Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή εμπιστευεσαι να βάλεις στο δέρμα σου προϊόν που μυρίζει 3 μήνες μετά και το χειρότερο, δεν φεύγει ούτε με πλύσιμο.

 

υγ. Όταν πάρεις αφρόλουτρο korres, δοκίμασε και το πράσινο τσάι (κρατάει νορμάλ, αλλά είναι μεθυστικό).

 

λίγο άκυρο αυτό που είπες. στο δέρμα δεν κρατάει τόσο κρατάει μια μέρα όμως σίγουρα. τα αιθέρια έλαια δεν είναι επιβλαβή για το δέρμα,ίσα ίσα μόνο καλό μπορούν να κάνουν,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

συνήθως θεωρούν οτι είσαι άσχημη για να μην βάζεις πραγματική φωτογραφία. Δεν λέω οτι είμαι η ποιο όμορφη της Ελλάδος αλλα αυτό ειναι προσωπικό γούστο του καθενός. 

Γιατί; Εγώ ας πούμε που είμαι η ομορφιά προσωποποιημένη (:P) δεν έχω ούτε fb ούτε τίποτα.

 

Εξαιρείται επαναλαμβάνω μία παλιά φωτογραφία εδώ στο αντίστοιχο νήμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί; Εγώ ας πούμε που είμαι η ομορφιά προσωποποιημένη ( :P) δεν έχω ούτε fb ούτε τίποτα.

 

Εξαιρείται επαναλαμβάνω μία παλιά φωτογραφία εδώ στο αντίστοιχο νήμα.

μου αρέσουν οι άντρες με humor , ελπίζω να είσαι έτσι και στην πραγματικότητα (και για να προλάβω τους κακοήθεις δεν στην πέφτω :)).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου αρέσουν οι άντρες με humor , ελπίζω να είσαι έτσι και στην πραγματικότητα (και για να προλάβω τους κακοήθεις δεν στην πέφτω :)).

Κοίτα, το να μην έχω humor στην πραγματικότητα και να έχω όσο βρίσκομαι στο διαδίκτυο, το θεωρώ ολίγον τι αδύνατο. Πάντως ναι, θεωρώ (θέλω να πιστεύω δηλαδή) πως έτσι είμαι και όταν με βλέπει ο ήλιος έξω στην κοινωνία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα, το να μην έχω humor στην πραγματικότητα και να έχω όσο βρίσκομαι στο διαδίκτυο, το θεωρώ ολίγον τι αδύνατο. Πάντως ναι, θεωρώ (θέλω να πιστεύω δηλαδή) πως έτσι είμαι και όταν με βλέπει ο ήλιος έξω στην κοινωνία.

ναι βρε , δεν λέω οτι αλλάζεις προσωπικότητα , απλά οι περισσότεροι άντρες φοβούνται να ειναι ο εαυτός τους και ακόμα και αν έχουν humor το κρατάνε μέσα τους. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λίγο άκυρο αυτό που είπες. στο δέρμα δεν κρατάει τόσο κρατάει μια μέρα όμως σίγουρα. τα αιθέρια έλαια δεν είναι επιβλαβή για το δέρμα,ίσα ίσα μόνο καλό μπορούν να κάνουν,

Dunno βρε Βαλ...δεν θα επικαλεστώ γνώση του πως ακριβώς λειτουργούν τα συστατικά στο δέρμα vs ύφασμα, διότι δεν την κατέχω, αλλά και πάλι και μόνο η ανάγνωση του ότι δεν έφυγε στο ύφασμα ούτε μετά από πλύσιμο, sounds kinda scary to me. Ας πούμε αυτό που σκέφτομαι είναι, μπορεί το αιθέριο έλαιο από μόνο του να μην είναι επιβλαβές, αλλά ποιος ξέρει τι σόι συστατικό μπαίνει παράλληλα που κρατάει την μυρωδιά ακόμη και μετά απ' το πλύσιμο. "Nορμάλ" δεν ακούγεται σε σχέση με το τι ισχύει γενικώς με τα αρώματα και τα συναφή, όπως και να το κάνεις, οπότε προσωπικά μου δημιουργεί αρνητικές σκέψεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι βρε , δεν λέω οτι αλλάζεις προσωπικότητα , απλά οι περισσότεροι άντρες φοβούνται να ειναι ο εαυτός τους και ακόμα και αν έχουν humor το κρατάνε μέσα τους. :P

