Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

δηλαδή ρε κάφρε 2 βδομάδες ήσουν με το κορίτσι με την μούρη που σε ξέρω κι εγώ;

 

Και χειρότερα... σαν τον Τομ Χανκς στον ναυαγό άμα έμενε κάμια 10ετία ακόμα

 

1ο ραντεβού με τη : «Ααα, ξυρίστηκες; ΓΙΑΤΙ;»

 

facepalm.jpg

 

Γυναίκες...

 

Ναι, άλλα το "μωρό μου τα γένια σου τσιμπάνε" το έχουν για καλημέρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, άλλα το "μωρό μου τα γένια σου τσιμπάνε" το έχουν για καλημέρα 

 

από μωρά. Η Βασουλίτα ήδη με κράζει άμα μείνω 3-4 μέρες αξύριστος...

 

 

 

Κατατάλλα, πριν καμιά ώρα χτυπάει το θυροτηλέφωνο, ένας νεαρός, "διανομή καταλόγων BNG, θέλετε να μου ανοίξετε;". Διαφημιστικά για γυράδικο δηλαδή. Παλιά δεν άνοιγα, τώρα τους ανοίγω, νομίζω είναι η μόνη διέξοδος για χαρτζιλίκι πλέον τα φυλλάδια. Τι χαρτζιλίκι δηλαδή, πλέον στα φυλλάδια δουλεύουν και μπαρμπάδες που προσπαθούν να ταΐσουν την φαμίλια. Τεσπά. Πριν λίγο ξαναχτυπάει το θυροτηλέφωνο, μια κοπέλα. "Κάνω έλεγχο στην διανομή φυλλαδίων BNG, μπορείτε να ανοίξετε;". Δίστασα λίγο, είπα να την κλάσω την ρουφιάνα, αλλά τελικά άνοιξα. Να νιώθω τύψεις λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Wtf?

Πληρωνουν καποιον να κανει ελεγχο στη διανομη φυλλαδιων (αρα αξιοπιστος θεωρητικα) αντι να βαλουν αυτον που κανει ελεγχο (αξιοπιστος θεωρητικα) να μοιρασει τα ιδια τα φυλλαδια? 

 

Fuck logic?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε δεν ελέγχει όλες τις πολυκατοικίες. Ένας ελεγκτής θα ελέγξει πολλούς διανομείς μπαίνοντας τυχαία σε κάποιες πολυκατοικίες της περιοχής τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε δεν ελέγχει όλες τις πολυκατοικίες. Ένας ελεγκτής θα ελέγξει πολλούς διανομείς μπαίνοντας τυχαία σε κάποιες πολυκατοικίες της περιοχής τους...

Ποιός χαζός ανοίγει σε άσχετο με το σπίτι επισκέπτη;

 

Σήμερα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ε δεν ελέγχει όλες τις πολυκατοικίες. Ένας ελεγκτής θα ελέγξει πολλούς διανομείς μπαίνοντας τυχαία σε κάποιες πολυκατοικίες της περιοχής τους...

Mωρε ναι, αλλα η ενσταση μου ειναι η εξης. Βαλε τους ελεγκτες να κανουν τη δουλεια των ελεγχομενων και θα εχεις profit. Αφου στο κατω κατω στο θεμα αξιοπιστιας καταληγει το ζητημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...