Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Να το ξαναπώ,άλλη μία φορά:

 

Η καλύτερη αποθήκη είναι το trade.

 

Γι αυτό μοιράστε ασύστολα (=χωρίς ντροπή) ό,τι έχετε στους σκληρούς σας και κατ' αυτό το τρόπο έχετε άπειρη κάβα άμα πάθει (φτου-φτου-φτου) κάτι κάποιος δίσκος σας.

 

Άσε που οι γνωριμίες με τα διαμοιβόμενα  μέρη είναι το κερασάκι στη τούρτα και μελοντικό κοινωνικό σας κεφάλαιο.

 

Άσε που κάτι καινούργιο (που διέλαθε της προσοχής σας) θα είναι "δικό" σας άμεσα,από κάποιον πιό τρυπαδόρο από σας.

 

/τέλος μαθήματος.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το ξαναπώ,άλλη μία φορά:

 

Η καλύτερη αποθήκη είναι το trade.

 

Γι αυτό μοιράστε ασύστολα (=χωρίς ντροπή) ό,τι έχετε στους σκληρούς σας και κατ' αυτό το τρόπο έχετε άπειρη κάβα άμα πάθει (φτου-φτου-φτου) κάτι κάποιος δίσκος σας.

 

Άσε που οι γνωριμίες με τα διαμοιβόμενα  μέρη είναι το κερασάκι στη τούρτα και μελοντικό κοινωνικό σας κεφάλαιο.

 

Άσε που κάτι καινούργιο (που διέλαθε της προσοχής σας) θα είναι "δικό" σας άμεσα,από κάποιον πιό τρυπαδόρο από σας.

 

/τέλος μαθήματος.

τι θέλει να πει ο ποιητής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεξηγηματικότατος.

Μιλάτε για "χασούρα δεδομένων" και σας δίνω τη λυδία λίθο,εφαρμοσμένη τεχνική απ' την εποχή "που παίζατε με τις κούκλες".

Τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε βρήκα λύση. Στείλε με  πι εμ το φώτο άλμπουμ σου και θα σε τη βρω.

μετα απο μια βδομαδα τη βρηκες?μπα δεν βολευει πολλα gb... :-(

χμμ βρηκα μια..ειναι λιγο κομμενη η μουρη..παλευεται για μια αρχικη ιδεα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες πηγα σε ενα "θεατρο"

Σε εισαγωγικα, επειδη δεν ηταν απλο θεατρο.

Μπηκαμε σε ενα κτηριο που πηγαινες ΟΠΟΥ σχεδον ηθελες και φοραγαμε μασκες. Ειχαν φτιαξει τα παντα με τρομερη λεπτομερεια. Φανταστειτε μια μικρη πολη, μπαινεις στα σπιτια, δωματια, μαγαζια, και εχουν μεσα οτι θα ειχε ενας αντιστοιχος χωρος, χωρισμενο σε 5 οροφους ενος μεγαλου κτιριου. Οι ηθοποιοι περπαταγανε κανονικα μεσα στον κοσμο χωρις μασκες, και μπορουσες να ακολουθησεις καποιον και να πας οπου παει. Σε καποια σημεια τραβαγανε κοσμο απο τις παρεες τους, και τους παιρνανε αλλου. Εγω με τον φιλο μου που πηγαμε, χαθηκαμε στα πρωτα 5 λεπτα, και ξαναβρεθηκαμε μετα απο μιαμιση ωρα. Ειδα πραγματα που δεν ειχε δει, και το αντιθετο και μετα σχολιαζαμε το τι μπορει να ειχε γινει στην υποθεση.

Τρομερη εμπειρια, και θα ξαναπαω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα αλλου με πηγε το μυαλο μου..

 

Κτηριο 5οροφο με μασκες... Ανθρωποι που σε παιρνουν...

 

Κατι παρτακια μου θυμιζει...

 

 

Αυτη την εβδομαδα εχω τεραστιο αγχος... Κατι με τρωει μεσα μου αλλα δεν ξερω..

 

Βασικα με αγχωνει πολυ η δουλεια.. Συνεχεια 16:00-24:00 προσωπικη ζωη μηδεν.. Παω σπιτι κοιμουνται ολοι.. Ξυπναω σχεδον ολοι λειπουν.. Οι φιλοι λενε ποτε θα σε δουμε.. Με την κοπελα που θελω να την δω παλι τα ιδια...

 

Παλι καλα που ασχολουμε με την γυμναστικη και ξεδινω λιγο, αλλα τετοια ωρα που θα τελειωνα την δουλεια θα ερχομουν να ξεκουραστω να κανω την προπονηση μου να παω για καφε παω για δουλεια αλλα μαρτυριο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...