Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 

Αργότερα, το 1961, γνώρισε τον Ken Carson. Ένα νεαρό, δύο χρόνια και δύο μέρες μικρότερό της, με τον οποίο όμως χώρισε και το 2004, η Barbie αναζήτησε την αγάπη στα καλοσχηματισμένα μπράτσα του Blaine, ενός Αυστραλού σέρφερ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στεκει να σε πληρωσουν τον Φεβρουαριο-70 € γιατι εχει 28 μερες ο μηνας;

 

Ενω δεν σε πληρωνουμ τις υπερωριες ουτε τα σαββατα;

 

Με ρωτησε ενας στην δουλεια ποσα με βαλανε αλλα το παιξα ανηξερος οτι δεν ειδα γιατι αυτον του βαλανε -70€ και ρωτησε και του ειπαν αυτο.. Ενω εγω ειδα το δικα μου, ειναι κανονικα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιστευω πρωτη φορα το κανουν αυτο....

Μασ κανουν οτι θελουν μου φανεται και ζητανε να δουλεψουμε και παραπανω....

 

Χτες ενω ηταν να φυγω 16:30 παλι εφυγα μια ωρα μετα γιατι με τα λεγομενα τους ειναι κριμα να μεινει δουλεια για αυριο... Ακου..

 

Ειμαι στην ωρα μου ρε ... Αφου δεν υπαρχει καποια αβαρια κλπ και αυριο μπορω να δουλεψω γιατι οας υπουλα και λες βαλε κι αλλο υλικο και νας κρατας πιο πολυ. Ερχεται κιιλας με το χαμογελο το πουστικο και λεει ακομα να τελειωσει το υλικο...

 

Μας κοροιδευει και μας λεει μαλακες μπροστα στα ματια μας..

 

Οταν εχω εγω βαρδια οπως σημερα φροντιζω να χουμε μεχρι της 12:15 τελειωσει και του φαινεται περιεργο αυτο... Που δεν τους κραταω αλλη μια ωρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα την σύμβαση που έχει υπογράψει.

Βασικά από το μέρος των usb βγαίνουν 3 καλώδια. Το ένα είναι πιο χοντρό από τα άλλα 2 (που είναι όμοια) και πάει στο κάτω αριστερά μέρος της μητρικής. Πρέπει να είναι το ρεύμα(αν και μπορεί να λέω και μαλακίες).

 

Τα άλλα δύο πάνε σε ένα βύσμα κάτω από την θύρα sata και το κάθε καλώδιο (λογικά για κάθε μία usb που είναι 2) βγάζει 4 μικρά καλωδιάκια. Πρέπει να είναι το σήμα αυτά.

 

Τα πάτησα λίγο παραπάνω εχθές όλα τα βύσματα αλλά δεν έφτιαξε. Να τα βγάλω τελείως και να τα ξαναβάλω; Μπορώ να το κάνω με αναμμένο τον υπολογιστή ή πρέπει να κλείνω κάθε φορά; :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Οτι υπαρχει σε καθυστερημενο/βλαμμένο υπαλληλο σ/μ, τον γνωρισα σημερα.

ΔΥΟ ΣΤΑ ΔΥΟ ΜΙΛΑΜΕ!

more info or BS...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...