Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tωρα που ειδα και προηγούμενα ποστ, έχω να προτείνω ξυπνητήρι κόκορα. Ελπίζω μόνο να μην με καλέσετε για μονομαχία στο ηλιοβασίλεμα επειδή θα μείνει ψυχολογικό σ' εσάς και τους οικείους σας και πιθανώς και στους γείτονες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Tωρα που ειδα και προηγούμενα ποστ, έχω να προτείνω ξυπνητήρι κόκορα. Ελπίζω μόνο να μην με καλέσετε για μονομαχία στο ηλιοβασίλεμα επειδή θα μείνει ψυχολογικό σ' εσάς και τους οικείους σας και πιθανώς και στους γείτονες.

δηλ γώ που ξύπναγ χρόνια κ ακόμ ακούω πραγματικά κοκόρ τι έπαθ ? α?

μια χαρά δεν ειμ ?

με βλέπσ να χω κάποιο κουσουρ ? 

Α?  :mellow:  :mellow:  :mellow:  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει το δημοσίευμα εδώ και μέρες...

 

Welcome to Greece my friend.

 

Με έλληνα μιλαγες;

 

Επίσης

 

Μπορει να sets the pace in order for you to follow and mirror the quality of the information given.

 

Σε απλά ελληνικα: αν δεν ήταν εγωιστής τότε θα ήταν amiable.

 

Μερες

 

 

Μικρό πουλί.

 

 

26χρονη κινεζοαμερικανιδα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλ γώ που ξύπναγ χρόνια κ ακόμ ακούω πραγματικά κοκόρ τι έπαθ ? α?

μια χαρά δεν ειμ ?

με βλέπσ να χω κάποιο κουσουρ ? 

Α?  :mellow:  :mellow:  :mellow:  :mellow:

Εχμ, εμ..."σιγα μην σ' αγγίξουν τα κοκόρια εσένα" ;;;

 

Βut: καμια σχέση με το real thing σε ένταση και "γκαρισμα". Το έχεις και δίπλα στο κεφάλι σου, ξυπνητήρι αφού. Ψυχολογικό λέμε.

Από την άλλη ίσως προσφέρει γέλιο σε καταστασεις μη υπνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παει πουθενα ρε σου λεω. Αμα της πεις "την εχω μεγαλη" θα σου πει "και εμενα ο πατερας/αδερφος μου πρεπει να την εχουν τεραστια". Ασε σου λεω, απαλευτη κατασταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παει πουθενα ρε σου λεω. Αμα της πεις "την εχω μεγαλη" θα σου πει "και εμενα ο πατερας/αδερφος μου πρεπει να την εχουν τεραστια". Ασε σου λεω, απαλευτη κατασταση.

There are no Asia men, πρεπει να της πεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aμα ηταν Τιλα Τεκιλα θα ειχαμε "θεματα". Αυτη ειναι περισσοτερο Τιλα Σαντουιτς. Χαχα, το καταλαβατε? Επειδη ειναι λιγο παχουλη. Αρα οχι Τεκιλα αλλα Σαντουιτς.... Συγνωμη, ηταν κακο.  :mellow:  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aμα ηταν Τιλα Τεκιλα θα ειχαμε "θεματα". Αυτη ειναι περισσοτερο Τιλα Σαντουιτς. Χαχα, το καταλαβατε? Επειδη ειναι λιγο παχουλη. Αρα οχι Τεκιλα αλλα Σαντουιτς.... Συγνωμη, ηταν κακο.  :mellow:  :mellow:

αυτό δε ξέρω πως το εννοείς αλλα τελευταία μου βγαίνει ενα βίτσιο αλλα δε τις λες παχουλές. 

πρέπει να έχει τα πιασιματάκια σε σωστά σημείο , ωραίο πρόσωπο και το βασικο ΟΧΙ ΠΡΟΓΟΥΛΙΑ  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό δε ξέρω πως το εννοείς αλλα τελευταία μου βγαίνει ενα βίτσιο αλλα δε τις λες παχουλές. 

πρέπει να έχει τα πιασιματάκια σε σωστά σημείο , ωραίο πρόσωπο και το βασικο ΟΧΙ ΠΡΟΓΟΥΛΙΑ  

 

Δεν εχω θεμα με τις παχουλες ουτε εγω, το προβλημα αυτης ειναι οτι γινεται ωρες ωρες τοσο attention whore που σου κοβει οποιαδηποτε ορεξη προσεγγισης ειτε φιλικης ειτε οτιδηποτε αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπα σύντεκνε , δε ειπα οτι με αρέσουν οι παχουλές , άλλο να έχει βυζά ΝΑ γκώλο ΝΑ και άλλο να έχει πάχια !
μην αρχίσουν τίποτα αναπάντητες απογευματιάτικα κ θα κλείσει το κινητό απο μπαταρια , δε βρίσκω το φορτιστή 

με τσι attention whores δεν έχω θέμα , αν ειν καλή θα την περάσω ενα χεράκι , τόσο κόπο κάνει να τραβήξει την προσοχημ  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...