Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σπάλα είναι, το βρήκα, γιεεεα. Δες εδώ. Ο Όλιβερ δεν ξέρει την τύφλα του, μπέρδεψε την ωμοπλάτη με το κωλομέρι. Επίσης και η ματζέντα μεταφράζει το "σπάλα" σαν "shoulder blade". Και εμπειρικά επίσης, η σπαλομπριζόλα ΓΑΜΑΕΙ ΣΙΔΕΡΑ.

Οπότε είχαν δίκιο αυτοί που σε μνημονεύσανε.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Σαν κοιλοιόδουλο!:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

γιατί τα του τζάμπο είναι επιεικώς ΓΤΠ.

Για την σαλιάρα σιλικόνης δεν ξέρω, δεν είχα ποτέ, για τα φορμάκια όμως εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι λογική η τιμή. Παλιά είχε πακέτα, 3 φορμάκια με 30 ευρώ, 7 εσώρουχα (αυτά τα ολόσωμα που κλείνουν κάτω με κουμπάκια) στην ίδια τιμή, και μάλιστα υπήρχαν και οι περσινές κολεξιόν, τα παλιά σχέδια τέλοσπάντων, σε καλύτερες τιμές. Παλιά είχε μάδερκερ μέσα σε κάθε ΚΟΥΚΟΥ, όμως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί τα του τζάμπο είναι επιεικώς ΓΤΠ.

Για την σαλιάρα σιλικόνης δεν ξέρω, δεν είχα ποτέ, για τα φορμάκια όμως εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι λογική η τιμή. Παλιά είχε πακέτα, 3 φορμάκια με 30 ευρώ, 7 εσώρουχα (αυτά τα ολόσωμα που κλείνουν κάτω με κουμπάκια) στην ίδια τιμή, και μάλιστα υπήρχαν και οι περσινές κολεξιόν, τα παλιά σχέδια τέλοσπάντων, σε καλύτερες τιμές. Παλιά είχε μάδερκερ μέσα σε κάθε ΚΟΥΚΟΥ, όμως...

Τα ειχε και αυτα αλλά τα 30 πολλά μου φανηκαν. Μονό φορμακι στα 10€ ή εστω 2 στα 20, δεν ειχε.

Ειχε και περσινες κολεξιον, αλλά δε τις λες και χαμηλες τιμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγαμε mothercare. Αυτο το καταστημα που εχει "λογικες τιμες"...

1 φορμακι για 6+ μηνων 15€ :o

η σαλιαρα απο σιλικονη 8,5€ :shock:

 

Jeeeesus, πρεπει να σου κατσει το τζοκερ για να κανεις παιδι σημερα!!!!

 

 

Υ.Γ: Τιποτα δε πηραμε τελικα. Θα το σκεφτουμε πιο προσεχτικα τι δωρο θα παρουμε.

Αν ειναι αγορακι, παρτε του καποτες. Θα το εκτιμησει δεοντος ο πατερας + ο μικρος οταν μεγαλωσει + ειναι out of the box :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε δεν είναι και παζάρι ρε συ Μαίρη. 5 ευρώ έχουν στα τζάμπο και θα πάνε για πέταμα μετά το 2ο πλύσιμο, αν τα αντέξεις και δεν τα πετάξεις μετά το πρώτο φόρεμα...

Μια λύση, αν δες να ξεμπλέξεις στα γρήγορα και να πετάξεις το μπαλάκι στην μαμά: πάρε ένα κατιτίς ψιλό εντελώς συμβολικό, μια κουδουνίστρα ξερωγώ ή κάτι που να κάνει μωρουδίστικες μουσικές, και δώσε το ποσό που κρίνεις/θέλεις/μπορείς σε φακελάκι, σε στυλ "πάρε εσύ κάτι για το μωρό που να χρειάζεσαι, μην παίρνω εγώ και δεν σου κάνουν και τρέχεις για αλλαγές τώρα με το μωρό πού να βγαίνεις και από το σπίτι και μπλα μπλα μπλα".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκολάτε με το πόσο κάνανε τότε και πόσο τώρα.

 

 

Α,βάλ´ τε και το χερογκλύκανο στο πλύσιμο,δεν θα χαλάσετε τις παρανυχίδες σας·ίσα-ίσα,μετά το πλύσιμο θα είναι μαλακές (οι παρανυχίδες) για νυχοκόπτη-triming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε δεν είναι και παζάρι ρε συ Μαίρη. 5 ευρώ έχουν στα τζάμπο και θα πάνε για πέταμα μετά το 2ο πλύσιμο, αν τα αντέξεις και δεν τα πετάξεις μετά το πρώτο φόρεμα...

Μια λύση, αν δες να ξεμπλέξεις στα γρήγορα και να πετάξεις το μπαλάκι στην μαμά: πάρε ένα κατιτίς ψιλό εντελώς συμβολικό, μια κουδουνίστρα ξερωγώ ή κάτι που να κάνει μωρουδίστικες μουσικές, και δώσε το ποσό που κρίνεις/θέλεις/μπορείς σε φακελάκι, σε στυλ "πάρε εσύ κάτι για το μωρό που να χρειάζεσαι, μην παίρνω εγώ και δεν σου κάνουν και τρέχεις για αλλαγές τώρα με το μωρό πού να βγαίνεις και από το σπίτι και μπλα μπλα μπλα".

Ξέρω γυναίκες που δεν τα πέταξαν και τα χρησιμοποίησαν και σε δεύτερο παιδί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...