Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι θες; 

Καινουργιο proposal μεχρι τα ξημερωματα Δευτερας;

Της μητηρ σου...

 

 

http://blogs.wsj.com/metropolis/2014/03/28/video-sweet-cupcake-atm-opens-in-manhattan/?mod=e2tw

 

Σπερες


edit

 

νομιζα οτι ηταν αστειο και το περασα στο ντουκου

 

http://www.lifo.gr/now/world/44538

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Κάποιος να τους πει οτι οι τιμες δεν θα πανε μόνο πάνω αλλα και κάτω, οταν με το καλο απελευθερωθουνε.

Επίσης

Αγαπώ για το γεγονός οτι κανεις δεν μιλάει για το 20% κέρδος τους

 

#liveyourmythingreece

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ αυτά τα κοράκια βγαίνουν και λένε ότι οι ασπιρίνες είναι επικίνδυνες και δεν πρέπει να πάνε στα σούπερ. Ότι να ναι πραγματικά...Βέβαια η όλη κατάσταση μου βγήκε λίγο σε καλό. ήθελα χθες να πάρω καραμέλες για το λαιμο και επειδή δεν είχα όρεξη γέρους και ουρές πήγα hondos και ανακαλυψα κάτι ωραίες από την απιβιτα.Βάλσαμο για το λαιμουδακι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε αλεξικεραυνα δεν υπαρχουν εκει που εισαι?

όχι , στο δρόμο αλεξικέραυνα ? απο χωράφια περνούσα 

εντομεταξυ το ασανσέρ το πρωί σταμάταγε σε κάθε όροφο χωρίς να ειναι κανένας και άνοιγε μισή η πόρτα, έκλεινε και συνέχιζε. Μετά στο δεύτερο όροφο έκανε ένα απότομο λες και έπεσε ελεύθερη πτώση και χέστηκα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα ειμ ακόμ δω 
μικρός είχα πέσει απο ενα περιστρεφόμενο με κούνιες που το γύριζε ενας 15χρονος(?) με φόρα και παραλίγο να με πάρει το κεφάλι , ευτυχώς την έφαγα κ βγήκα knock out με κάμποσα ράμματα και δε πρόλαβα να σηκώσω το κεφάλιμ καλά.

έχω περάσει θανατηφόρα αρρώστια που ειχε θερίσει αρκετά συνομήλικα κ τη γλίτωσα απο πειραματικό εμβόλιο που επίσης είχε αρκετά side effect deaths

μια φορά ενα αμάξι ήρθε πάνω μου και έκανα λίγο δεξιά κ πήγε κ έσκασε σε μια μάντρα (μεθυσμένος ο οδηγός)

θες να σε πω κ άλλα?

ειμ τυχερός  :-) (μέχρι σήμερα)
 


i summon thee Toufas...

να κάν τι? να πει οτι λεω ψέματ? αφου δε με ξέρει , οποιος θελει να δει αν ειμαι 4real εδώ ειμαι δε κρύβομαι

xEuLhgo.jpg

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα ειμ ακόμ δω 

μικρός είχα πέσει απο ενα περιστρεφόμενο με κούνιες που το γύριζε ενας 15χρονος(?) με φόρα και παραλίγο να με πάρει το κεφάλι , ευτυχώς την έφαγα κ βγήκα knock out με κάμποσα ράμματα και δε πρόλαβα να σηκώσω το κεφάλιμ καλά.

έχω περάσει θανατηφόρα αρρώστια που ειχε θερίσει αρκετά συνομήλικα κ τη γλίτωσα απο πειραματικό εμβόλιο που επίσης είχε αρκετά side effect deaths

μια φορά ενα αμάξι ήρθε πάνω μου και έκανα λίγο δεξιά κ πήγε κ έσκασε σε μια μάντρα (μεθυσμένος ο οδηγός)

θες να σε πω κ άλλα?

ειμ τυχερός  :-) (μέχρι σήμερα)

 

να κάν τι? να πει οτι λεω ψέματ? αφου δε με ξέρει , οποιος θελει να δει αν ειμαι 4real εδώ ειμαι δε κρύβομαι

 

xEuLhgo.jpg

 

 

Are you a ghost?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...