Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 

 

Ασε μας κουκλίτσα μου

ρε μην βιάζεσαι να βγάλεις συμπεράσματα,δεν το κάνω από καπρίτσιο ή ψώνιο.

απλώς κάποτε είχα δικάβαλο και πέσαμ(όχι από δικό μου φταίξιμο) και κατηγορήθηκα ότι έφταιγα κλπ κλπ

εκτοτε είπα 2ο άτομο ποτέ ξανά..

Καλα κανεις, το δευτερο ατομο ειναι ευθυνη .
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου απάντησα. Και να σου πω την αλήθεια έχω γενικά μούρλια με τα laptop της Asus και το design και τα διαφορετικά στυλ laptop που βγάζει (βλ Asus Taichi ή Transformer). Για μένα το κόλλημά μου είναι αυτή την στιγμή με τα Zenbook (είναι ultrabooks)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

 

καλά δεν λέω το ότι δεν ανεβαίνω σε λεωφορείο γιατί θα πέσετε να με φάτε..

Eπιχειρηματολογησε και το βλεπουμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαζή φοβία μωρέ.. αν δεν οδηγώ εγώ με πιάνει άγχος,ξέρεις αν δεν έχω τον έλεγχο του οχήματος.

μαλακίες.. αναγκάζομαι να ταξιδεύω με αεροπλάνο (και εκεί τα ίδια αλλά κρατάει λιγότερο το ταξίδι) για να ξεμπερδεύω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks! Eimai apo kinito, no Greek characters, sorry

 

 

Σου απάντησα. Και να σου πω την αλήθεια έχω γενικά μούρλια με τα laptop της Asus και το design και τα διαφορετικά στυλ laptop που βγάζει (βλ Asus Taichi ή Transformer). Για μένα το κόλλημά μου είναι αυτή την στιγμή με τα Zenbook (είναι ultrabooks)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

χαζή φοβία μωρέ.. αν δεν οδηγώ εγώ με πιάνει άγχος,ξέρεις αν δεν έχω τον έλεγχο του οχήματος.

μαλακίες.. αναγκάζομαι να ταξιδεύω με αεροπλάνο (και εκεί τα ίδια αλλά κρατάει λιγότερο το ταξίδι) για να ξεμπερδεύω..

Φοβασαι να χανεις τον ελεγχο. Κατανοητο. Αν περιοριζεται στα μεσα μεταφορας φανταζομαι δε σου δημιουργει γενικως προβληματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή παίζει πολύ τελευταία και όλοι γράφουν "έχεις δίκαιο" αντί για "δίκιο", ποιό είναι το σωστό?

Η αλήθεια είναι ότι στην αρχή μου φαινόταν "κάπως" το πρώτο, αλλά αφότου το έχω δει πλέον τόσες φορές αρχίζει να μη μου κάνει αίσθηση.

[απορίες που 'χω κι εγώ μές στην εξεταστική ;pp]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...