Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα ε, μιλαμε νιωθω οτι δουλευω στην Nasa τωρα που εβαλα και δευτερη οθονη. Που να το γεμισω το γραφειο και με αλλες μλκιες οπως ακουστικα κτλ B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Τελικα το kings+queens δεν εχει τοσο εντονο αρωμα οσο περιγραφατε... :-(

Δε μου μυριζω....Ουτε οι άλλοι μου λεν οτι μυριζω κατι.... :-(

Να το ξαναπώ άλλη μια φορα....Korres Ιαπωνικό τριαντάφυλλο.

 

Και το κίτρο εξίσου δυνατό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λιγο γύρισα από τον νέο aronofsky...και η αλήθεια ειναι πως ΔΕΝ. Ευχάριστα πέρασε η ώρα δεν μπορώ να πω αλλά δεν δικαιώθηκα για την προσμονή.Ίσως η "χειρότερη" ταινία του.

tumblr_lt6hiogx5J1r14o02o1_500.gif

 

 

Μαρακι αφρόλουτρο είναι και όχι άρωμα. Αντε καμιά ώρα να κρατήσει. Το ιαπωνικό τριαντάφυλλο λογικά θα το τσεκάρω αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πίστη στον Ντάρεν vs νιαούκοριτσο

 

Sorry με κέρδισε το πρώτο :lol:

 

Τσέκαρε και το κίτρο αν θες. Πολύ δυνατότερο άρωμα. Γενικά ο Κορές εχει πολλές επιλογές, αρκετά οικονομικές κιόλας. Όταν θα μπει και επίσημα στα super market μιας και αγοράστηκε από την Johnson n Johnson θα το γυρίσουμε στην apivita!!! Για την ώρα μονο αιθέρια έλαια απο κει γιατί από τιμές ειναι πιασοκωλέ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες....

 

Βαρετό, αδιάφορο, meh, μηδενικό score (Clint Mansell ffs...), κακές ερμηνείες από τους περισσότερους ηθοποιούς και όλα αυτά από κάποιον που έχει δώσει ταινιάρες

fountain4.jpg

 

Κάποια στιγμή πετάει και μια ~5λεπτή σκηνή με αρκετό δαρβινικό περιεχόμενο και το κόβει πάνω στο καλύτερο, μάλλον για να μην ξεσηκωθεί κάνας Πάπας...

Επίσης η ατάκα/μετάφραση της χρονιάς: "Μαμά, το πουλί μου!", έκλαψα από το γέλιο.

 

 

@chill Αθήναιων και εσύ? :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι :)

 

Tickets από το mad tv και εξαιτίας του μηδενικού ελέγχου στην πόρτα λογικα θα ξαναπάω σε avant premiere και ας μην εχω κερδίσει :lol:

 

Από την άλλη με χάλασε το γεγονός ότι οι θέσεις ήταν όπου βρεις. Ευτυχώς που ήμουν εκεί κατα τις 20'10 και το είδα αξιοπρεπώς.

 

Για τον Mansell συμφωνώ...αλλά θέλω να ακούσω κάποια στιγμή το ost μήπως και έχασα κάτι...μιας και για κανά 20λεπτο πάλεβα να πνιξω το νευρικό που με είχε πιάσει επειδή η κοπελιά πετάχτηκε σε μια σκηνή λόγω μπάσου και εικόνας (την στιγμή που ρίχνουν το πρόβατο στο πλήθος όταν ο Νώε πήγε στην "πόλη") εξφενδονιζοντας το καλαμπόκι που κρατούσε σε κάποιο κάθισμα μπροστά :lol:

 

Ο ήχος στην αίθουσα δεν ήταν μέτριος; Δεν μπορω να πω ότι έμεινα ευχαριστημένος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες....

 

jennifer-connelly-jessica-alba-revlon-26 fap fap όμως....(maybe the most beautiful woman on earth

 

Την έχω πετυχει σε jailbait σκηνικό στην ΕΡΤ3. I was impressed.

