Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια κουταλιά του γλυκού ταμπάσκο. Αν δεν έχεις, μια κουταλιά πάπρικα καυτερή.

Δε μου λες φιλε, πόσες ;

εδιτ: για τους φιλους που ενδιαφερονται, μολις εφαγα μια κρυα μπανανα και ηπια περιπου μισο λιτρο νερο. Οι ενοχλησεις συνεχιζουν. Πριν κοιμηθω λεω να χτυπησω και μια κουταλια ντακταριν τζελ μπας και ειναι τπτ αφθες αλλα το ολο θεμα εφανιστηκε πολυ μπαμπαμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

αθλιε μην του δίνεις σημασία θα περάσει. btw πως στο καλό το κατάφερες με δημητριακά? Εγώ στο συγκεκριμένο θέμα το έχω τερματίσει. Τρώω καυτά φαγητά και δεν νιώθει ο ουρανίσκος πια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο γατοκόριτσο. Μίλα εσύ για άνοιωθους ουρανίσκους, εσύ θα σβήνεις μετά τα ποστ; Ο Λούσιφερ θα τα σβήνει.

Τίποτα, καμία αλληλεγγύη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω στο φαγητό μου ρίχνω ενα φάκελο πάπρικα καυτερή και στο γιαούρτι μου ενα φάκελο κανέλα 
μου τη λένε οτι κοστίζουν αλλα αφού με αρέσει τι να κάνω. την άλλη φορά που λέγαμε για καυτερά δεν πήγα να πάρω κ ξέχασα τι μου είχατε προτείνει, τα έχασα τα ποστ.

το ταμπάσκο καίει ?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ρε να τα σβήσεις;;; Λες και είναι η πρώτη που δεν ξέρει. Πως χρησιμοποιούνται οι καπότες με ξυλοκαΐνη....

Αρχίζουν τρέχουν τα σάλια ανεξέλεγκτα μια αηδία είναι.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπονζουρ, ladies and germs. Μέρα κηπουρικής και μαγειρικής σήμερα. Θα φυτέψω λουλουδάκια και θα φτιάξω και μια κοτόπιτα. Αύριο έχει επιπλοποίηση (σικ) το μενού, θα φτιάξω ένα στρογγυλό τραπέζι. Χοχο. Καλημέρα είπα; Δεν είπα, καλημέρα λοιπόν, πάρτε και μια τραγουδάρα. Με τρόπο το πατάμε το πλέη, με προσοχή μέγιστη.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1322494942_375356893_500.jpg
Του φραπέ το καλαμάκι και το τέταρτο παγάκι είναι καλοκαιρινό!

Σε τέτοιο mood χθες και σήμερα και δεν μπορώ να δουλέψωωωωω!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είκοσι λεπτά νάρθω από Ερυθραία κέντρο και μισή ώρα να βρω να παρκάρω.

Τόβαλα Σόλωνος,δε γαμιέται,οι τσέοι σφυρίζουν και θα τους ακούσω πριν μου πάρουν τις πινακίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...