Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι μονο αλλάζει.

Έρχεται ο καιρός που θα βγαινω εξω φρεσκολουσμενη και δεν θα αρρωσταινω. Ποσο win-win φαση.

Προσφατα ανακαλυψα πως μερικοι φιλοι μου με υψος μαλλιων περι τα 3-4-5 εκατοστα max, μετα το μπανιο χρησιμοποιουν πιστολακι για να τα στεγνωσουν και περιμενουν και μια ωρα να περασει για να βγουν εξω. Αν δεν υπαρχει πιστολακι τοτε γινεται διωρο και ολη την ωρα με μια πετσετα στο κεφαλι. Και μολις το ακουω να ειμαι σε φαση

 

 

mega_facepalm.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

βοζι αν βγεις έξω φρεσκολουσμένος σε κρύοο καιρό υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να ψωνίσεις ιγμορίτιδα. κι εγώ αυτό που κάνουν οι φίλοι σου κάνω μόνο που το μαλλί μου δεν είναι μόνο 4-5 πόντους :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφατα ανακαλυψα πως μερικοι φιλοι μου με υψος μαλλιων περι τα 3-4-5 εκατοστα max, μετα το μπανιο χρησιμοποιουν πιστολακι για να τα στεγνωσουν και περιμενουν και μια ωρα να περασει για να βγουν εξω. Αν δεν υπαρχει πιστολακι τοτε γινεται διωρο και ολη την ωρα με μια πετσετα στο κεφαλι. Και μολις το ακουω να ειμαι σε φαση

 

 

mega_facepalm.jpg

 

ελεος εδω εγω με τοσο μαλλι και τ αφηνω να στεγνώσουν απο μόνα τους.συνηθως συνδυάζω τα μπανια ετσι να εχω κανα 2 ωρο πριν βγω ή κοιμηθω για να εχει φυγει η περισσότερη υγρασια.και φυσικα η πετσετα μενει μαχ 15 λεπτα.τι στο καλο μαλλι εχουν και θελουν 2 ωρες πετσετα?ρε μηπως σε κανουν πλακα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι πλακα, το εζησα κιολας αυτο το διωρο οταν ειχαμε παει εκδρομη. Επισης το δεχομαι να το κανεις αυτο αν εχεις μεγαλα μαλια. Και εμενα 4 εκατοστα ειναι αλλα με το που βγαινω απο το μπανιο, τα σκουπιζω 5 δευτερα μεσα στο μπανιο και σε 10 λεπτα εχω βγει εξω οτι καιρο και να εχει. Σιγα να μην αρρωστησεις απο αυτο το πραγμα, ας συνελθουμε λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι πλακα, το εζησα κιολας αυτο το διωρο οταν ειχαμε παει εκδρομη. Επισης το δεχομαι να το κανεις αυτο αν εχεις μεγαλα μαλια. Και εμενα 4 εκατοστα ειναι αλλα με το που βγαινω απο το μπανιο, τα σκουπιζω 5 δευτερα μεσα στο μπανιο και σε 10 λεπτα εχω βγει εξω οτι καιρο και να εχει. Σιγα να μην αρρωστησεις απο αυτο το πραγμα, ας συνελθουμε λιγο.

 

oχι καλε αλλωστε αμα κανει κρυο ε ριχνεις μια κουκουλα ενα σκουφακι σωζεται το πραγμα.

όχι φίλοι αλήθεια λέω για την ιγμορίτιδα. όχι πως είναι στάνταρ και το παθαίνουν όλοι αλλά ότι υπάρχει πιθανότητα κάποια στιγμή να

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ μια φορά είχα πάθει καλοκαίρι από ιό και βγαίνω έξω με νωπά μαλλιά all year round πόσα χρόνια... Δεν έχει να λέει, αμα είσαι γκαντέμης, είσαι

εγώ οταν έμαθα οτι φευγω σε 20 λεπτά να προλάβω το πλοίο απ το στρατόπεδο της Λήμνου με μετάθεση για Πάτρα και έφυγα καρφί και μπήκα για ντουζ με κρύο νερό (-4 έξω) και ηταν λες και μου έσκασε σφυρί στο κεφάλι. Μετά απο μισή ώρα ήμουν στο Λιμάνι και έκανε ενα κρύο , φύσαγε κ όλας. Αξέχαστες στιγμές  :-)  

τρίτα ξαδέρφια είναι περίεργη φάση , αλλα τέταρτα ? νομίζω ειναι κομπλέ ε?

δεν το σκέφτομαι για εμένα , κουβέντα να γίνεται .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...