Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έλαμ κοπέλαμ. Όλο το απόγευμα εδώ ήμουνα κι εσύ με αναζήτησες μόλις έφυγα...  Συγκλονιστικό έτσι? Πιστεύω πολλοί  δακρύζουνε αυτή τη στιγμή.. Τέσπα το θέμα είναι  δε θα μας θέλει ρε γμτ..  :-(

ωπα μπζηλε , ωπα με τα κτητικα.

δε θα μας φας και τη βολτα με τη μηχανη τωρα....

 

 

#ετσικαιπωαυταπουξερωθαπεσειτοχρηματηστηριο/α

#ωρεπουστη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Τώρα που εχει πιει τον οίνο για να ξεχάσω το οικονομικό πλήγμα που με μαχαίρωσε μπαμπεσικα, σκέφτομαι οτι έχω μπει σε τοςα πανεπιστήμια που χρειάζομαι παραπάνω απο μια οθόνες για να keep up με τa PDFs...

 

 

#viper2005saidnothingwrong

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ρε γκουρμεδιάριδες και μη πειτε για Βολο ή Πήλιο που να παμε για φαι. Μαλλον προς τσιπουραδικα προσανατολιζόμαστε. 

 

rainbow ftw! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που' σε ρε κούτσκο21 αδερφή  ψυχή! Βόλτα?Μηχανή??  Και το συγκλονιστικότερο όλων ξέρεις ποιό είναι ε. Όταν έγραφα εκείνα τα σπαραξικάρδια λόγια  η Βαλερί μόλις είχε αποσυνδεθεί..!! Tι τραγική ειρωνεία... 

 

 

#καμίασωτηρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

#ετσικαιπωαυταπουξερωθαπεσειτοχρηματηστηριο/α

#μηνγινεσαιγρουσουζης

 

Πωω έχω αύριο ένα σωρό μαλακιουλες να κάνω και δεν έχω όρεξη να κοιμηθώ. Κλασικά σαν ζόμπι θ είμαι πάλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωω έχω αύριο ένα σωρό μαλακιουλες να κάνω και δεν έχω όρεξη να κοιμηθώ. Κλασικά σαν ζόμπι θ είμαι πάλι...

 

Τζώην δε κλαπ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που' σε ρε κούτσκο21 αδερφή  ψυχή! Βόλτα?Μηχανή??  Και το συγκλονιστικότερο όλων ξέρεις ποιό είναι ε. Όταν έγραφα εκείνα τα σπαραξικάρδια λόγια  η Βαλερί μόλις είχε αποσυνδεθεί..!! Tι τραγική ειρωνεία... 

 

 

#καμίασωτηρία

 

#γυναικειακαρδια

 

 

#στομπουτσοτουςολα

 

ουτε γω νυσταζω και αυριο εχω και ιδιαιτερο το πρωι , να δω τι θα του λεω...  :cry:

 

edit , απροειδοποιητο τεστ , θα αραξω να πινω καφεδαρα. ΠΡΟΦΙΤ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε κούτσκο παρεξήγησες!  Ήταν απλά ένα τραγικό παιχνίδι της μοίρας.. Έβγαινε αυτή,έμπαινα εγώ..   Κατάλαβες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...