Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

πίνουμε τσαγακι με τζιντζερ/λεμονι και ακουμε τα πουλακια που δεν εχουν βγαλει το σκασμο απο το πρωι.

Είναι λαλίστατα τα άτιμα την άνοιξη,αλλά πως αλλιώς θα καταλάβεις ότι πλησιάζει το Πάσχα; :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρες κι από μένα!

 

Πίνουμε καφεδάκι με θέα τη θάλασσα και σκεφτόμαστε την προηγούμενη βραδιά, το σημερινό πρωινό, τι έχει γίνει στη ζωή μας τον τελευταίο καιρό και τι πρόκειται να γίνει...

 

Key question : πότε σκατά να πάρω άδεια, Πρωτομαγιά;; :P

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξυπνάς 12 με το ζόρι γιατί: πρέπει να ετοιμάσεις πράγματα για να φύγεις. Για Χαλκίδα. Να δεις τη μάνα σου.

 

Τελικά, θα φύγεις 5 γιατί άργησε να ξυπνησει ο άλλος.

 

Τώρα, αισθάνεσαι σκατά αφού είσαι με κάτι ώρες ύπνο.

 

Αστοκαλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξεκίνησε επίσημα η γαμημένη 6μηνη+ περίοδος γαμημένης ζέστης στην γαμημένη πόλη γαμώ το καλοκαίρι γαμώ. #fml

Πα να κάνω κάνα freddo.

 

Επεξ/σία από Material_Defender_1032
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησε επίσημα η γαμημένη 6μηνη+ περίοδος γαμημένης ζέστης στην γαμημένη πόλη γαμώ το καλοκαίρι γαμώ. #fml

Πα να κάνω κάνα freddo.

 

 

i<3 καλοκαίρι 

ιδρώνεις εύκολα το καλοκαίρι ? τι σε ενοχλεί στο καλοκαίρι ? εγω κ μες τον ήλιο να περπατήσω για κανα 2ωρο δεν έχω θέμα το καλοκαίρι, αρκεί να φοράω καπέλο , καλοκαίρι ειναι , ζέστη θα κάνει καλοκαιριάτικα , λογικό ειναι ...

 

μακάρι να ζούσα σε χώρα που να ειναι μονίμως καλοκαίρι με ζέστη κ ήλιο  

καλοκαίρι για πάντα! άντε να ρθεί το καλοκαιράκι να λιαζόμαστε σα τσι γάτες !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

γιεα, άνοιξη φάκιν άνοιξη, αχαλίνωτη μπαρμπεκιάδα (κατά το "Ιλιάδα", επικών διαστάσεων δηλαδή) στο μπαλκόνι κάτω από τον ήλιο και με τους Ραμόουνς να παίζουν δυνατά. Τώρα πλέον ρέγκε στα ηχεία και μπύρες μέχρι την πτώση του ηλίου (ή την δικιά μας, όποια έρθει πρώτη). Λογικά το επόμενο σαββατο το πρώτο μπανάκι, γιεα.

Επεξ/σία από leftermann
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

i<3 καλοκαίρι 

ιδρώνεις εύκολα το καλοκαίρι ? τι σε ενοχλεί στο καλοκαίρι ? εγω κ μες τον ήλιο να περπατήσω για κανα 2ωρο δεν έχω θέμα το καλοκαίρι, αρκεί να φοράω καπέλο , καλοκαίρι ειναι , ζέστη θα κάνει καλοκαιριάτικα , λογικό ειναι ...

 

μακάρι να ζούσα σε χώρα που να ειναι μονίμως καλοκαίρι με ζέστη κ ήλιο  

καλοκαίρι για πάντα! άντε να ρθεί το καλοκαιράκι να λιαζόμαστε σα τσι γάτες !

 Πώς αντέχεις ρε Νίκο;;  Απ τη ζέστη φαγούρα, ιδρώνεις, ζαλάδες, καίγεσαι κιόλας (είμαι και κάτασπρη πανάθεμά με). Χάλια χάλια

 

γιεα, άνοιξη φάκιν άνοιξη, αχαλίνωτη μπαρμπεκιάδα (κατά το "Ηλιάδα", επικών διαστάσεων δηλαδή) στο μπαλκόνι κάτω από τον ήλιο και με τους Ραμόουνς να παίζουν δυνατά. Τώρα πλέον ρέγκε στα ηχεία και μπύρες μέχρι την πτώση του ηλίου (ή την δικιά μας, όποια έρθει πρώτη). Λογικά το επόμενο σαββατο το πρώτο μπανάκι, γιεα.

Τι πρώτο μπάνιο καλέ;; Από Μάρτη; (Έστω Απρίλη;;) Αν δεν πάει Ιούλιος να ζεσταθεί η θάλασσα δεεεεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Πώς αντέχεις ρε Νίκο;;  Απ τη ζέστη φαγούρα, ιδρώνεις, ζαλάδες, καίγεσαι κιόλας (είμαι και κάτασπρη πανάθεμά με). Χάλια χάλια

-οποτε εχει φαγουρα ριχνουμε ντουζακια

-δεν υπαρχει ιδρωτας υπαρχουν αποσμητικα

-τρωγε σωστα και μην καθεσαι κατω απο το νταλα ηλιο= no ζαλαδες

-και εγω ασπρουλιαρα ειμαι με ενυδατωση και αντιλιακα δεν καιγομαι.(οσο θυμαμαι να τα βαζω εε :P    )

οριστε μια χαρα ειναι το καλοκαιρι!!! B)

tumblr_mwmbjdymB21slls5no1_500.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...