Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετα τον τυπο που ήθελε να στρίψει παρκαροντας ταυτόχρονα πανω στο πεζοδρόμιο έχουμε volume 2 με την τυπισα που βγήκε απο το στοπ Κύρια. Φρένα εγώ ,ο απο πίσω κόντεψε να με κανει μακαριτισα ,κι αυτή όταν της τσιριξα τι κανεις; α δεν το είδα ήμουν αφηρημένη. Τι δεν το έριδες μωρή αχλαδω της λέω,αν δεν βλέπεις να παίρνεις το λεωφορείο. Βόδι. (Όλα αυτά με πολύ ύφος,είχες σταματήσει κόσμος και γελούσε)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

την επομενη φορα θα ξερεις καλυτερα..κιτρο?μμ δν ξερω..ελαια συνήθως τσιμπαω απο ενα μαγαζι στο κεντρο με καλες τιμες.βεβαια εχω καιρο να παω και δεν ξερω αν ακομα κραταει αλλα σιγα μην κανω πλουσιο το κορρε και την απιβιτα.α και το fresh εχει μερικα ωραια.

Ρε νιαούκοριτσο τι πλούσιο να κανεις τον Korre;

 

2 αφρόλουτρα έχουν 5€. Ok ειναι μικρές συσκευασίες (250ml) αλλά κρατάνε....περνάω ένα μήνα με αυτές κάνοντας τουλάχιστον 2 φορές μπάνιο την ημέρα.

 

Να συζηταγαμε για σαμπουάν που ειναι ακριβότερα και έχεις μαλλουρα να το καταλάβω.

 

Έλαια, εννοώ αυτά που βάζεις σε κεραμική συσκευή οχι για μπάνιο. Εκτός από μένα θελω να μοσχοβολάει και το σπίτι μου :lol: κανέλα+πορτοκάλι=κιλινγκ κομπινάτιον!!!

Μετα τον τυπο που ήθελε να στρίψει παρκαροντας ταυτόχρονα πανω στο πεζοδρόμιο έχουμε volume 2 με την τυπισα που βγήκε απο το στοπ Κύρια. Φρένα εγώ ,ο απο πίσω κόντεψε να με κανει μακαριτισα ,κι αυτή όταν της τσιριξα τι κανεις; α δεν το είδα ήμουν αφηρημένη. Τι δεν το έριδες μωρή αχλαδω της λέω,αν δεν βλέπεις να παίρνεις το λεωφορείο. Βόδι. (Όλα αυτά με πολύ ύφος,είχες σταματήσει κόσμος και γελούσε)

Άσχετο αλλά μιας και λεμε για οδήγηση. Στην αγία μαρίνα (κάπου κοντά στο μετρό) υπάρχει φανάρι χωρις πορτοκαλί....Ευτυχώς που το σαξόραλο εχει καλά φρένα και σταμάτησα εγκαίρως. Αμέριμνος με κάμποσα km ( κατα τη μια το πρωί) ξαφνικά να βλέπεις κόκκινο μπροστά σου.....φορ φακς σέικ κωλοκρατος.

 

Άσχετο 2....πίτα Ισμηνης@αιγαλεω και γαμω τα σουβλάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο αλλα τωρα το θυμηθηκα. Χτες στο λεωφορειο μπαινει ενας πορνογερος και παει κατευθειαν στην θεση που καθοταν μια νεαρη χοντρουλα κοπελα. Και τις λεει, αντε ακομα να σηκωθεις και το φωναζει. Και λεει η αλλη περιμενε μιλαω στο τηλεφωνο κτλ κτλ. Ε στο τελος σηκωθηκε, καθισε αυτος και γκαριζαν ολοι οι σκατογεροι στο λεωφορειο για το γνωστο θεμα και οτι καλα κανουν και το απαιτουνε για να μας μαθουν τροπους και να κανουν το σωστο κτλ κτλ.

