Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάλι εδώ?

Δε βαρέθηκες?

 

Στο τρολλ παραπάνω αναφέρομαι

Γιατί με λες τρολλ ? τρόλλαρα κάποιον ή έχεις περίοδο ? ωραίο καλωσόρισμα. 

Γεια σου μαρινάκι! Θα σου έλεγα να περάσεις μια βόλτα από το φωτοθρεντ αλλά για να μην παιδεύεσαι την βάζω εγώ:

 

 

 

 

 

Το μπλουζάκι από L.A.?

δεν βάζω φωτογραφίες μου στο internet. Ούτε facebook διατηρώ. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Δηλαδή εμπιστευεσαι να βάλεις στο δέρμα σου προϊόν που μυρίζει 3 μήνες μετά και το χειρότερο, δεν φεύγει ούτε με πλύσιμο.

 

υγ. Όταν πάρεις αφρόλουτρο korres, δοκίμασε και το πράσινο τσάι (κρατάει νορμάλ, αλλά είναι μεθυστικό).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κρίση έχει χτυπήσει πολλά νοικοκυριά. Εμένα οι γονείς μου για παράδειγμα σταμάτησαν να μου δίνουν όσα μου έδιναν και αναγκάστηκα να μειώσω τα καφεδάκια μια στο τόσο για να μπορέσω να αγοράσω παπούτσια της επιλογής μου και όχι το τελευταίο γύφτικο πέδιλο της λαϊκής αγοράς ... :-(  για κομμωτήριο αναγκάστηκα να μειώσω τις κάρτες του κινητού σε 3-4 το πολύ των 10/μηνα. και είμαι ακόμα με iphone 4s ..θα μου πεις υπάρχουν και χειρότερα ,αλλα αυτό δεν σημαίνει οτι περνάω καλά !!! και μετά αν βρω κάποιον με τσέπη θα με πουν π... ανα  :mad: 

 

 

 

 

Πόση πλάκα εχετε ρε γαμώτο!

γιατί έχουμε πλάκα? η φωτογραφία δεν ειναι δική μου αλλα κάποιας που ειναι όμορφη και την θαυμάζω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δώσε περισσότερες πληροφορίες κούκλα!

Τι προϊόν; Δε κατάλαβα...

 

Λοιπόν δώσε βάση.

θα πας σε ένα μαγαζί που πουλάει αιθέρια έλαια όλο και κάποιο θα έχει στην περιοχή σου. Θα πάρεις αμυγδαλέλαιο-το όποίο θα είναι βάση- θα ζητήσεις και αιθέριο έλαιο τριαντάφυλλου Βουλγαρίας. είναι ακριβό στο λέω από πριν αλλά αξίζει κάθε ευρώ που θα δώσεις. τιπ: η πωλήτρια θα σου πει πως το βουλγάρικο τριαντάφυλλο είναι το ίδιο με το απλό τριαντάφυλλο που είναι μεγάλη παπάτζα. (το αμυγδαλέλαιο είναι από τα καλύτερα ενυδατικά που μπορείς να βάλεις στο δέρμα και είναι ότι πρέπει για το καλοκαίρι.Αξίζει τον κόπο φίλη trust me.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί όχι; Εγώ μόνο εδώ μέσα έχω ανεβάσει μία μου φωτογραφία, πουθενά αλλού.

συνήθως θεωρούν οτι είσαι άσχημη για να μην βάζεις πραγματική φωτογραφία. Δεν λέω οτι είμαι η ποιο όμορφη της Ελλάδος αλλα αυτό ειναι προσωπικό γούστο του καθενός. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...