Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ρε που δουλεύει κιόλας ο Liverpool?Δεν ξέρω πόσα παίρνει αλλά μήπως είναι καλύτερα να ασχοληθεί με γεωργικές εργασίες? 20-35 ευρώ/μέρα ανάλογα την εργασία?Άκου εκεί 12 την νύχτα....FUCK my man.

24:00 την νυχτα και απαιτει να φευγω πιο αργα...μου λεει θα κανεις αυτο αυτο. Οταν φευγει κανω ομως εγω κουμαντο, κανω αυτο που θεωρω σωστο, για να φυγουν οολοι στην ωρα τους.

 

Κανονικα ειναι πενθημερο, αλλα θελουν να πηγαινω και σαββατο ... Απληρωτο εννοειτε...

 

Οταν μιλαω γιατι με χουν στριψει το μυαλο, τους φαινεται περιεργο, γιατι καποια προβατα εκει καθονται και την τρωνε.. Σε μενα τα λενε τα παραπονα τους οταν ερχεται ο αλλος προισταμενος τον φοβουνται δεν ξερω αλλα δεν μιλανε..

 

Τους ειπα μιληστε ρε.. Εγωωθα παρω το μερος σας.. Κολωνουν...

 

Του λεω ξεχασα πως ειναι να βγαινεις εξω, παω σπιτι κοιμουνται ολοι, ξυπναω οπως τωρα παλι το σπιτι αδειο.. Μου λεει ελα ρε καιντι εγινε..αυτος καθε μερα σχολαει 16:30 η ωρα...

 

Ε στην αρχη πηγα με ορεξη για δουλεια μιανστις τοσο κατσε ενα μισαωρο δεν με πειραζε, αλλα τωρα βλεπω οτι το εκμεταλλευεται και λεει αφου δεν μιλαει θα τον μαμησω.. Δεν ειναι ετσι ομως..

 

Καλημερα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

W00t?

 

Μια χαρά. Τέλεια.

βασικά άκυρο, ελληνικό έγραψες, ελ. βενιζέλος διάβασα...

 

damn, fail...

 

τι ακριβώς εννοείς? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο σύστημα το εχω εγώ θεωρώ. 40 ωρες/εβδομάδα αυστηρώς χωρις να ενδιαφέρει το αφεντικό (περισσότερο φίλο ok) το ποτε. Αν π.χ. πέσει δουλειά μια μέρα που χρειάζεται να μείνω γραφείο 12ωρο οι 4 επιπλέον ωρες ναι μεν δεν πληρώνονται αλλά αν συμπληρώσω 8 επιπλέον εχω day off...όπως σήμερα καλή ώρα αν και θα πεταχτώ σε λιγο γιατί.....βαριέμαι.

 

Problem is ότι από Μάη πάλι άνεργος οπότε ήδη ψάχνω για αλλού.

 

Good thing ότι λογικά θα κλείσω κάτι για ενα πεντάμηνο από Ιούνη, έστω και εκτός βάσης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά άκυρο, ελληνικό έγραψες, ελ. βενιζέλος διάβασα...damn, fail...τι ακριβώς εννοείς? :P

Thresh γελάω.

 

Κατατα λέει ότι 80 € /m^2 σκότωσαν το ελληνικό(πρώην αεροδρόμιο).

 

 

ΒαιΜπερ όντως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Thresh γελάω.

 

Κατατα λέει ότι 80 € /m^2 σκότωσαν το ελληνικό(πρώην αεροδρόμιο).

 

 

ΒαιΜπερ όντως?

είδες τι κάνει η έλλειψη τονισμού? :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παγκόσμια μέρα ποίησης παλιό χωριάτες

 

 

Ανδρόγυνο
 

Ενώναμε τα αιδοία μας καταργώντας την εσοχή της και την εξοχή μου
κατακτώντας την παλινόρθωση του ανδρόγυνου
όπου ο άνδρας αποκτά αιδοίο χωρίς εξοχή και η γυναίκα εσοχή με
πλήρωση
Έτσι που ο άνδρας γράφεται πλέον με Άλφα κεφαλαίο και η γυναίκα με Θήτα κεφαλαίο

 

του μεγάλου Τάσου Κουράκη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thresh γελάω.

Κατατα λέει ότι 80 € /m^2 σκότωσαν το ελληνικό(πρώην αεροδρόμιο).

ΒαιΜπερ όντως?

  

είδες τι κάνει η έλλειψη τονισμού? :P

Αυτό λένε στην tv.

 

Επίσης

 

Απο ολα τα funds του κόσμου έμεινε ο δικός γιανκος δράκος οπου ακουσωνακουσων ήταν μειοδότης...

 

#liveyourmythingreece

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τρελαθώ. Τι γίνεται!!

 

Έρχεται και μου λέει "μου χάκαραν το σάιτ". Όντως, μπαίνω και γω και όντως ήταν hacked by τάδε. Αρχίζω γαμωσταυρίδια κ.λπ. αφού πάνω που ξύπνησα ήταν το πρώτο πράγμα που αντίκρισα. Μέχρι να κάνω ένα καφέ να ξυπνήσω, το site ήταν και πάλι up και εκείνη με ευχαριστούσε που το έφτιαξα τόσο γρήγορα.

 

Άραγε άκουσε ο θεούλης τις παναγίτσες που επικαλέστηκα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τρελαθώ. Τι γίνεται!!

 

Έρχεται και μου λέει "μου χάκαραν το σάιτ". Όντως, μπαίνω και γω και όντως ήταν hacked by τάδε. Αρχίζω γαμωσταυρίδια κ.λπ. αφού πάνω που ξύπνησα ήταν το πρώτο πράγμα που αντίκρισα. Μέχρι να κάνω ένα καφέ να ξυπνήσω, το site ήταν και πάλι up και εκείνη με ευχαριστούσε που το έφτιαξα τόσο γρήγορα.

 

Άραγε άκουσε ο θεούλης τις παναγίτσες που επικαλέστηκα;

 

Update τον Adobe Reader.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...