Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

<p>Εχω 1,5 tb συνολο και σχεδον μου εχει φισκαρει.</p>

<p>Ουτε μια σειρα ολοκληρη δε θα χωραει σε λιγο....</p>

<p>Γαμώτο...τι θα κανω.....; :fear:</p>

 

Ξεκινά delete.σιγα μην τα χρειάζεσαι όλα αυτά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 δελετε λεει! Ντροπή.

 

 Που λες μαριενα πριν 2 χρόνια αντιμετόπιζα ανάλογο δίλημμα και αποφασισα να παρω σκληρο 2ΤΒ τότε στα 70 ευρώ αλλά φαινόταν ακριβός, δε βαριέσαι λέω θα περιμένω.. Λιγο μετά γίνονται οι πλημμύρες και ανεβαίνουν στα υψη οι τιμές των σκληρών. Περιμένω και γω σαν τον Ιωβ και τσσσσσσσουπ πέρσι καίγεται ο παλιος σκληρος, νο μπακ απ νο παρτι, τα έχασα σχεδόν όλα!! :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 δελετε λεει! Ντροπή.

 

 Που λες μαριενα πριν 2 χρόνια αντιμετόπιζα ανάλογο δίλημμα και αποφασισα να παρω σκληρο 2ΤΒ τότε στα 70 ευρώ αλλά φαινόταν ακριβός, δε βαριέσαι λέω θα περιμένω.. Λιγο μετά γίνονται οι πλημμύρες και ανεβαίνουν στα υψη οι τιμές των σκληρών. Περιμένω και γω σαν τον Ιωβ και τσσσσσσσουπ πέρσι καίγεται ο παλιος σκληρος, νο μπακ απ νο παρτι, τα έχασα σχεδόν όλα!! :fear:

κι εγώ κάπως έτσι την πάτησα και έκτοτε τα έχω μοιράσει σε 2-3 μικρότερους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω 1,5 tb συνολο και σχεδον μου εχει φισκαρει.

Ουτε μια σειρα ολοκληρη δε θα χωραει σε λιγο....

Γαμώτο...τι θα κανω.....; :fear:

Δεν τρώγονται όλες οι ξαναζεσταμένες σούπες, σκέψου ποια δεν υπάρχει περίπτωση να κάτσεις να ξαναδείς, όσο κι αν τα διασκέδασες την πρώτη φορά. Proceed to delete.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τρώγονται όλες οι ξαναζεσταμένες σούπες, σκέψου ποια δεν υπάρχει περίπτωση να κάτσεις να ξαναδείς, όσο κι αν τα διασκέδασες την πρώτη φορά. Proceed to delete.

 

 Τρώγονται! Ολες. Δεν ειναι σωστό να διαλέγεις κάποια απο τα παιδια σου πρέπει να τα περιβάλλουμε όλα με στοργή και μπακαπ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα κρατάω πότε σειρές πάντως. Πιάνουν πολύ χώρο και δεν παίζει να ξαναδώ επεισόδια. στη μόνη σειρά που σκέφτομαι να κάνω εξαίρεση είναι στη πολυαγαπημενη νικιτα αλλά είδα ότι ο σταρ θα τη βάλει επανάληψη άρα μου κόπηκε η φορά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ασχετο αλλά μιας και έχουμε γυναικες εδω τι λέτε γι' αυτη τη μορφή cv http://www.dayjob.com/downloads/CV_examples/network_engineer_CV_template.pdf ? Χωρίς τις πολλες σάλτσες που γράφει στην αρχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ασχετο αλλά μιας και έχουμε γυναικες εδω τι λέτε γι' αυτη τη μορφή cv http://www.dayjob.com/downloads/CV_examples/network_engineer_CV_template.pdf ? Χωρίς τις πολλες σάλτσες που γράφει στην αρχη.

με αρέσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τελείωσα το τελευταίο επεισόδιο από voice uk. Εκπληκτικό απλά

 

Μετά θυμήθηκα αυτό

 

 

Νευρικό....πέραν της αφωνίας η σκηνική παρουσία του μπόμπου όλα τα λεφτά :lol:

 

Χωριά που για προφανείς λόγους μου θύμισε τα λουκάνικα του Luci!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...