Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

ροφλ. Με βεβαιότητα κιόλας μας ανακοινώνει ποιό είναι το καλύτερο μπουγατσόνι. Α πάγαινε ρε.

 

 

καλα ναι, ωραια περιοχη αλλα μην ορκιζεσαι για "το καλυτερο μπουγατσονι", ειπαμε.

 

Μιλάω για αυτά που 'χω φάει ρε τραχανοπλαγιάδες. Και έχω το ατού ότι δεν έχω σπίτι κει πάνω (άρα πολύ βρώμικο) και δεν έχω μπουγάτσα με κιμά/τυρί δωκάτω, άρα όταν έρχομαι να επιθεωρήσω τις αποικίες μας, το σκίζω. Μμμ.

 

εντιτ, επίσης είδαμε και τον μαύρο ρε μαλάκες, με τον ψαρόγυρο να πούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως όχι δεν βγάζει άλλα έχει κουμπί save για να σώσεις τα αποτελέσματα

 

sst1.png

 

 

Άρα το μόνο που προσφέρει είναι να παρατηρήσω μόνος μου αν θα ανέβουν οι θερμοκρασίες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ξέρει ο μαύρος να ξεχωρίζει νομαρχίες που πέρασε με κουτσό τα ναρκοπέδια στον Έβρο.

Ακόμα και ο Πρασσάς καλύτερος ήταν ρε. Χαλάλι το κλάσιμο Χιροσίμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα το μόνο που προσφέρει είναι να παρατηρήσω μόνος μου αν θα ανέβουν οι θερμοκρασίες;

 Ναι και αυτό άλλα κυρίως παρατηρείς την σταθερότητα που έχει το μηχάνημα, αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα θα αρχίσουν τα κρασαρισματα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Η Ιντερπόλ - Διεθνής Οργάνωση Εγκληματολογικής Αστυνομίας - ανακοίνωσε την Κυριακή ότι τουλάχιστον δύο διαβατήρια, που είχαν καταχωρηθεί στη βάση δεδομένων της ως κλεμμένα ή απολεσθέντα, χρησιμοποιήθηκαν από άτομα που επιβιβάστηκαν στο αεροσκάφος και πρόσθεσε ότι «εξετάζει και άλλα ύποπτα διαβατήρια».

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι θεμοκρασίες ανέβηκαν λίγο, πήγαν μέχρι τους 60ο περίπου, ενώ όλα τα υπόλοιπα ήταν σταθερά(ρεύματα - ανεμιστήρες). Στην απόδοση που είχε πρακτικά ο υπολογιστής δεν παρατήρησα κάτι αξιοσημείωτο όσο κράτησε η δοκιμή.

 

Άρα είναι οκ το πισι μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Η Ιντερπόλ - Διεθνής Οργάνωση Εγκληματολογικής Αστυνομίας - ανακοίνωσε την Κυριακή ότι τουλάχιστον δύο διαβατήρια, που είχαν καταχωρηθεί στη βάση δεδομένων της ως κλεμμένα ή απολεσθέντα, χρησιμοποιήθηκαν από άτομα που επιβιβάστηκαν στο αεροσκάφος και πρόσθεσε ότι «εξετάζει και άλλα ύποπτα διαβατήρια».

 

 

the plot thickens

 

in other news

 

ο καιρος παει απο το κακο στο χειροτερο...

 

Σπερες

edit

 

νταξει, επικουρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψυχολογικα καλα.

 

Θεμα υγειας ενταξει.

 

Γυμναστικη low low και θα ανεβουμε.

 

Αντε να ανεβαζουμε ρυθμους να θερισουμε κωλους again B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάθηκε το αεροπλάνο λέει.

 

Ακόμα το ψάχνουν το αεροπλάνο

 

Παπάργια μάντολες   τόσες ώρες ντεμέκ έρευνες ναούμ.. Πες ρε ηΣΑΤΑ που βρίσκεστε να στείλουμε τον νίκοτς να σας σως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...