Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ξέρωγώ, τι να πω. Εγώ είμαι φαν του Μάδερκερ...

Μπα.Εσύ είσαι φαν του μαδαφάκα.

Αποδεδειγμένα.

Τρις.

Βαιπερίζω λίγο αλλά βρήκα τορρεντ με 6ΓΒ γκρικ μπουκζ. :-D

Με ένα p.m. βολεβόσουν.

 

Και στείλε ογλήγορις link.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε δεν είναι και παζάρι ρε συ Μαίρη. 5 ευρώ έχουν στα τζάμπο και θα πάνε για πέταμα μετά το 2ο πλύσιμο, αν τα αντέξεις και δεν τα πετάξεις μετά το πρώτο φόρεμα...

Μια λύση, αν δες να ξεμπλέξεις στα γρήγορα και να πετάξεις το μπαλάκι στην μαμά: πάρε ένα κατιτίς ψιλό εντελώς συμβολικό, μια κουδουνίστρα ξερωγώ ή κάτι που να κάνει μωρουδίστικες μουσικές, και δώσε το ποσό που κρίνεις/θέλεις/μπορείς σε φακελάκι, σε στυλ "πάρε εσύ κάτι για το μωρό που να χρειάζεσαι, μην παίρνω εγώ και δεν σου κάνουν και τρέχεις για αλλαγές τώρα με το μωρό πού να βγαίνεις και από το σπίτι και μπλα μπλα μπλα".

Ε ενταξει δεν ειπα να παρω και του παζαριου φορμακια για νεογέννητο αλλά οι τιμες μου φανηκαν πολυ ακριβες για καποιον που ξεκιναει οικογενεια. Υπερογκα εξοδα και πολυ ακριβα ολα! Αντε μονο οι κρικοι οδοντοφυιας να ταν φθηνοι και τα μπιμπερο/πιπιλες σε φυσιολογικες τιμες.

 

Δε μαρεσει να δινω τα λεφτα ετσι. Προτιμω να το ψαξω παραπανω και να παρω κατι εγω, παρα να φανει οτι δε γουσταρα να ψαξω και/ή βαριομουν.

 

Που να δειτε ποσο εχουν τα καροτσια .

δε τολμησα να δω. Ειχα ηδη παθει το πρωτο σοκ απο τα καθισματακια που ειναι σα κουνιες (; )..κατι τετοιο τεσπα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...