Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτό που στο φβ γράφει κάτι ο άλλος στο στάτους του και όταν τον ρωτάς τι συμβαίνει να σου λέει δεν θέλω να το συζητήσω.

 

181.gif

 

Αυτό που γράφεις κατι που έγινε στο FB και πετάγονται από κατω 2-3 περιεργοι να σου πουν να σβήσεις το FB ή ότι δεν έχουν; :P

 

181.gif

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

πότε θα την κόψουν αυτή τη μαλακία με την αλλαγή της ώρας; Άλλαζε σαν τον μαλάκα 100 ρολόγια κάθε φορά. Ας το πάνε μισή ώρα μπροστά κι ας το αφήσουν εκεί για πάντα, στην μέση ακριβώς.

 

Και παλια ξυπνουσες αλλαζες τα ρολογια, αν το θυμώσουν και ήσουν κομπλε, τώρα τα μισα αλλάζουν μονο τους, άλλα σε ρωτανε, αλλα στο λένε, άλλα οχι, άλλα πρέπει να τα αλλάξεις εσύ και δεν ξέρεις και το τηλ του 141. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας που μιλάτε για fb και τα σχετικά (τουτίτα δεν έχω)

Μόνο εγώ όταν έφτιαξα εδώ ακκάουντ ψιλοέκοψα το fb και το χρόνο που έτρωγα εκεί τον τρώω τώρα εδώ? <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας που μιλάτε για fb και τα σχετικά (τουτίτα δεν έχω)

Μόνο εγώ όταν έφτιαξα εδώ ακκάουντ ψιλοέκοψα το fb και το χρόνο που έτρωγα εκεί τον τρώω τώρα εδώ? <_<

Τα ίδια κι εγώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας που μιλάτε για fb και τα σχετικά (τουτίτα δεν έχω)

Μόνο εγώ όταν έφτιαξα εδώ ακκάουντ ψιλοέκοψα το fb και το χρόνο που έτρωγα εκεί τον τρώω τώρα εδώ? <_<

 

εγώ έπαθα το ανάποδο, είχα φάει 1 μήνα μπαν από εδώ και άρχισα να μαλακίζομαι στο φβ, είχα μεν ακκάουντ αλλά δεν έμπαινα ποτέ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...