Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παω που λετε στην δουλεια..

 

Ερχεται ο αλλος και με λεει γιατι φευγεις στις 24:20 περιπου καθε μερα.. Λεω ε τυχαινει να φευγω τετοια ωρα μεχρι που νσ τακτοποιησω κατι πραγματα.. Νομιζωντας εγω οτι μου το λεει για να μου ριξει σταχτη στα ματια για το παραπανω 20λεπτο.. Αντιθετος ηθελε μεχρι εκεινη την ωρα να βγαζω παραγωγη και να φευγω 1:00+ η ωρα...

 

Του ειπα ερχομαι στην ωρα μου και φευγω καθε μερα τουλαχιστον ενα μισαωρο και μεχρι να παω σπιτι παει 1:00... Με κοιτουσε με μια απορια λες και περιμενε να του πω ναι θα το κανω...

 

Ασιχτιρ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ειναι και αυτο τοσο immersive?

more or less, ναι.

Άσε και είχαν κάνει "προβολή" το Brazil σε ένα εργοστάσιο στο Λονδίνο και ήμουν σε φάση fuuuuuuuuuuuuuuu... λέγανε ότι θα έκαναν αντίστοιχο θεματικό και στην Αθήνα αλλά κλαιν για την ώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παω που λετε στην δουλεια..

 

Ερχεται ο αλλος και με λεει γιατι φευγεις στις 24:20 περιπου καθε μερα.. Λεω ε τυχαινει να φευγω τετοια ωρα μεχρι που νσ τακτοποιησω κατι πραγματα.. Νομιζωντας εγω οτι μου το λεει για να μου ριξει σταχτη στα ματια για το παραπανω 20λεπτο.. Αντιθετος ηθελε μεχρι εκεινη την ωρα να βγαζω παραγωγη και να φευγω 1:00+ η ωρα...

 

Του ειπα ερχομαι στην ωρα μου και φευγω καθε μερα τουλαχιστον ενα μισαωρο και μεχρι να παω σπιτι παει 1:00... Με κοιτουσε με μια απορια λες και περιμενε να του πω ναι θα το κανω...

 

Ασιχτιρ...

 

Mα τη μπαναγία ρε λίβε  θ΄ανοίξω επιχείρηση μόνο και μόνο για να σε πάρω από κει που δουλεύεις.Τέλος,

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε που δουλεύει κιόλας ο Liverpool?Δεν ξέρω πόσα παίρνει αλλά μήπως είναι καλύτερα να ασχοληθεί με γεωργικές εργασίες? 20-35 ευρώ/μέρα ανάλογα την εργασία?Άκου εκεί 12 την νύχτα....FUCK my man.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε που δουλεύει κιόλας ο Liverpool?Δεν ξέρω πόσα παίρνει αλλά μήπως είναι καλύτερα να ασχοληθεί με γεωργικές εργασίες? 20-35 ευρώ/μέρα ανάλογα την εργασία?Άκου εκεί 12 την νύχτα....FUCK my man.

 

Δε θυμάμαι να μας έχει αποκαλύψει ακριβώς πού δουλεύει..

 

Ριβόλβα για πρώτη φορά η φώτο που έβαλες μοιάζει με την προηγούμενη που είχες βάλει.. Μπήκες σ'ένα δρόμο brah..  :Ρ

 

 

Y.Γ  Καμιά εγγλέζα χτυπήσαμε?  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...