Βλακεία τους. Ιδιαίτερα τώρα πια που ζούμε σε μια κοινωνία του φαίνεσθαι και της υποκρισίας, θα έπρεπε με κάθε ευκαιρία που μας δίνεται, όπως για παράδειγμα αυτή της ανωνυμίας του διαδικτύου, να είμαστε ο εαυτός μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dunno βρε Βαλ...δεν θα επικαλεστώ γνώση του πως ακριβώς λειτουργούν τα συστατικά στο δέρμα vs ύφασμα, διότι δεν την κατέχω, αλλά και πάλι και μόνο η ανάγνωση του ότι δεν έφυγε στο ύφασμα ούτε μετά από πλύσιμο, sounds kinda scary to me. Ας πούμε αυτό που σκέφτομαι είναι, μπορεί το αιθέριο έλαιο από μόνο του να μην είναι επιβλαβές, αλλά ποιος ξέρει τι σόι συστατικό μπαίνει παράλληλα που κρατάει την μυρωδιά ακόμη και μετά απ' το πλύσιμο. "Nορμάλ" δεν ακούγεται σε σχέση με το τι ισχύει γενικώς με τα αρώματα και τα συναφή, όπως και να το κάνεις, οπότε προσωπικά μου δημιουργεί αρνητικές σκέψεις.

 

take a look https://www.google.gr/search?site=&source=hp&q=%CE%B1%CE%B9%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%B1+%CE%B5%CE%BB%CE%B1%CE%B9%CE%B1+%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%B1%CE%BE%CE%B7&oq=%CE%B1%CE%B9%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%B1+%CE%B5%CE%BB&gs_l=hp.1.6.0l10.3228.5252.0.8889.11.9.0.2.2.0.449.1447.3j4j1j0j1.9.0....0...1c.1.38.hp..5.6.417.0.dWGucoI4nss

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Λοιπόν δώσε βάση.

θα πας σε ένα μαγαζί που πουλάει αιθέρια έλαια όλο και κάποιο θα έχει στην περιοχή σου. Θα πάρεις αμυγδαλέλαιο-το όποίο θα είναι βάση- θα ζητήσεις και αιθέριο έλαιο τριαντάφυλλου Βουλγαρίας. είναι ακριβό στο λέω από πριν αλλά αξίζει κάθε ευρώ που θα δώσεις. τιπ: η πωλήτρια θα σου πει πως το βουλγάρικο τριαντάφυλλο είναι το ίδιο με το απλό τριαντάφυλλο που είναι μεγάλη παπάτζα. (το αμυγδαλέλαιο είναι από τα καλύτερα ενυδατικά που μπορείς να βάλεις στο δέρμα και είναι ότι πρέπει για το καλοκαίρι.Αξίζει τον κόπο φίλη trust me.

 

πάρτα όλα αυτά και κάντα σαπούνι! Δικό σου σαπούνι απόλυτα φυσικό = epic win. Τι epic δλδ, legendary.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον άξεστο !

U R 1 CHEEKY KUNT M8, R U 'AVIN' A GIGGLE? YOU BEST WATCH WOT U SAY BOUT ME 'FOR I HOOK YOU RIGHT IN THE GABBER M8. SAY THAT TO ME MUG, NOT ON THE WEB, THEN SEE WOT COMES ABOUT. I SWEAR I'LL WRECK U, I SWEAR ON MY MUM'S LYFE.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν  να ακούω ένα παλικάρι από τη δουλειά!!! (είναι απο μάντσεστερ μεριά)

 

"δι μούσσσσρουμς κώστας, δι μούσσσσρουμς". Κλαίω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...