Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ευχαριστώ πολύ, όχι τόσο για την καλή σου άποψη όσο για το ότι μπήκες σε διαδικασία να την εκφράσεις.

Κατά τα άλλα, μπορεί οι χίλιες λέξεις μου να σ' άρεσαν, αλλά ξέρεις την παροιμία.

Η παροιμία δεν άλλαξε την αρχική εντύπωση. I still like you :wub:

 

Εγώ πρέπει να περάσω από κάστιγκ στο συγκεκριμένο θρεντ και με κριτική επιτροπή όλο το φόρουμ ή μπορώ εναλλακτικά να το κάνω μέσω ΠΜ; Αν σου αρέσει η εικόνα μου (που μιλάει περιεκτικότερα) καλώς, αν όχι δε θα σε ενοχλήσω ξανά.

 

Τι λες;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γατοκοριτσο αστους ησύχους (sic). Ετσι κι αλλιως μεταφορικα μιλωντας ενα δωματιο ειναι το forum με ελαχιστα επιπλα. Πραγμα που μου θυμιζει, εσυ εχεις τσεκαρει το thread που εδωσε ο Luciς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δω μέσα τόσα χρόνια κόμα καμία δεν με εχει δείξει το έτσι της το πρόσωπο της σε πμ
όποια θέλει να με το δείξει σε πμ να το κάνουμε μη φοβάται δε θα βγει παραοξω :mellow:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γατοκοριτσο αστους ησύχους (sic). Ετσι κι αλλιως μεταφορικα μιλωντας ενα δωματιο ειναι το forum με ελαχιστα επιπλα. Πραγμα που μου θυμιζει, εσυ εχεις τσεκαρει το thread που εδωσε ο Luciς?

nope :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παροιμία δεν άλλαξε την αρχική εντύπωση. I still like you :wub:

 

Εγώ πρέπει να περάσω από κάστιγκ στο συγκεκριμένο θρεντ και με κριτική επιτροπή όλο το φόρουμ ή μπορώ εναλλακτικά να το κάνω μέσω ΠΜ; Αν σου αρέσει η εικόνα μου (που μιλάει περιεκτικότερα) καλώς, αν όχι δε θα σε ενοχλήσω ξανά.

 

Τι λες;

 

 

Πες το μ'ένα τραγούδι.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...