Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

i<3 καλοκαίρι 

ιδρώνεις εύκολα το καλοκαίρι ? τι σε ενοχλεί στο καλοκαίρι ? εγω κ μες τον ήλιο να περπατήσω για κανα 2ωρο δεν έχω θέμα το καλοκαίρι, αρκεί να φοράω καπέλο , καλοκαίρι ειναι , ζέστη θα κάνει καλοκαιριάτικα , λογικό ειναι ...

 

μακάρι να ζούσα σε χώρα που να ειναι μονίμως καλοκαίρι με ζέστη κ ήλιο  

καλοκαίρι για πάντα! άντε να ρθεί το καλοκαιράκι να λιαζόμαστε σα τσι γάτες !

 

Δεν μου αρέσει το καλοκαίρι, ο ήλιος και η ζέστη που έχει, δεν την παλεύω καθόλου, ιδρώνω απίστευτα και δεν υπάρχει τρόπος αντιμετώπισης της ζέστης (το να κάνεις μπάνιο 5 φορές την ημέρα δεν είναι λύση).

 

Φυσικά εάν εσείς την παλεύετε/γουστάρετε την φάση δεν έχει νόημα, each one to his own που λένε οι ξένοι, εγώ πάντως θα προτιμούσα μια βόρεια κρύα χώρα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Πώς αντέχεις ρε Νίκο;;  Απ τη ζέστη φαγούρα, ιδρώνεις, ζαλάδες, καίγεσαι κιόλας (είμαι και κάτασπρη πανάθεμά με). Χάλια χάλια

 

 

κ γω κάτασπρος είμαι αλλα φέτος θα μαυρίσω :3

στα καλά καθούμενα δεν ιδρώνω ούτε πάω για περπάτημα κάθε μέρα , αλλα αμα τύχει δεν έχει θεμα ο ήλιος , αρκεί να μη σε βαράει στο κεφάλι. Ε και δε θέλει να βγεις τις ώρες που ειναι δυνατός (μετά τις 11 το πρωί νομίζω μέχρι τις 3?? δεν θυμάμαι κλ) 

 

κατα τα άλλα μια χαρά παλεύετε , ιδικά πέρσι δε νομίζω να μας έκαψε κ όλας. 

ίσως φταίει κ η περιοχή που μένει ο καθένας μας , δεν είμαι Αθήνα  B)

Δεν μου αρέσει το καλοκαίρι, ο ήλιος και η ζέστη που έχει, δεν την παλεύω καθόλου, ιδρώνω απίστευτα και δεν υπάρχει τρόπος αντιμετώπισης της ζέστης (το να κάνεις μπάνιο 5 φορές την ημέρα δεν είναι λύση).

 

Φυσικά εάν εσείς την παλεύετε/γουστάρετε την φάση δεν έχει νόημα, each one to his own που λένε οι ξένοι, εγώ πάντως θα προτιμούσα μια βόρεια κρύα χώρα.

αν δουλευεις έξω τότε ειναι πρόβλημα , κατα τα άλλα δε νομίζω να υπάρχει θέμα. Ειναι συγκεκριμένες οι ώρες που κάνει πολύ ζέστη. τώρα αν εννοείς υπο σκιά χμμ περίεργο , εγώ δεν ιδρώνω έτσι .

εννοείτε τι γουστάρει ο καθένας , άλλοι δε γουστάρουν το χειμώνα κ άλλοι το καλοκαίρι . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην μου μιλας για καλοκαιρια για ακρογιαλες και αστερια ...

 

Δε θα το πιστέψεις τι με θύμισες...  

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...