Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

ναι αλλα ειμ ακόμ δω 

μικρός είχα πέσει απο ενα περιστρεφόμενο με κούνιες που το γύριζε ενας 15χρονος(?) με φόρα και παραλίγο να με πάρει το κεφάλι , ευτυχώς την έφαγα κ βγήκα knock out με κάμποσα ράμματα και δε πρόλαβα να σηκώσω το κεφάλιμ καλά.

 

έχω περάσει θανατηφόρα αρρώστια που ειχε θερίσει αρκετά συνομήλικα κ τη γλίτωσα απο πειραματικό εμβόλιο που επίσης είχε αρκετά side effect deaths

 

μια φορά ενα αμάξι ήρθε πάνω μου και έκανα λίγο δεξιά κ πήγε κ έσκασε σε μια μάντρα (μεθυσμένος ο οδηγός)

 

θες να σε πω κ άλλα?

 

ειμ τυχερός  :-) (μέχρι σήμερα)

 

να κάν τι? να πει οτι λεω ψέματ? αφου δε με ξέρει , οποιος θελει να δει αν ειμαι 4real εδώ ειμαι δε κρύβομαι

 

 

xEuLhgo.jpg

 

μου εχει τυχει το πρωτο και το τριτο.

πρωτο:εχω πεσει απο περιτρεφομενη κουνια(χ2),απο τσουλήθρα(χ3),απο σκαλα περιστρεφωμενη σε παλια μονοκατοικια(σε αυτο και εγω απο θαυμα τη γλυτωσα),διπλα σε παγκακι για να παρω ξυστά το ματι(χ2 τo ιδιο ματι ο γιατρος ειχε φαει τα πτυχια του) και αλλα πολλα.

τριτο:με αμαξι που στουκαρε σε δεντρο και με μηχανη που ξυστά πηγε να με παρει.ο μηχανόβιος ειχε γινει ασπρος σαν το πανι.

come-at-me-bro.gif

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήμουν συνοδηγός και πέσαμε με Varadero. δεν πρόλαβα να βγάλω το πόδι μου και μου το πλάκωσε η μηχανή (χωρίς κάγκελα η μηχανή) όλως παραδόξως δεν έπαθα τίποτα. τώρα που θα βγώ να πλύνω το αμάξι και το μελέτησα όμως στάνταρ κάτι θα πάθω,θα δείτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο στρατό είχαμε βιδώσει με ενα φίλο μάγειρα κάτι μπουκάλες στο γκάζι μεγάλες (μεγαλύτερες απο αυτές που έχουμε σπίτι) ενώ τους είχαμε πει οτι δεν ξέρουμε κ μας λένε σιγά δεν γίνεται τίποτα τελικά είχαν διαρροή . Καθόμασταν μερικά μέτρα ποιο πέρα με ανοιχτά παράθυρα και είχαμε κ ενα δίπλα μας ανοιχτό κ καπνίζαμε. Κλείνουμε τα παράθυρα κ αράζαμε .  Σε μια φάση έρχεται ο ΑΥΔΜ και λέει "τι μυρίζει έτσι ??????"  γυρνάει κ φωνάζει στον φίλο "ΜΗΝ ΑΝΑΒΕΙΣ ΤΣΙΓΑΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!" 

τον κοιτάμε σα μαλάκες και ο τύπος να έχει φάει φρίκη. Τελικά έχαναν αρκετά και οι δύο γιατι ανοίξαμε πόρτες και παράθυρα για ώρες και δεν έφευγε η μυρωδιά . Εφυγε κ στα καπάκια να πάει να βρει τα περίπολα να τους πει να μην ανάψουν τσιγάρο όταν περνάνε και να μην πλησιάσουν (ηταν στο δρόμο τους το παράθυρο) 

μια άλλη φορά με αυτό το φίλο βάλαμε καταλάθος φωτιά στους φούρνους χαχαχαχααχαχαχ 
άλλο χέσιμο εκεί , μας ψάχνανε μεσα στους καπνούς κ νομίζανε οτι καήκαμε  


να postάρει την κλασική photo...

πάω να ρίξω ενα χέσιμο κ επιστρέφω  B)


μου εχει τυχει το πρωτο και το τριτο.

πρωτο:εχω πεσει απο περιτρεφομενη κουνια(χ2),απο τσουλήθρα(χ3),απο σκαλα περιστρεφωμενη σε παλια μονοκατοικια(σε αυτο και εγω απο θαυμα τη γλυτωσα),διπλα σε παγκακι για να παρω ξυστά το ματι(χ2 τo ιδιο ματι ο γιατρος ειχε φαει τα πτυχια του) και αλλα πολλα.