 

In other news

 

Αντί για 5,7 δις που θα παίρναμε απο τους ξένους, αποφαςιςε ο γιανκος δράκος να διπλασιάσει την προσφορά στα 900 εκ και να πετάξει και μια προκαταβολή των 250 εκ...

 

On that note

Ξύπνησα, έφτιαξα ενα λίτρο καφέ, παραμέρησα τα βουνά απο τα βιβλία, ανοίγω την τηλεόραση, ακούω το αποπανω και δεν μπορω να μην αισθάνομαι ωσαν την σελήνη...

 

 

Μέρες;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρες. Ωραία Λονδρέζικη βροχή σήμερα στην Σαλλλονίκη! Σούπερ, ευρώπη γινόμαστε μέρα με την μέρα!

 

Ο Αγγελιοχώρος τον παίρνει. Κάτι αλλάξανε οι παπάρες, κάτι με την αναζήτηση ξερωγώ (βασικά πολλά αλλάξανε, αλλά αυτό το μαμήσανε). Βάζεις "καναπές" (με τόνο), 6 αποτελέσματα. Βάζεις "καναπες" (χωρίς τόνο), 1 αποτέλεσμα (διαφορετικό). Βάζεις "καναπ* " περιμένοντας να σου δώσει όλα τα προηγούμενα αποτελέσματα, και σου δίνει 4 αποτελέσματα, κάποια από αυτά διαφορετικά εντελώς από τα 6+1. ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ!!! ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΕΥΧΡΗΣΤΟ!!!

 

να και ένα τραγουδάκι. "Back from beyond". "Back from the grave" έπρεπε να το λένε, οι κωλόγεροι. Ή "back για τα τελευταία ένσημα που μας λείπουν για την σύνταξη".

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί για 5,7 δις που θα παίρναμε απο τους ξένους, αποφαςιςε ο γιανκος δράκος να διπλασιάσει την προσφορά στα 900 εκ και να πετάξει και μια προκαταβολή των 250 εκ...

 

 

Πες τα όλα όμως,αντέχουμε.

 

Το υπόλοιπο θα το πάρουμε σε δέκα χρόνια,βάλε τα έργα υποδομής που θα υποχρεωθεί το κράτος να κάνει εκεί,βάλε τα Εσπα/ξέσπα που θα δαγκώσει,βάλε τα iso,τα gti/btu και πάει λέγοντας,μη ξεχνώντας αυτά που χλαπάκιασε απ' τη τράπεζά του (την είχε για πτώχευση+χάρισμα και του γυρίσανε πίσω με το ζόρι,ήταν πολλά τα άπλυτα που έπρεπε να ξεπλύνει...).

 

Δεν μαζεύεται,μιά η υπογεννητικότητα,μιά ο υποβόσκων ανθελληνισμός των κουμανταδόρων,μιά η άμετρη λαθρομετανάστευση,πάμε για κλέφτες στα βουνά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πίστη στον Ντάρεν vs νιαούκοριτσο

 

Sorry με κέρδισε το πρώτο :lol:

 

Τσέκαρε και το κίτρο αν θες. Πολύ δυνατότερο άρωμα. Γενικά ο Κορές εχει πολλές επιλογές, αρκετά οικονομικές κιόλας. Όταν θα μπει και επίσημα στα super market μιας και αγοράστηκε από την Johnson n Johnson θα το γυρίσουμε στην apivita!!! Για την ώρα μονο αιθέρια έλαια απο κει γιατί από τιμές ειναι πιασοκωλέ....

την επομενη φορα θα ξερεις καλυτερα..κιτρο?μμ δν ξερω..ελαια συνήθως τσιμπαω απο ενα μαγαζι στο κεντρο με καλες τιμες.βεβαια εχω καιρο να παω και δεν ξερω αν ακομα κραταει αλλα σιγα μην κανω πλουσιο το κορρε και την απιβιτα.α και το fresh εχει μερικα ωραια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...