Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Α ναι, επίσης:

 

Κάτα τις 12 χτυπάει κουδούνι. Ο κουριεράς ήταν, για ένα δέμα της αδερφής μου. Ανοίγω τη πόρτα "Ναι, καλημέρα σας. Η κυρία Τάδε;".

 

 

 

Έχεις δει πολλές κυρίες με μούσια;

 

Αστοκαλοδεξεκινησεκαλαημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ναι, επίσης:

 

Κάτα τις 12 χτυπάει κουδούνι. Ο κουριεράς ήταν, για ένα δέμα της αδερφής μου. Ανοίγω τη πόρτα "Ναι, καλημέρα σας. Η κυρία Τάδε;".

 

 

 

Έχεις δει πολλές κυρίες με μούσια;

 

Αστοκαλοδεξεκινησεκαλαημερα.

 

Εγώ πιστεύω ότι δεν ρώτησε "Η κυρία Τάδε;", αλλά "Η κυρία Τάαααααδε;". Ότι δηλαδή ήθελε να μάθει αν είναι εκεί η κυρία Τάδε, όχι αν εσύ είσαι η κυρία αυτή. Αυτό, τίποτα άλλο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι δεν ρώτησε "Η κυρία Τάδε;", αλλά "Η κυρία Τάαααααδε;". Ότι δηλαδή ήθελε να μάθει αν είναι εκεί η κυρία Τάδε, όχι αν εσύ είσαι η κυρία αυτή. Αυτό, τίποτα άλλο.

Μακάρι. Με είχε σηκώσει μόλις από το κρεβάτι ο τύπος και καταλάβαινα ελάχιστα.

 

Τώρα κάθομαι και κοιτάω τα βυζιά μου.

 

Ίδια είναι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πόσο γαμάτο το κάτω παρτάλι ααχχαχαχα βλέπω το τελευταίο με τη δαιμονισμένη αχχααχχααχχααχαχαχαχαχαχ

 

Προσωπικά πιστεύω πως παρότι μεχρι το 2ο επισοδειο το έβλεπα και μου άρεσε σαν σειρά , βλέποντας το τελευταίο έχω αρχίσει να πιστεύω πως τα αστεία τους ( ατάκες , σκηνές κλπ ) είναι ενα κλίκ απο το να γίνουν αστεία επιπέδου Σεφερλή .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι μωρό ειναι αυτό ? βγαίνει κ στο Eλλάντα αυτό το μοντέλο γκόμενας? 

tumblr_static_tulisa.pngarticle-1336341489666-12f5eccb000005dc-6



α ρε xfactor τι με κάνεις μεσημεριάτικα  :mellow: 
 

Προσωπικά πιστεύω πως παρότι μεχρι το 2ο επισοδειο το έβλεπα και μου άρεσε σαν σειρά , βλέποντας το τελευταίο έχω αρχίσει να πιστεύω πως τα αστεία τους ( ατάκες , σκηνές κλπ ) είναι ενα κλίκ απο το να γίνουν αστεία επιπέδου Σεφερλή .

οχι ρε πλάκα έχει χαχα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ταχυδρομεία μόνο την Τρίτη θα κλείσουν, δια στόματος υπαλλήλου. Τράπεζες ανοιχτές, αλλά τελικά τσακίστηκα στο τσαφ... και παρόλα αυτα πάλι είχε ουρά, δεν παλεύεται η Πειραιώς, φέρτε πίσω την marfin και μου χαλάσατε το πρόγραμμα χρόνων, ορίστε μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έβλεπα βιντεάκια απ το xfactor uk και βρήκα τον χαμένο αδερφό της sookie stackhouse  :shock:  :shock:  :shock: 

post-212651-0-03677300-1395407446_thumb.jpg

έχει φωνή ο ποστης 

https://www.youtube.com/watch?v=ZuxJwGiIIUM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μουνι κυκλοφορει εξω ρε πουστη μου. Πρεπει να βρουμε επειγοντος γκομενα αλλιως θα μας σταμπαρει ολη η θεσσαλονικη με το καρφωμα που πεφτει ολη την ωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ εγω αυτό τον καιρό είμ σα κριάρ τσι μέρες του (χωρίς να βρωμάω α )   :mellow:  :mellow: 
να ρθω σαλονίκη να ριξω κανένα 
βλέμμα κ γω ? 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γάμησέ τα ρε ...

 

Και το θέμα είναι οτι μια βόλτα πας παραλία που γίνεται της ιερόδουλης αυτες τις μέρες και δε ξέρεις τι να πρωτοθαυμάσεις ... Οχι τιποτα άλλο , αλλα απο ενα σημείο και μετά και να μη το θές καρφώνεσαι ....

 

ΩΙΜΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...