Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελα τα πραγματα ειναι απλα

 

Η ορισμενοι θα αφησουν την κωλοζωια τους, θα σοβαρευτουν και θα συνεχισουμε να κανουμε πραγματα μαζι, η ο καθενας την ζωουλα του, να πανε να πηδηχτουν και ας κανω να βγαινω απο το σπιτι για 3 μηνες (δοξα το θεο, πληροφορικαριοι ειμαστε, σε καλο θα μας βγει).

 

Μεσα στην βδομαδα θα ξεκαθαριστει. Αντε καιρος ηταν τοσα χρονια το ιδιο βιολι.

 

Υ.Γ. Γενικως ρε παιδι μου. Γιατι παιζει τοσο κωλοζωια στην κοινωνια? Φταει η ηλικια που ειμαι (21)? Μηπως εγω κανω λαθος και ειμαι σε λαθος περιβαλλον? Φτιαχνει αργοτερα το πραγμα η παπαρια και εκει?

Βρες γκόμενα και τραβήξου.

Βρες πάρκο με τζάμπα όργανα γυμναστικής και χώσε.

Μη κάτσεις μέσα,ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΞΗ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Βρες γκόμενα και τραβήξου.

Βρες πάρκο με τζάμπα όργανα γυμναστικής και χώσε.

Μη κάτσεις μέσα,ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΞΗ!

Βρε και μεσα να κατσω δεν θα κωλοβαραω. Στο διαβασμα θα το ριξω. Και γυμναστικη χωνω. Απλα μιας και επειδη ειναι ανοιξη, θελω να παω για καφε οπως ολος ο κοσμος, μονο που εχω βαρεθει να συζηταω (να βρισκω τροπο να φαινεται οτι ενδιαφερομαι τελοσπαντον) για το πως να ριξω μια γκομενα, τα γκομενικα και οτιδηποτε βλακωδη προβληματισμο εχει ενας 21χρονος σπυριαρης φοιτητης που τα εχει ολα ετοιμα και στρωμενα στην ζωη του και να κουτσομπολευω συνεχεια τα ιδια και τα ιδια ατομα. Και εγω ειχα τετοιους προβληματισμους πριν κατι χρονια, αλλα οκ. Τα εβαλα κατω, τα ανελυσα και βρηκα την λυση. Το να καθεσαι στο ιδιο μοτιβο τοσα χρονια κατι παει λαθος (μαλλον φοβουνται να αντιμετωπισουν τα προβληματα τους, δεν εξηγηται αλλιως τοσα χρονια το ιδιο πραγμα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλαξε παρέες ΑΝ γίνεται. αλλιώς, ελπίζω να την παλεύεις μόνος σου - εγώ αυτό έκανα στην ηλικία σου, σολο καριερα, γιατί δεν έβγαινε άκρη και λύση δεν υπήρχε. δεν λέω ότι ήταν η καλύτερη λύση και σίγουρα είχε επιπτώσεις πάνω μου, αλλά τουλάχιστον δεν είχα σπασμένα νεύρα. επίσης, τα χειρότερα έρχονται, οπότε μη μασάς και πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα ρε παιδι μου καιρος ειναι και αυτο καποτε να αλλαξει. Δεν σημαινει η σολο καριερα και πας μπροστα η κωλοζωια και ενα με τα σκατα της μαζας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ είναι υπέροχο, γκρινιάζει γιατί δε μπορεί τη γκρίνια.

εντάξει απλά έγινε το μπαμ και λεει τον πόνο του εδώ. τι να κάνει,να τα καταπιέζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Το να καθεσαι στο ιδιο μοτιβο τοσα χρονια κατι παει λαθος (μαλλον φοβουνται να αντιμετωπισουν τα προβληματα τους, δεν εξηγηται αλλιως τοσα χρονια το ιδιο πραγμα).

αν και έχουμε εντελώς διαφορετικό κύκλο συμφωνώ , δεν γίνεται να μένεις στα ίδια κ τα ίδια για χρόνια. Βλέπω κάποια άτομα κ έχω ξενερώσει τον τελευταίο καιρό ,μοιάζουν λες κ ζουν σε μια λούπα. Τους αποφεύγω για να μη πέσω κ εγώ σε αυτή τη λούπα γιατι τα χρόνια περνάνε , πως να το κάνουμε , σήμερα είμαστε καλά κ αυριο το πρωί μας τρώνε τα σκουλήκια.  

 

το χειρότερο ειναι να προσπαθείς να ξυπνήσεις κ άλλους κ να μη νιώθουν γιαυτό κ εγώ γράφω τους πάντες κ ας με παρεξηγούν  :lol: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει απλά έγινε το μπαμ και λεει τον πόνο του εδώ. τι να κάνει,να τα καταπιέζει;

Καλα οχι οτι περιμενω απο το φορουμ να βρω την λυση, απλα ετσι κουβεντα να γινεται μεχρι να τα συζητησω με τους ιδιους :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...