Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ααα , τα γαλλικο , ο φορτες μου.

 

κατατα , η αλλη σημερα ηθελε να βγει με τις φιλες της.

ωραια λεω , μετα τα πηρε στο κρανιο που δεν της ειπα , οχι δε θα βγεις με τις φιλες σου , θα βγουμε μαζι.

 

 

ανοιξη και αυτο?

 

kBGE13W.gif

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 

 

κι εγώ τα χρησιμοποιώ αυτά. με έχουν σώσει σε εφορίες ουκ ολίγες φορές.

Εσείς που τα χρησιμοποιείτε αυτα, να μαζευτείτε κάποια μέρα και να έρθετε σπίτι μου.

Να συζητήσουμε το πως και γιατι. Τι μπορεί να πήγε λάθος στη ζωή σας. Να ανταλλάξετε μεμε-ιστορίες. ΟΛΑ για την επιστήμη.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμάνε αυτές οι συζητήσεις. Εμένα το τωρινό μου πρόβλημα είναι ότι ακόμα δεν έχω κάνει πτυχιακή. Αν το δει η Μαριάννα αυτό θα της ξυπνήσουν μνήμες... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σπητσλεςς!

 

Επισης το βιντεο μου θυμισε πως αυριο πρεπει να ξεσκιστω στο διαβασμα για το μαθημα ρωσικων της δευτερας. Αν με δειτε ον αυριο διωξτε με. Λουσι σου δινω το οκ να μου ριξεις και ημερησιο μπαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.jpg

 

νοικιάζουν τέτοια στην παραλία. Μπροστά από το μακεδονία παλάς. Πήραμε ένα το πρωί και βολτάραμε, πλάκα έχουν, τα μικρά καταγούσταραν, εμένα ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ Η ΠΑΝΑΓΙΑ, τα κωλοποδήλατά μου μέσα, την είδαμε ευρώπη και αμστερνταμ και δεν ξέρω τι. Την άλλη φορά θα τους πάω βόλτα με την άμαξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν οδηγούσα 4 χρόνια, ξαφνικά (και λόγω πίεσης δουλειάς) είπα το παίρνω (εντάξει και ένα brainwash  το χα) και 3 βδομάδες έχω γυρίσει τη μισή Αθήνα και αύριο λέω να πάω Σούνιο στους γονείς και να γυρίσω. Τελικά όλα μέχρι να το πάρεις απόφαση είναι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...