Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

συνεννόηση τρομερη :P

για ελαια μιλαγα και οχι για τα αφρολουτρα.το εχεις πολυ με τις μυρουδιες εεε?

Γενικότερα εχω ενα θέμα με την καθαριότητα.

 

Δεν μπορω να βγω απ το σπίτι και να ξαπλωσω στο κρεβάτι μου αν πρώτα δεν εχω κάνει μπάνιο.

 

Χειμώνα δε σηκώνομαι μια ώρα νωρίτερα απο την ώρα του ςγερτηριου για να ανοίξω θερμοσίφωνα. ΔΕΗ loves me

 

 

Ειμαι τοσο αφελης που ηθελα να μυριζω κανα 2ημερο με το αφρολουτρο;;; :huh:

Και καλα τωρα αστο, το καλοκαιρι που ειμαστε με ενα σορτς και ενα μπλουζακι ειναι που με νοιαζει...

Αν και βασικα ουτε που με νοιαζει και τοτε, γιατι ουτε ιδρωνω ουτε μυριζω ασχημα ποτέ μου. Ειμαι το θαυμα της φυσης εγώ! :wub:

Τεσπα, θα δοκιμασω κορρε κατα το καλοκαιρι και θα σας ξαναπω...

Σε ζηλεύω. Εγώ ιδρώνω αμέσως. Όχι στο σώμα αλλά στο κεφάλι....Γίαυτο και το καλοκαίρι ξυρίζω το κεφάλι μου. Η οποία προσπάθεια για να φτιάξω μαλλί σε 5 λεπτά εχει παει για βρουβες.

 

Και φυσικά σε κανά μήνα μαζι με το τζαπονεσε ρόουζ θα πρέπει να πάρω και αντιηλιακό. Φαντάσου άνθρωπο με την επιδερμίδα του βαμπίρ στο τουάλαιτ...στον ήλιο της Ελλάδας. Ινσταντ μπερν!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπό την Μελέτη Περιβάλλοντος της 3ης δημοτικού. Έλεος. Τι στέλνουμε και μαθαίνουν τα παιδιά μας στα σχολεία, Νίκο Τσαμτσίκα;

 

IMG-800x602_zps33bd2832.jpg

Ειναι από το μαθημα της κρυφής σεξουαλικης αγωγης, σε 2-3 χρόνια όταν θα το χρειαστεί ο μικρός και δεν θα ξερει ποιος και τι θα ανοιξει αυτό το βιβλίο στη σελίδα 27 και θα καταλάβει ότι δεν το έχει μονο για κατούρημα. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Εμένα προσωπικά με ενοχλεί όταν ταυτίζουν τα "ινσέψιο", "ταυτολογία" και "αυτοαναφορικότητα". Βγαίνω από τα ρούχα μου ρε παιδάκι μου."

 

σπερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυριολεκτικά 20 τηλέφωνα απο το πρωί, ο καθένας με τον πόνο. 1 τηλέφωνο μονο δεν πρόλαβα και ήταν για δουλειά από εταιρία που εκοβα τα 2 πόδια μου για να παω, τους καλώ στο καπάκι και μου λένε οτι βγήκα στο τηλ. τους κέντρο και ότι δεν ξέρουν ποιος πήρε και ότι θα με ξαναπάρουν! FFS! 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου μαρινάκι! Θα σου έλεγα να περάσεις μια βόλτα από το φωτοθρεντ αλλά για να μην παιδεύεσαι την βάζω εγώ:

 

802232social-network-girls26.jpg

 

 

 

Το μπλουζάκι από L.A.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βάση αμυγδαλέλαιο και αιθέριο έλαιο τριαντάφυλλο βουλγαρίας.

το είχα βάλει μια φορά στον καρπό να το μυρίσω,μετά έβαλα το κράνος στο χέρι και το κράνος μύριζε 3 μήνες μετά. το έπλυνα και δεν έφυγε εντελώς η μυρωδιά .

Για δώσε περισσότερες πληροφορίες κούκλα!

Τι προϊόν; Δε κατάλαβα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...