Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα..

 

 

Οταν με πρωτοειδε και μενα η κοπελα που βγαινω μαζι της ειχα μουσα, δειτε σχετικες φωτο.. Στο τριτο παμε για φαι και γω οαω κουρευομαι και ξυριζομαι σχεδον τερμα.. Βλεπε ξανα σχετικες φωτο..

 

Μου λεει καλα γιατι ξυριστηκες..

 

Δεν τις πιανεις πουθενα.. Απλα εμενα μου αρεσε για αλλαγη και το εκανα

 

 

Καλα ρε σεις..

 

Κ καφρος ο Κοντοπιδης πηγε στην εκπομπη του Μπογδανου και κατουρησε μεσα στο στουντιο.,.

 

Ρε θα τον πατουσα μια κλωτσια στα @@ να του λεγα εγω .. Δεν ημαστε εδω Αμερικα να γινονται αυτα... Οπως εκανε το κακομαθημενο ο justin, που ναι μονο για σφαλιαρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Mωρε ναι, αλλα η ενσταση μου ειναι η εξης. Βαλε τους ελεγκτες να κανουν τη δουλεια των ελεγχομενων και θα εχεις profit. Αφου στο κατω κατω στο θεμα αξιοπιστιας καταληγει το ζητημα.

Ή ενάλλασέ τους,κάθε μέρα και ένας διαφορετικός να μοιράζει,την άλλη μέρα να ελέγχει κλπ.

Το ίδιο λέμε,αλλά εγώ το θεσμοθέτησα.:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός χαζός ανοίγει σε άσχετο με το σπίτι επισκέπτη;

 

Σήμερα....

 

εγώ. Γιατί να μην ανοίξω;

 

 

Mωρε ναι, αλλα η ενσταση μου ειναι η εξης. Βαλε τους ελεγκτες να κανουν τη δουλεια των ελεγχομενων και θα εχεις profit. Αφου στο κατω κατω στο θεμα αξιοπιστιας καταληγει το ζητημα.

 

ο ελεγκτής μπορεί να είναι και ο ίδιος ο αφεντικός ρε συ. ΟΚ, χλωμό, κάποιος παρατρεχάμενός του όμως.  Έχει 20 πιτσιρικάδες πχ να μοιράζουν, και για να μην πάρουν τα φυλλάδια και τα πετάξουν στον κάδο όλα μαζι τους λέει κάτι σε στυλ "μάγκες, θα βγω μια ωρίτσα ή δύο και θα ελέγξω τυχαία μερικές πολυκατοικίες".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ. Γιατί να μην ανοίξω;

 

 

 

 

Και δεν είσαι από πάνω να δεις τι θα κάνουν ύστερα;

 

Από τότε που με πέτυχαν (στο παραλίγο...) καναπεδάτο,άνοιξαν κι αν δεν ήταν το αβατάρι μου να χαλάσει το κόσμο και να φύγουν στο φτερό,τώρα θα κλαίγανε δυό* οικογένειες.

 

*Είμαι της αρχαίας ρήσης του στυλ "λύπη μεριζομένη μισή λύπη".Και το υποστηρίζω καθημερινά αυτό,δεν θα "πάω" μόνος μου,όχι άκαπνος.

 

 

 

 

Κλείδωνε πόρτες γαμπροπόντιε,μπουκάρουνε για ταληράκια πια,δε λέει,όχι για τη κλοπή αλλά για τη μπούκα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mωρε ναι, αλλα η ενσταση μου ειναι η εξης. Βαλε τους ελεγκτες να κανουν τη δουλεια των ελεγχομενων και θα εχεις profit. Αφου στο κατω κατω στο θεμα αξιοπιστιας καταληγει το ζητημα.

 

Συνήθως αυτός που ελέγχει, μοιράζει και φυλλάδια τις άλλες ώρες. Είναι αυτός που εμπιστεύεται το αφεντικό πιο πολύ. Έχω δουλέψει σε φυλλάδια και εκεί που ήμουν αυτό ίσχυε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την είσοδο της οικοδομής άνοιξα ρε χαμένε, όχι του σπιτιού μου.


Συνήθως αυτός που ελέγχει, μοιράζει και φυλλάδια τις άλλες ώρες. Είναι αυτός που εμπιστεύεται το αφεντικό πιο πολύ. Έχω δουλέψει σε φυλλάδια και εκεί που ήμουν έτσι ήταν.

 

μπεχ. Με έπεισες να μην ξανανοίξω αν μου πουν για έλεγχο. Με την καμία. Μπινελίκι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αν θέλουν να μπουκάρουν θα τους σταματήσει η πόρτα της πολυκατοικίας..

Καλά θα είναι να καθυστερήσουν καμπόσο,ούτως ώστε να αποθαρυνθούν και να πάνε σε άλλη "ξεκλείδωτη".

την είσοδο της οικοδομής άνοιξα ρε χαμένε, όχι του σπιτιού μου.

 

μπεχ. Με έπεισες να μην ξανανοίξω αν μου πουν για έλεγχο. Με την καμία. Μπινελίκι.

 

Μην "πας απέναντι τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την είσοδο της οικοδομής άνοιξα ρε χαμένε, όχι του σπιτιού μου.

 

μπεχ. Με έπεισες να μην ξανανοίξω αν μου πουν για έλεγχο. Με την καμία. Μπινελίκι.

 

 

Μπα πολυ σπάνια έπαιζε ρουφιανιλίκη και άμα γινόταν ήταν σε πολύ ακραίες περιπτώσεις. Πχ άμα ο άλλος πετούσε φυλλάδια ή μοίραζε παραπάνω κατ'εξακολούθηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο πορτοκαλί που σέβεται η χουσβάρνα μου είναι το 690.

Τα άλλα δεν γυρνάει καν να τα κοιτάξει!

 

 

5204245481784.jpg

 

 

αν άλλαζε μάρκα, με κάνα Κατέμι μόνο.

μάλλον είστε σε λάθος εποχή γιατί το άσπρο μετράει τώρα.

 

edit για να είμαι δίκαιη απο πορτοκαλιά γουστάρω μόνο αυτά που φοράνε fcr καλή ώρα

406897_2299465291509_1451986385_n.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο είναι το άσπρο;

 

 

 

(τα κοπλιμέντα καταιγίδα εν τω μεταξύ: "ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΑΖΕΨΕ ΤΑ ΤΑ ΜΟΥΣΙΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΟΛΛΑ ΤΑ ΚΑΠΩΣ").

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...