Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"δεν εχει χρονο για κατι με εμενα"

 

byUOk5W.png

H-h-hold me now ;_;

Ώπα κάτσε. Περίμενε.

Σου είπε αυτό το πράγμα ή αυτό κατάλαβες;

 

Αν ειναι το δευτερο τότε fuckyourlife.

 

Meres

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Καλημέεεερες!

"δεν εχει χρονο για κατι με εμενα"

 

byUOk5W.png

H-h-hold me now ;_;

Αν εξαιρέσουμε την πιθανότητα όντως να μην έχει χρόνο για τίποτα (γιατί ντάξει αν μπορεί 1 φορά την εβδομάδα πχ δεν είναι νορμάλ), she's just not that into you.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φιλη της/συγκατοικος μου την ρωτησε να δει τι γινεται, και τι ειπε οτι δεν εχει χρονο οταν η αλλη την πιεσε να απαντησει σαν ανθρωπος. Οκ, ταξιδευει συνεχεια, και το να βγουμε ηταν κανονισμενο 3 βδομαδες πριν, αλλα εγω φυσικα κατηγορω τον εαυτο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φιλη της/συγκατοικος μου την ρωτησε να δει τι γινεται, και τι ειπε οτι δεν εχει χρονο οταν η αλλη την πιεσε να απαντησει σαν ανθρωπος. Οκ, ταξιδευει συνεχεια, και το να βγουμε ηταν κανονισμενο 3 βδομαδες πριν, αλλα εγω φυσικα κατηγορω τον εαυτο μου.

κανε στενο μαρκαρισμα.αφου ειχε χρονο να δει τη φιλη της εχει και για εσενα.εχε αυτο πεποίθηση ρε man.μια χαρα παλικαρι εισαι.ακουσε εκει δεν εχει χρονο.κανε τη τρεξει.

 

αντε παω να φτιαξω σκορδαλια.η συνταγη λεει 6 σκελιδες εγω θα βαλω 10.μουχααχαχαχχαχαχαααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαινεις να φας το μαγαζί έχει ένα σερβιτόρο και τα πιάτα τα φέρνουν με μια ωρα διαφορά. Η μισή παρέα είχε φαει και η αλλη μισή δεν είχε πάρει τα πιάτα. Οργάνωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκουπισμα, σφουγγαρισμα, μπαλκονια, σεντονια, πλυντηριο, μαγειρεμα, μπανιο. χμμμμμμμ τουλαχιστον το απογευμα και βραδυ θα βγει αραλικι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαινεις να φας το μαγαζί έχει ένα σερβιτόρο και τα πιάτα τα φέρνουν με μια ωρα διαφορά. Η μισή παρέα είχε φαει και η αλλη μισή δεν είχε πάρει τα πιάτα. Οργάνωση.

Συχνό φαινόμενο δυστυχώς,ιδίως σε ταβέρνες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαινεις να φας το μαγαζί έχει ένα σερβιτόρο και τα πιάτα τα φέρνουν με μια ωρα διαφορά. Η μισή παρέα είχε φαει και η αλλη μισή δεν είχε πάρει τα πιάτα. Οργάνωση.

Τετοια μερα ετσι θα ναι παντα.

Γιαυτο δε βγαινω οταν ειναι αργιες, τσικνοπεμπτες κλπ.

Κυριακη βγηκαμε φαγαμε, ουτε πολυ κοσμο ειχε, ουτε αργησαν να τα φερουν. Τζαμι.

 

Υγ. Παλι νομιζω πως εχω καιρο να δω ποστ απο τον Λιβερπουλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκουπισμα, σφουγγαρισμα, μπαλκονια, σεντονια, πλυντηριο, μαγειρεμα, μπανιο. χμμμμμμμ τουλαχιστον το απογευμα και βραδυ θα βγει αραλικι.

Περίοδο ποτε περιμένεις;
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...