Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι Σάββατο βράδυ και κάθομαι και βλέπω έναν ρώσο που μιλάει αγγλικά να κόβει αλουμινόχαρτο φορώντας ιατροwannabeεπιστημονική ποδιά.

 

Με πονάει άγρια ο λαιμός, δεν νιώθω τα πόδια μου και το κουμπί στο πλάι το ήξερα ήδη

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

1.jpg

 

νοικιάζουν τέτοια στην παραλία. Μπροστά από το μακεδονία παλάς. Πήραμε ένα το πρωί και βολτάραμε, πλάκα έχουν, τα μικρά καταγούσταραν, εμένα ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ Η ΠΑΝΑΓΙΑ, τα κωλοποδήλατά μου μέσα, την είδαμε ευρώπη και αμστερνταμ και δεν ξέρω τι. Την άλλη φορά θα τους πάω βόλτα με την άμαξα.

 

Α τέτοια είδα στο πάρκο Τρίτση που ήμουν Αθήνα και βόλταρα με τον ανηψιό. Η αδερφή μου το ψηνε και είπε την επόμενη φορά λέει να νοικιάσει ένα...

 

Δεν οδηγούσα 4 χρόνια, ξαφνικά (και λόγω πίεσης δουλειάς) είπα το παίρνω (εντάξει και ένα brainwash  το χα) και 3 βδομάδες έχω γυρίσει τη μισή Αθήνα και αύριο λέω να πάω Σούνιο στους γονείς και να γυρίσω. Τελικά όλα μέχρι να το πάρεις απόφαση είναι...

 

Που βρήκες αμάξι και βενζίνη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βοζινιώτη, άκου τι θα κάνεις.

ΠΑΝΕ σε ένα περίπτερο και πάρε μια βεργίνα 500άρα και ένα γιαούρτι φράουλα.

Ανέβα στα κάστρα.

Κοίτα την πόλη που λικνίζεται στο σούρουπο.

Αναρωτήσου γιατί φέρονται έτσι σα μαλάκες.

Πιάσε τη μπύρα στα χέρια σου.

Άνοιξε αντ' αυτής το γιαούρτι.

 

Αν καταφέρεις να φας το γιαούρτι αντί να πιεις τη μπύρα, τους έχεις ήδη γράψει στα αρχίδια σου.

Αυτό ειναι αναδιατύπωση και σχετικά, προέκταση από το λοστρέ.

1.jpg

 

νοικιάζουν τέτοια στην παραλία. Μπροστά από το μακεδονία παλάς. Πήραμε ένα το πρωί και βολτάραμε, πλάκα έχουν, τα μικρά καταγούσταραν, εμένα ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ Η ΠΑΝΑΓΙΑ, τα κωλοποδήλατά μου μέσα, την είδαμε ευρώπη και αμστερνταμ και δεν ξέρω τι. Την άλλη φορά θα τους πάω βόλτα με την άμαξα.

Που σαι ρε Λεφτερμανν μετωραίασου! Η γυναίκα νοίκιασε στους δικούς μου ένα τέτοιο. Πρέπει να το επέστρεψαν σε λιγότερο από 10 λεπτά. "Δε μας χέζεις με τις μαλακίες", πατέρας μου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκατα θα μας παει ολη η εβδομαδα

 

 

 

#ειμαισιγουρος

 

 

και συνεχιζει, συνεχιζει...

 

#whatinthef$^@6256f#!$

 

 

a] 

εχασα αυτο 

http://www.ebay.co.uk/itm/191100700860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

b]

μολις χαλασε το usb hub...

 

31908_original.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που σαι ρε Λεφτερμανν μετωραίασου! Η γυναίκα νοίκιασε στους δικούς μου ένα τέτοιο. Πρέπει να το επέστρεψαν σε λιγότερο από 10 λεπτά. "Δε μας χέζεις με τις μαλακίες", πατέρας μου.

εγώ θα το επέστρεφα σε 10 δευτερόλεπτα, αλλά ξετρελλάθηκαν όλα τα σκασμένα και δεν τόλμησα. Την άλλη φορά να πάρουμε και την μαμά, λέει, και να νοικιάσουμε 4θέσιο.

2.jpg

 

ΓΑΜΗΣΕΤΑ  ΛΕΜΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Η γυναίκα νοίκιασε στους δικούς μου ένα τέτοιο. Πρέπει να το επέστρεψαν σε λιγότερο από 10 λεπτά. "Δε μας χέζεις με τις μαλακίες", πατέρας μου.

να γιασει το στομα τους πατερα σ με αυτα τα πραγματα του διαβολου..πηγαινουν πανω κατω στην αρεοπαγίτου και οποιον παρει ο χαρος. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ θα το επέστρεφα σε 10 δευτερόλεπτα, αλλά ξετρελλάθηκαν όλα τα σκασμένα και δεν τόλμησα. Την άλλη φορά να πάρουμε και την μαμά, λέει, και να νοικιάσουμε 4θέσιο.

2.jpg

 

ΓΑΜΗΣΕΤΑ  ΛΕΜΕ.

6θεσιο το βλεπω να ναι.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα άλλα τα μπλε τα ποδηλατάκια πάντως από την άλλη εταιρία, αυτά με το καλαθάκι μπροστά που έχει γεμίσει ο τόπος, χωράνε ακριβώς 2 καφέδες από τα Mikel. Μελετημένα τα έχουν οι άτιμοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...