 

Πειραζει που ηθελα να του σπασω τα δοντια επι τοπου και να του τα βαλω στην πισω πορτα του? Κριμα να μην ημουν εγω στην θεση της κοπελας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κοπέλα βέβαια ήταν υποχρεωμένη να σηκωθεί ΜΟΝΟ αν καθόταν στις θέσεις που έχουν το ειδικό σηματάκι (για άτομα που χρειάζονται βοήθεια). Και ο κωλόγερος ας της το ζητούσε ευγενικά. Όχι να απαιτούν τον σεβασμό αλλά να αγνοούν τί σημαίνει ευγένεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε νιαούκοριτσο τι πλούσιο να κανεις τον Korre;

 

2 αφρόλουτρα έχουν 5€. Ok ειναι μικρές συσκευασίες (250ml) αλλά κρατάνε....περνάω ένα μήνα με αυτές κάνοντας τουλάχιστον 2 φορές μπάνιο την ημέρα.

 

Να συζηταγαμε για σαμπουάν που ειναι ακριβότερα και έχεις μαλλουρα να το καταλάβω.

 

Έλαια, εννοώ αυτά που βάζεις σε κεραμική συσκευή οχι για μπάνιο. Εκτός από μένα θελω να μοσχοβολάει και το σπίτι μου :lol: κανέλα+πορτοκάλι=κιλινγκ κομπινάτιον!!!

συνεννόηση τρομερη :P

για ελαια μιλαγα και οχι για τα αφρολουτρα.το εχεις πολυ με τις μυρουδιες εεε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι τοσο αφελης που ηθελα να μυριζω κανα 2ημερο με το αφρολουτρο;;; :huh:

Και καλα τωρα αστο, το καλοκαιρι που ειμαστε με ενα σορτς και ενα μπλουζακι ειναι που με νοιαζει...

Αν και βασικα ουτε που με νοιαζει και τοτε, γιατι ουτε ιδρωνω ουτε μυριζω ασχημα ποτέ μου. Ειμαι το θαυμα της φυσης εγώ! :wub:

Τεσπα, θα δοκιμασω κορρε κατα το καλοκαιρι και θα σας ξαναπω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις εκανα μια μυρουδια.

Jennifer-Lawrence-Disgusted-Face.gif

Ειμαι τοσο αφελης που ηθελα να μυριζω κανα 2ημερο με το αφρολουτρο;;; :huh:

 δεν μου εχει τυχει ποτε να βρω τοσο δυνατο αφρολουτρο. :mellow:

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μπουκοβο τι υποτίθεται οτι ειναι ? λέω της μάνας ρε μάνα δεν έχει πιπέρια ? (αυτά τα μπαλάκια) ούτε πάπρικα καυτερή ? πως θα φάω το φαΐ τώρα? 
βάλε μπουκοβο μου λέει. Ρίχνω κ εγώ μισό φακελάκι και ηταν λες και δεν έβαλα τίποτα. άχρηστο πράμα!
υποθέτω ειναι για γευση κ όχι για να καίει ε?........

ρε τουφα άρχοντα υπάρχει κάτι ευκολο να βρεθεί σε supermarket που να μπορεί να κάψει στόμα/χείλη ? θέλω να το νιώθω 1 ώρα μετά το φαγητό να με καίει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ρε τουφα άρχοντα υπάρχει κάτι ευκολο να βρεθεί σε supermarket που να μπορεί να κάψει στόμα/χείλη ? θέλω να το νιώθω 1 ώρα μετά το φαγητό να με καίει 

Πάρε μιά πίπα σε κάποιον κολλητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι τοσο αφελης που ηθελα να μυριζω κανα 2ημερο με το αφρολουτρο;;; :huh:

Και καλα τωρα αστο, το καλοκαιρι που ειμαστε με ενα σορτς και ενα μπλουζακι ειναι που με νοιαζει...

Αν και βασικα ουτε που με νοιαζει και τοτε, γιατι ουτε ιδρωνω ουτε μυριζω ασχημα ποτέ μου. Ειμαι το θαυμα της φυσης εγώ! :wub:

Τεσπα, θα δοκιμασω κορρε κατα το καλοκαιρι και θα σας ξαναπω...

βάση αμυγδαλέλαιο και αιθέριο έλαιο τριαντάφυλλο βουλγαρίας.

το είχα βάλει μια φορά στον καρπό να το μυρίσω,μετά έβαλα το κράνος στο χέρι και το κράνος μύριζε 3 μήνες μετά. το έπλυνα και δεν έφυγε εντελώς η μυρωδιά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...