Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Δεν έχω καν smartphone, αλλά ο ήχος που έχω είναι αυτός: 

 

Τυχεροί οι άνθρωποι που ξυπνούν εύκολα...

 

αν είχες smartphone με το alarm clock extreme έχει μαθηματικά προβλήματα αυξανόμενης δυσκολίας κάθε φορα που πατάς snooze σε εμενα πιάνει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Εγω ξυπναω με τη δονηση και μονο που κάνει πανω στο κομοδίνο. Επίσης μεσα σε 1 βδομάδα που χτυπησαν τον καθρεφτη στο αυτοκινητο, μου έγδαραν το αριστερο φτερο, παλι, εχασα την καρτα της τραπεζας και εμεινα 3 μερες με ότι κερματα είχα μαζέψει απο τα ρεστα, εβγαλα μια βλακεία στο ματι, παρέλαβα από το αμαζον δεμα που έπρεπε να είχε έρθει αρχες Δεκεμβρη, επειδη ομως μου έστειλαν ήδη 2ο έπρεπε να κάνω μη αποδοχη του δέματος. Αυτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπίζω αυτό με το μάτι να μην είναι κάτι σοβαρό. γιατί είναι το πιο σοβαρό από όλα θεωρώ..

 

 

*άσχετο,ξέρετε αν ένας άνθρωπος 60 κάτι χρόνων μπορεί να βγάλει δίπλωμα οδήγησης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Αφου μετά τα 65 μπορεις να ανανεώνεις την αδεια, δε νομιζω να υπάρχει θέμα. Παρε τηλ. σε σχολη οδηγων αν θελεις να σου πουν για σιγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chris ε ναι κάτι τέοιο θα κάνω. αν και η θεία μου που θέλει να βγάλει άρχισε τα δεν θα μάθω ,πέρασαν τα χρόνια κλπ κλπ (αλλά πρέπει να βγάλει )

 

scully τι έγινεεε πες πες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα σκοπό να ξυπνησω πρωί να πάω κανα γυμναστήριο, αλλά πάλι ελιωσα το snooze. Θα πρέπει να βγει καμία πατέντα που να σε χτυπάει με ηλεκτρισμό μετά τη δεύτερη φορά.

 

Άμα θες φτιάχνουμε μια πατεντούλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να μπω σε λεπτομέρειες παίδες, πιθανώς ζουν ανάμεσά μας. In a nutshell, όποιος φοβαται και την σκια του να ψωνιζει αποκλειστικά απ' το μαγαζί της γειτονιας, τα υπόλοιπα είναι παιχνίδια για μεγάλα παιδιά. Τσουρεκια πια με την παράνοια εδω και μια βδομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ τελικά όλοι οι άντρες είμαστε λίγο αδερφές.

Μέρες.

FYI ο τοξοβόλος με κραζει :lol:

 

Αλλά τι να κανω μ´αρεσει να μοσχοβολάω.

 

Δεν ειν κακό!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...