Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξερει κανεις 1) Αν υφισταται αυτο ή ειναι καποιο hoax και 2) αν υφισταται, που ειναι?

http://poikilotropos.blogspot.gr/2013/09/blog-post_607.html#.UxXRGPl_uQ9

20xi.jpg

20-11-2006?

τι θέλει να πει ο ποιητής άραγε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

  • Moderators

Ελα μου ντες. Απ'ο,τι διαβασα στο νετ (απο σχολια βεβαια) υποτιθεται πως καποιος το εφτιαξε μετα το θανατο της κορης του or something. Αλλα παρα ειναι κουλο ως κατασκευη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παπαρια λεφτερ, δε καιει τόσο. Νικοκ, νομιζω εδω εισαι αλλα δε ξερω πως θα το συνδιασεις με το φαγητο σου. (γενικα δε τρωω καυτερα αλλα οσες φορες δοκιμασα μου εδωσε μια ΔΥΝΑΤΗ, συντομη, σφαλιάρα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις 1) Αν υφισταται αυτο ή ειναι καποιο hoax και 2) αν υφισταται, που ειναι?

http://poikilotropos.blogspot.gr/2013/09/blog-post_607.html#.UxXRGPl_uQ9

 

Είναι μαυσωλείο,  κάποιος που έχασε την κόρη του   ήθελε να τοποθετήσει σε αυτό την σορό της .

 

στα σχόλια το διάβασα http://www.apocalypsejohn.com/2013/08/periergo-ktisma-dipla-sthn-attikh-odo.html.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάχνω κάτι καυτερό να βάζω στα φαγητά μου

το πιπέρι δεν το νιώθω , ούτε την καυτερή πάπρικα (1 σακουλάκι θέλω τη φορά για να νιώσω, δε συμφέρει ) 

μου έδωσε η μανα κάτι καυτερές πιπεριές που μένουν μικρές (έχουμε σε γλάστρα) . 

Μου λέει θα βάλεις μισή στο φαγητό (ξέρει οτι το θέλω να καίει) ε κ εγώ δοκιμάζω μια ωμή και δεν ένιωθα.

Απο εκείνη τη στιγμή βάζω 4-5 στο φαγητό μου για να νιώσω ενα ελαφρύ κάψιμο στα χείλη. (πολύ ρέψιμο)

 

σήμερα έβαλα 5 και δεν ένιωθα ... λεω σε ενα φίλο για δοκίμασε να δεις οτι δεν καίνε (ε λέω θα είναι απο άλλη γλάστρα) και με μια μύτη του κουταλιού απο το ρύζι, κοκκίνισε η φάτσα του και έπινε νερό κ δε μίλαγε για ώρα. :mellow: 

 

δεν τα νιώθω αυτά , στο γιαούρτι μου βάζω μισό φακελάκι κανέλα κάθε φορά (για οικονομία) 

μπορώ να φάω ενα σακούλι κανένα χωρίς να με ενοχλήσει , να το μασήσω με το σάλιο και να το καταπιώ λες και δεν το έφαγα 

 

το τσίλι καίει καθόλου η τζάμπα θα πάρω? γενικά τι υπάρχει που να καίει κ να πάει σε φαγητά?

 

Tελικά είστε αδέρφια..

 

 

kittens-cups.jpg

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα μου ντες. Απ'ο,τι διαβασα στο νετ (απο σχολια βεβαια) υποτιθεται πως καποιος το εφτιαξε μετα το θανατο της κορης του or something. Αλλα παρα ειναι κουλο ως κατασκευη.

και 'μένα μου κανε εντύπωση πριν καιρό που το 'χα δει αλλά φαντάστικα ότι θα 'ναι έργο κάποιου εκκεντρικού αρχιτέκτονα, δεν είχα ιδεα ότι είναι μαυσωλείο ή τίποτα τέτοιο :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ψάχνω κάτι καυτερό να βάζω στα φαγητά μου

το πιπέρι δεν το νιώθω , ούτε την καυτερή πάπρικα (1 σακουλάκι θέλω τη φορά για να νιώσω, δε συμφέρει )

μου έδωσε η μανα κάτι καυτερές πιπεριές που μένουν μικρές (έχουμε σε γλάστρα) .

Μου λέει θα βάλεις μισή στο φαγητό (ξέρει οτι το θέλω να καίει) ε κ εγώ δοκιμάζω μια ωμή και δεν ένιωθα.

Απο εκείνη τη στιγμή βάζω 4-5 στο φαγητό μου για να νιώσω ενα ελαφρύ κάψιμο στα χείλη. (πολύ ρέψιμο)

 

σήμερα έβαλα 5 και δεν ένιωθα ... λεω σε ενα φίλο για δοκίμασε να δεις οτι δεν καίνε (ε λέω θα είναι απο άλλη γλάστρα) και με μια μύτη του κουταλιού απο το ρύζι, κοκκίνισε η φάτσα του και έπινε νερό κ δε μίλαγε για ώρα. [:mellow:]

 

δεν τα νιώθω αυτά , στο γιαούρτι μου βάζω μισό φακελάκι κανέλα κάθε φορά (για οικονομία)

μπορώ να φάω ενα σακούλι κανένα χωρίς να με ενοχλήσει , να το μασήσω με το σάλιο και να το καταπιώ λες και δεν το έφαγα

 

το τσίλι καίει καθόλου η τζάμπα θα πάρω? γενικά τι υπάρχει που να καίει κ να πάει σε φαγητά?

 

μια απο τα ιδια. :mellow:

το wasabi που εχουν προτείνει δεν το εχω παρει ακομα(ειναι σιγουρα στα υποψη).το εχω ψαξει μονο με πιπεριες.το τσιλι ε παιδικα πραγματα.

Είναι μαυσωλείο,  κάποιος που έχασε την κόρη του   ήθελε να τοποθετήσει σε αυτό την σορό της .

 

στα σχόλια το διάβασα http://www.apocalypsejohn.com/2013/08/periergo-ktisma-dipla-sthn-attikh-odo.html.

urban legend και τετοια?γουσταρωωωωωωωω :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κανα χρόνο διάβαζα οτι είναι στο δρόμο μετά το ΙΚΕΑ ή πηγαίνοντας προς Λαχαναγορά/Σίνδο..

 

Εν τέλει να δείτε που παίζει να μην είναι καν στην Ελλάδα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μέρα σήμερα ειναι για κρασί, lounge και captain harlock. Δεν έχω το κρασί.

 

Υγ. Εχει κυκλοφορήσει εδώ και μια εβδομαδα

Υγ.1 δε σας στολίζω.

 

Σπερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Τον καπουτσίνο θα μου τον φτιάξεις ή να πάω να πάρω απ'έξω;

-Μπορείς να πας να πάρεις απ'έξω αν έχεις ομπρέλα, ή να πιεις αυτόν που σου έχω φέρει και είναι δίπλα από το χέρι σου εδώ και κάνα 10λεπτο.

 

 

(δηλαδή ρε κομπλεξικέ μαλακάνθρωπε που θες να μου ανεβάσεις την πίεση 45 λεπτά αφού έχω σχολάσει, όση ώρα σκεφτόσουν την ατάκα σου δεν μπορούσες να κοιτάξεις μπροστά σου);

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...