τριτο:με αμαξι που στουκαρε σε δεντρο και με μηχανη που ξυστά πηγε να με παρει.ο μηχανόβιος ειχε γινει ασπρος σαν το πανι.

 

αφου εισ δερφούλαμ  B)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα ειμ ακόμ δω 

μικρός είχα πέσει απο ενα περιστρεφόμενο με κούνιες που το γύριζε ενας 15χρονος(?) με φόρα και παραλίγο να με πάρει το κεφάλι , ευτυχώς την έφαγα κ βγήκα knock out με κάμποσα ράμματα και δε πρόλαβα να σηκώσω το κεφάλιμ καλά.

 

 

κουοτεντ φορ εμφασις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εδώ αυτά τα κοράκια βγαίνουν και λένε ότι οι ασπιρίνες είναι επικίνδυνες και δεν πρέπει να πάνε στα σούπερ. Ότι να ναι πραγματικά...Βέβαια η όλη κατάσταση μου βγήκε λίγο σε καλό. ήθελα χθες να πάρω καραμέλες για το λαιμο και επειδή δεν είχα όρεξη γέρους και ουρές πήγα hondos και ανακαλυψα κάτι ωραίες από την απιβιτα.Βάλσαμο για το λαιμουδακι..

Orocil, by far the best.. Δυστυχως μονο στα φαρμακεια. Αλλα επειδη εχουν τοπικο αναισθητικο (ή κατι τετοιο glamorous) καταπολεμουν και τις αφθες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Orocil, by far the best.. Δυστυχως μονο στα φαρμακεια. Αλλα επειδη εχουν τοπικο αναισθητικο (ή κατι τετοιο glamorous) καταπολεμουν και τις αφθες.

μωρε ας ηταν ανοιχτα και ειχα 2-3 μαρκες υποψηφιες.ευτυχως που εχει ξεμείνει λιγο tantum verde μια χαρα combo κανεις με τις παστιλιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα ειναι δουλεψαμε το σαββατο ...

 

Ειμαι κομματια... Και με ειπανε να παω και κυριακη.... 

 

Τι αλλο... Μηπως να ξυριστω να παω και να τους πω ηρθα να με γ@μησετε.... 

 

Μονο αυτο δεν εκαναν ακομα....


Το μονο καλο που βλεπω σε μενα ειναι οτι δεν κανω πισω και δεν κοβω τιποτα απο αυτα που με ευχαριστουν...

 

Το ενα ειναι οι προπονησεις οτι και να γινει θα τις κανω... Ρε μεσανυχτα ειναι θα παω να χτυπηθω...

 

Το αλλο ειναι να βρεθω με την κοπελια που ειμαι αυτη την στιγμη...

 

Θα σχολασω 24:30 θα παω να την παρω να παμε να κατσουμε να παμε για ποτο θα κοιμηθω 3 ωρες και θα παω να δω τα μουτρα τους...

 

Δεν θα χαλαστω για τιποτα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΗΝ ΑΝΑΨΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΣΙΓΑΡΟ!!!

χαχαχαχαχααχ ελπίζω να το πιάσατε  B) 

livebrah μη χαλιέσαι αλλα ψάξε μη βρεις τίποτα άλλο , το παραχέσανε οι μάγκες  :huh:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα ειναι δουλεψαμε το σαββατο ...

 

Ειμαι κομματια... Και με ειπανε να παω και κυριακη.... 

 

Τι αλλο... Μηπως να ξυριστω να παω και να τους πω ηρθα να με γ@μησετε.... 

 

Μονο αυτο δεν εκαναν ακομα....

Το μονο καλο που βλεπω σε μενα ειναι οτι δεν κανω πισω και δεν κοβω τιποτα απο αυτα που με ευχαριστουν...

 

Το ενα ειναι οι προπονησεις οτι και να γινει θα τις κανω... Ρε μεσανυχτα ειναι θα παω να χτυπηθω...

 

Το αλλο ειναι να βρεθω με την κοπελια που ειμαι αυτη την στιγμη...

 

Θα σχολασω 24:30 θα παω να την παρω να παμε να κατσουμε να παμε για ποτο θα κοιμηθω 3 ωρες και θα παω να δω τα μουτρα τους...

 

Δεν θα χαλαστω για τιποτα...

 

Ετςι έλληνα εργαζομενε, ψηλά το κεφάλι.

 

Μεταξύ μας

 

Ριξτους κανά χεσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...