Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

παω να χεσω

κ εγώ έλεγα να πάω αλλα έκλεισε το κινητό απο μπαταρία γμτ

θα το αφήσω για αυριο το πρωί , δε ειναι οτι χέζομαι κ όλας , απλά νιώθω οτι με μια προσπάθεια 10λεπτη θα ξεκίναγε η εκκένωση  B)

Τύποι μου ψεκαστε k othrine εκεί που έχετε θέμα και θα τις δείτε να παθαίνουν αυτό που πραγματικα τους αξίζει σε αυτό το κοσμο.

κ οι γάτες τις τρώνε, δεν ειναι μονόδρομος το φάρμακο . Αμα δεις τι κατσαριδα έτρωγε ο γάτος μου παλιά .. ιδικά την εποχή που είχα ξεχάσει για καμια εβδομάδα ενα κουτί με μισό σκουβλάκι στην ντουλάπα ..... 

τότε ειδα για πρώτη φορά σουβλάκι με γούνα  :mellow:  :mellow:  :mellow: 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lol, πανω απο 30 δευτερολεπτα ποτε δεν μου εχει κρατησει, τι 10λεπτα λες εσυ. Το εντερο μου σπερνει B)

αν δεν σου έρχεται να χέσεις μπορείς να πετάξεις τα βρακιά κ σε 10 δευτερόλεπτα να έχεις αδειάσει ? βλάβη στο άντερο έχεις ρε? εγώ αμα δε μου έρχεται κ θέλω να αδειάζω το στομάχι μου πάω κ κάθομαι κανα 10λεπτο κ εκκενώνω. Κανονικά εκκενώνω κάθε πρωί στις 7 με 7¨30 και κάθε απογευμα στις 6-7 . Τα βράδια όμως μετράει να κοιμάσαι άδειος . Παίζει ρόλο κ πόσο τρως , εγώ τρώω 5-6 φορές την ημέρα κ τα περισότερα γευματα μου ειναι απο μισό μέχρι ενα κιλό. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

θυμήθικα ενα ακόμα με κατσαρίδια. 

Παλιά είχα κάνει την κηδεία σε μια κατσαρίδα που σκότωσα κατα λάθος . Της είχα φτιάξει ενα κρεβατάκι απο λουλούδια και την είχα βάλει ανάποδα όπως πέφτουν οταν ψοφάνε . Πήγα να πάρω απο μέσα αναπτήρα κ οινόπνευμα να την αποτεφρώσω αλλα όταν γύρισα δεν ηταν εκεί. Γάτα πρέπει να την πήρε ... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε ανθρωπε γιατι να θες να αδειασεις αμα η κουραδα δεν σου χτυπαει το θηροτηλεφωνο; Στην τελικη αμα εχεις κατι σημαντικο να κανεις αργοτερα τα κρατας.

 

Υ.Γ.

 

Ποσο κομματάρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Lol, πανω απο 30 δευτερολεπτα ποτε δεν μου εχει κρατησει, τι 10λεπτα λες εσυ. Το εντερο μου σπερνει B)

ο γρηγορότερος κώλος στο forum? :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε ανθρωπε γιατι να θες να αδειασεις αμα η κουραδα δεν σου χτυπαει το θηροτηλεφωνο; Στην τελικη αμα εχεις κατι σημαντικο να κανεις αργοτερα τα κρατας.

δε νιώθεις την ευχαρίστηση στο χέσιμο ? ειναι απο τα ομορφότερα πράγματα της ζωής.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο γρηγορότελος κώλος στο forum? :P

μη γράφεις τέτοια , ο τοξο καραδοκεί 

Μήπως αναστήθηκε; :ph34r:

δε νομίζω της είχα κόψει το κεφάλι να δω αν βγαίνει 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιά είχα κάνει την κηδεία σε μια κατσαρίδα που σκότωσα κατα λάθος.

Πήγα να πάρω απο μέσα αναπτήρα κ οινόπνευμα να την αποτεφρώσω αλλα όταν γύρισα δεν ηταν εκεί.

Πολύ φοβάμαι ότι έκανες τελετή voodoo και όχι κηδεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα την χαρα (λεμε τωρα) , να δω λευκη κατσαριδα. Απλα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας

 

Εγω το ειχα αναφερει , ηταν τρομακτικη εμπειρια .

 

A μπράβο  μιλάς για την κατσαρίδα που είχε περάσει απ΄τους κουραμπιέδες..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...