Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

  • Moderators

To oποιο για καποιον λογο δεν το βρισκω τωρα, αλλα βρηκα αυτα, το ιδιο καμμενα ειναι.

http://www.weirduniverse.net/blog/comments/fabian_pena/


Ειχα την χαρα (λεμε τωρα) , να δω λευκη κατσαριδα. Απλα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας

Ντεζα βου? Εσυ το ειχες αναφερει ξανα ή καποιος αλλος? Ελπιζω το πρωτο και να ειναι η μοναδικη η δικη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπου ειχε παρει το ματι μου παλιοτερα μια ζωγραφο ή κατι τετοιο, η οποια παγωνε κατσαριδες και τις εβαζε σε σειρα σε στυλ καμβα και ζωγραφιζε πανω τους. Disturbing

http://www.youtube.com/watch?v=BupttMQ0FEw

καλά το έχω κάψει σήμερα,ελπίζω να έχετε χωνέψει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πετύχω άσπρη και γαλαζοαίματη, θα την διατηρήσω για το μουσείο.

 

Βαλ, αν δεν συζητήσουμε για τη φορά που ανέβηκε ΜΑΥΡΗ, ΝΤΑΡΝΤΑΝΑ, ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ EΝΣΤΙΚΤΩΔΩΣ ΚΙΝΗΣΗ ΝΑ ΔΙΩΞΕΙΣ ΟΤΙ ΓΑΡΓΑΛΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣ ΕΝΑ ΙΣΧΥΡΟ "ΣΤΑΑΑΑΚ" ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΤΩΠΙΚΗ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΣΤΗ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ "ΤΣΙΚ" "ΤΣΙΚ" "ΤΣΙΚ" ΝΑ ΧΩΝΕΤΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑΜΑΔΑ, δεν κανουμε τίποτα. ME ΝΙΩΘΕΙΣ;!

 

 

:lol: :lol: ... but true story.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

άσπρη; wtf. βασικά αλλάξτε θέμα κουβέντας ρε ήμαρτον!

Ειδα που πηγες να το γυρισεις στα φλαμουρια και ειπα να δω αν μπορω να επηρρεασω το ρου της συζητησης. Τελικα μπορω. Nice to know :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να διαβάσω τις εμπειρίες του νικοκ με τις κατσαρίδες

ημουν μικρος κ ηταν καλοκαίρι . Ειχαμε ανοιχτές τις μπαλκονόπορτες και κοιμόμουν στη βεράντα. Ειχα ενα ποτίρι γάλα μήπως διψάσω το βράδυ και τελικά δίψασα. Πάω να πιω κ ακούω κάτι να κάνει θόρυβο μέσα (χρατσα χρατσα) αλλα το είχα σηκώσει ήδη και με ακούμπησε στο στόμα. 

το πετάω απ την αηδία μου και βλέπω μια κατσαρίδα ΝΑ να τρέχει στο πλακάκι. Απο τότε παντα πριν πιω κοιτάω το ποτήρι  

 

είχα ενα γάτο που έφερνε κατσαρίδες να με ταΐσει κάθε πρωί δίπλα απ το κρεβατι μου. Του φώναξα μια φορά γιατι τις έφερνε κ ζωντανές κ σταμάτησε να φέρνει κατσαρίδες , την επόμενη έφερε ενα ποντίκι . 

 

μια φορά είχα πατήσει κάτι και βρώμαγε το παπούτσι μου. Τα βγάζω έξω και τα καθαρίζω στη βεράντα. Τα αφήνω να στεγνώσουν και το πρωί που πήγα να τα φορέσω ένιωσα κάτι στο πόδι να γίνετε λιώμα. Γυρνάω το παπούτσι ανάποδα κ το χτυπάω κ πέφτει μιση κατσαρίδα (η υπόλοιπη είχε κολλήσει στην κάλτσα) 

 

μια άλλη φορά κυνήγαγα μια κατσαρίδα απο αυτές που πετάνε κ πέταξα τη μπότα μου στο φωτιστικό κ έσκασε η λάμπα. 

 

τα έντομα τα συχαίνομαι για ένα λόγο , όταν τα σκοτώσεις κατα λάθος γεμίζεις ζουμιά κ άντερα και μάτια και χίλια δυο μικρά κομμάτια τους. Φαντάσου να πιαστούν δυο μύγες στα χέρια δίπλα απ το φαγητό σου και να χάσει η μία τα μάτια της μες το πιάτο σου. Δεν θα πάρεις χαμπάρι οτι έφαγες τόσα μάτια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Μετά από αυτά πιστεύω το θέμα έχει κλείσει και μπορούμε πλέον να περάσουμε στο επόμενο, πριν φάμε ξύλο από την αυτοεξόριστη Βαλ.

Βασικά ξέχασα τις σειρές μου σήμερις, pop corn time.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...