Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελα ρε ολοι οι ανετοι εδω μαζευτηκανε???/

 

Και μετα κραζουν εμενα....

 

Ατιμη κοινωνια....

α? ποιος σε πείραξε να του φάω την καριτίδα ? :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

  • Moderators

nope :P

Ε ποτε δεν ειναι αργα. Και με αυτο εννοω: "Μπορεις να πας και να ποσταρεις μια φωτο σου εκει οπως εχουμε κανει αρκετοι εδω απο τοτε που ειχε ανοιξει το thread".

Αλλα προτιμησα να ειμαι λακωνικος :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ατιμη κενωνια....

ε να μην ξεχναμε το σωστο αξαν

 

Ε ποτε δεν ειναι αργα. Και με αυτο εννοω: "Μπορεις να πας και να ποσταρεις μια φωτο σου εκει οπως εχουμε κανει αρκετοι εδω απο τοτε που ειχε ανοιξει το thread".

Αλλα προτιμησα να ειμαι λακωνικος :lol:

θελω να βαλω μια καλη φωτο αλλα ολες με φαινονται χαλια.ποτε δεν ειμαι ικανοποιημενη.καποια στιγμη θα τη βρω τη ρουφανια.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο άλλος πήρε τηλέφωνο να με ρωτήσει για τα σκυλιά και την αγγελία που έβαλα και μόλις άκουσε ότι είναι ημίαιμα δυσαρεστήθηκε  και μου είπε αν την βάλω με σκυλί ίδιας ράτσας να του κρατήσω ένα!!! του είπα πως επειδή έχει χαρτιά η δικιά μου και είναι καθαρόαιμη θα τα πουλήσω αν τη βάλω με καθαρόαιμο (δεν παίζει αλλά με τσάτισε το στυλάκι που σνόμπαρε τα ημίαιμα). ρατσισμός και στα σκυλιά ρε κομπλέξες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φίλε live μη το πάρεις στραβά αλλα όποτε ποστάρεις τέτοια μου φέρνεις στο μυαλό αυτό το βίντεο




:lol: :lol:

ο άλλος πήρε τηλέφωνο να με ρωτήσει για τα σκυλιά και την αγγελία που έβαλα και μόλις άκουσε ότι είναι ημίαιμα δυσαρεστήθηκε  και μου είπε αν την βάλω με σκυλί ίδιας ράτσας να του κρατήσω ένα!!! του είπα πως επειδή έχει χαρτιά η δικιά μου και είναι καθαρόαιμη θα τα πουλήσω αν τη βάλω με καθαρόαιμο (δεν παίζει αλλά με τσάτισε το στυλάκι που σνόμπαρε τα ημίαιμα). ρατσισμός και στα σκυλιά ρε κομπλέξες

σε τέτοιους δεν αξίζει να τα δώσεις , δεν ψάχνουν φίλο/κατοικίδιο αλλα αντικείμενο για μόστρα με ότι αυτό συνεπάγεται για την τύχη του ζωντανού ..

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

θελω να βαλω μια καλη φωτο αλλα ολες με φαινονται χαλια.ποτε δεν ειμαι ικανοποιημενη.καποια στιγμη θα τη βρω τη ρουφανια.

Eλα ρε συ σιγα, στο κατω κατω μπορει απλως εσυ να εισαι αυστηρη στην κριση σου και η ικανοποιηση να ερθει αφου δημιουργηθει ο αναλογος καταιγισμος των likes. 

Και με αυτο εννοω "Βαλε μια".

 

 

@Βαλερι ποσο με εκνευριζουν κατι τετοια. Και ειδικα οταν ψαχνουν σκυλους συντροφιας και οχι φυλακες κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η δικιά μου είναι όχι σκύλος συντροφιάς,σκύλος αγαπουλίασης και καψούρας! δεν έχει ορμήξει σε ξένο σε όλους πάει για χάδια ντίπ χαζοβιόλα είναι

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

η δικιά μου είναι όχι σκύλος συντροφιάς,σκύλος αγαπουλίασης και καψούρας! δεν έχει ορμήξει σε ξένο σε όλους πάει για χάδια ντίπ χαζοβιόλα είναι

Θελω να πω πως αντιλαμβανομαι να ζητας καθαροαιμο με pedigree κλπ αν ψαχνεις σκυλο για συγκεκριμενο λογο (φυλακα πχ). Τωρα τα επανιελ (αν θυμαμαι καλα επανιελ εχεις) τι να τον καιει αν ειναι καθαροαιμα ή ημιαιμα ξερωγω? Δικη μου εκτιμηση αυτο ε, δεν ειναι αντικειμενικο φυσικα.

 

Τα ιδια ηταν και ο δικος μου παρεμπιπτοντως και υποτιθεται ηταν και μεγαλοσωμος malinois style  :P

Εγω θελω σκυλο για γκομενομαγνητη.

 

 

ΚΡΑΞΤΕ ΜΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Mπααα τι να σε κραξουμε, λειτουργει ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να πω πως αντιλαμβανομαι να ζητας καθαροαιμο με pedigree κλπ αν ψαχνεις σκυλο για συγκεκριμενο λογο (φυλακα πχ). Τωρα τα επανιελ (αν θυμαμαι καλα επανιελ εχεις) τι να τον καιει αν ειναι καθαροαιμα ή ημιαιμα ξερωγω? Δικη μου εκτιμηση αυτο ε, δεν ειναι αντικειμενικο φυσικα.

 

Τα ιδια ηταν και ο δικος μου παρεμπιπτοντως και υποτιθεται ηταν και μεγαλοσωμος malinois style  :P

Mπααα τι να σε κραξουμε, λειτουργει ;)

ικανότητα στο κυνήγι υποτίθεται πως έχουν τα καθαρόαιμα επανιέλ σε σχέση με τα ημίαιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παροιμία δεν άλλαξε την αρχική εντύπωση. I still like you :wub:

 

Εγώ πρέπει να περάσω από κάστιγκ στο συγκεκριμένο θρεντ και με κριτική επιτροπή όλο το φόρουμ ή μπορώ εναλλακτικά να το κάνω μέσω ΠΜ; Αν σου αρέσει η εικόνα μου (που μιλάει περιεκτικότερα) καλώς, αν όχι δε θα σε ενοχλήσω ξανά.

 

Τι λες;

Inbound

 

crazychick.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...