Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οταν το δα αυτο το πραμα στη τηλεοραση εμεινα μαλάκας. Τι %^&^*$ και !@$!# ειναι αυτο; Και το λεν και αθλημα; Και τα ευσημα τα παιρνει αυτη που το κλωτσαει; Γιατι οχι οι άλλοι που σκουπιζουν;

 

Αραγε ποιο αθλημα των καλοκαιριων ολυμπιακων θα βλεπουν αυτοι σα κουλό;;;

 

 Ειναι 3 λεσβιες με πέδιλα, η μια σπρώχνη ενα σιδερο και οι αλλες 2 σκουπίζουν τον πάγο ενω και οι 3 ουρλιάζουν. Φαινεται ενδιαφέρον. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Το είχε ανεβάσει ο Sellers νομίζω κατά τον Απρίλιο. Μοδεράτορας ήταν πάντως. Ε, μου είχε κολλήσει το ρυθμό τότε. Έδινα πανελλήνιες τότε.

 

Πάω σήμερα να δώσω εξεταστική, και τώρα λίγο πριν φύγω έψαχνα τ'"αγαπημένα". Ε, νιώθω ότι πάω να δώσω πανελλήνιες. T' ορκίζομαι.

 

Damn you sellers.

 

Καλημέρα!!

 

 

 

 

Αυτα ειναι. Ποσταρεις ενα λινκ ναουμ και μετά απο μηνες παιρνει τα εύσημα ο Σελερζ. J'accuse!!

 

 

 

Χαχαχα, αυτο πήγα να γράψω. Ότι:

 

α) δεν το πόσταρα εγώ.

β) το άκουσα και μου κόλλησε και εμένα

γ) τυχαία είχα κι εγώ σήμερα εξεταστική, και τέλος ότι

δ) αν την επόμενη φορά που το ακούσω αισθανθώ ότι δίνω μάθημα, ΘΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΣΩ ΕΣΕΝΑ GIORGOS147.

 

ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΣΟΥ GIORGOS147.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι χαζοτράγουδο είναι αυτό μωρέ. Ο ρυθμός κολλάει σαν τσίχλα όμως. Το ακούω τώρα που πεινάω. Αν την επόμενη φορά που το ακούσω νιώσω πείνα, θα κατηγορήσω εσένα Σέλλερς.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

army of lovers comeback. 

 

 

nuff said

Kαλα αυτοι ακομα και μετα απο τοσα χρονια εξακολουθουν να βγαζουν ψυχεδελικα random video clip. Me gusta :lol: 

Επισης εχω μια γνωστη που ειναι φτυστη η La Domenica (η τραγουδιστρια τους) αλλα μονο στην εμφανιση.

 

@στους δυο απο πανω: Οσο σκεφτομαι οτι ολο αυτο το ξεκινησα εγω, αισθανομαι ασχημα.

 

 

 

NOT

trollface.jpg

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με πρότειναν να πάω για δουλειά σε ταξιδιωτικό γραφείο
Ας πούμε οτι με λέει αν μπορς να συνεννοηθείς με τσι ξένους και θέλει να με δοκιμάσει στα αγγλικά. Τι μπορεί να ρωτήσει ?
Εχω ετοιμάσει κάποιες lines ανάλογα με τσι περιπτώσεις 

This is a ticket . TICKET TO WHERE? WHERE DO U WANT TO GO MISTER? AH? 
HELLO , WELCOME TO GREECE , ME SELLS TICKETS! TICKET TO WHERE? SPEAK.
HOW ARE U TODAY MISTER /LADY / SIR / BOY/GIRL ? AH ?
ARE U OK ? DO U NEED A DOCTOR? DO U ? HOLD ON ! STAY WITH ME ! NOOOOOOOOOOOOOOOOOO!! (σε περίπτωση που δω κάποιον άρρωστο ή πεθαίνει μες το μαγαζ κ ειν ξένος)
ARE U TALKING TO ME ? (σε περίπτωση που εκνευριστώ με κάποιον ξένο μεθυσμένο)  if u talking to me then talk to the hand (δε θα τον βρίσω , θα τον αγνοήσω) . 

καλά ειναι αυτά? έχω βρει αλλού δουλειά απλά μέχρι να αρχίσω λέω να κοιτάξω κ αυτή 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tumblr_mjimfrX7c81s2xmmmo1_500.gif

 

Έλα και σήμερα έμεινα σε μάθημα. 3. Τι 3 ρε αρχίδι; Και σε μένα και σε άλλα 100 άτομα οι βαθμοί από 0 μέχρι 3. Κάτι λίγα 5ρια.

Θελουν να σε κάνουν αιώνιο.

 

In other news

Φτιάξε παλαιοκαιρε να κάνουμε και τπτ outside...

 

Μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα....

 

Χρονια πολλα σε ολους τους εορταζοντες...

 

Χρονια πολλα σε ολες τις γυναικαρες..... Σημερα κανω ολα τα χατιρια σε οποια θελει.... ετσι για δωρακι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα....

 

Χρονια πολλα σε ολους τους εορταζοντες...

 

Χρονια πολλα σε ολες τις γυναικαρες..... Σημερα κανω ολα τα χατιρια σε οποια θελει.... ετσι για δωρακι...

Σε σούταρε η άλλη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ακουω βλακειες....


Χτες ποτο πιναμε μαζι...


Το μονο που με φοβιζει ειναι οτι με λεει σε ολα ναι....

 

Τις το ειπα κιλας ωμα....οτι δεν μου αρεσει αυτο και οτι θελω να μου λεει αυτη τι θελει...Να δουμε τι θα γινει στο τελος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...