονια στο αθορυβο απο επιλογη.οταν πριν απο κατι μηνες ξαναρχισα να βαζω ηχο και να προλαβαινω κλησεις τρομαξε κοσμος. :P

 

αλλα ετσι και αλλιως το σημα στο σπιτι ειναι χαλια αρα :devil: ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το βραδυ παντα κλεινω το ιντερνετ σε ολες τις φορητες συσκευες και ενοειται υπολογιστης κλειστος. Γιατι υπαρχουν και μερικες δαιμονισμενες που μου στελουν μηνυματα στο fb 3 την νυχτα. το τι χριστοπαγανιες εχω ριξει δεν λεγεται. Τηλεφωνα ευτυχως δεν τολμαν να παρουν.

 

Που είναι το πρόβλημα; Δεν καταλαβαίνω, FB noob. Μου ακούγεται το ίδιο χαζή γκρίνια με το «μου στέλνουν emails στις 3 τη νύχτα»... :-\

 

Α, καλημέρα δεν είπα: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που είναι το πρόβλημα; Δεν καταλαβαίνω, FB noob. Μου ακούγεται το ίδιο χαζή γκρίνια με το «μου στέλνουν emails στις 3 τη νύχτα»... :-\

 

Α, καλημέρα δεν είπα: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

 

το προβλημα ειναι οτι καποιοι εχουν ορεξη για κουβεντα 3 την νυχτα. οσο για τα εμαιλ στο outlook εχει ρυθμιση για silent hours. στο κωλοφβ δεν εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το προβλημα ειναι οτι καποιοι εχουν ορεξη για κουβεντα 3 την νυχτα. οσο για τα εμαιλ στο outlook εχει ρυθμιση για silent hours. στο κωλοφβ δεν εχει.

 

Ο,τι είπε η Valerie_, συν:

 

1. Κλείνεις ηχεία ή

2. Κάνεις mute όλους τους ήχους των Windows ή

3. Βάζεις το PC να πέφτει σε sleep μετά από κάποια ώρα αδράνειας (αυτό είναι ΚΑΙ οικολογικό, αμέ!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε εύα έχεις ενεργοποιημένους τους ήχους του φβ;

 

ειλικρινα δεν ξερω τι ειανι ενεργοποιημενο και τι οχι στο κινητο μου (κυριως) και στο ταμπλετ μου. εχω 350 messengers  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο,τι είπε η Valerie_, συν:

 

1. Κλείνεις ηχεία ή

2. Κάνεις mute όλους τους ήχους των Windows ή

3. Βάζεις το PC να πέφτει σε sleep μετά από κάποια ώρα αδράνειας (αυτό είναι ΚΑΙ οικολογικό, αμέ!)

 

οχι το πσ ειναι κλειστο την νυχτα παντα. το κινητο ειναι κυριως το προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η απλά κλείνεις το γαμω ρουτερ/κλείνεις το 3g/wifi

ανοργάνωτες γυναίκες...

 

αυτο κανω τελικα. κλεινω το ιντερνετ απο παντου και να παν να γαμηθουν ολοι. αν καποιος πεθαινει ας παρει τηλεφωνο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...