Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήγα "καλύβι βουνό",τρεις μέρες έβρεχα και παραλίγο το ανατολικό ρέμα να το πάρει μαζί του.

Τη καβάτζωσε απ´ το βορινό ρέμα γιατι το δεσπόσανε με κιούνια.

 

Δυόμισυ μέρες έκαψα τα ξύλα που θάκαιγα το χειμώνα,αν πάταγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ειναι τωρα εν λειτουργια ή οχι;

 

Ο καιρος χαλια, ολη μερα βρέχει....

Βαριεμαι αφορητα και εχω και νευρα....Ασχημος συνδυασμος.....

 

 

Δεν λειτουργεί τώρα που το κοίταξα , το πρωί εμφάνιζε μαύρη σελίδα με μήνυμα από τον haker και μια λίστα με τα  usernames passwords ,emails των διαχειριστών των uploader και vip members .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λειτουργεί τώρα που το κοίταξα , το πρωί εμφάνιζε μαύρη σελίδα με μήνυμα από τον haker και μια λίστα με τα  usernames passwords ,emails των διαχειριστών των uploader και vip members .

Οκ, αρα δεν ειναι αυτος που ξερω εγω.

Thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^

Έχουμε μουλιάσει πια... -_-

 

 

In other news, χθες στο DC είχαμε κλείσει τραπέζι 6 ατόμων αλλά αρχικά φτάσαμε πρώτα 3 άτομα. Έρχεται το γκαρσόνι, 'Είναι εύκολο να με πληρώσετε;'. Τον ρωτάω πόσο είναι, μου λέει 100€, και ρίχνουμε ματιές μεταξύ μας. Δεν είμασταν υποχρεωμένοι 3 άτομα να έχουμε πάνω μας όλο το ποσό που κανονικά θα διαιρούσαμε δια 6 όταν φτάναν όλοι. Οπότε είπαμε στο γκαρσόνι ότι περιμένουμε άλλους 3 και θα πληρώσουμε και αυτός μας είπε οκ. Ε και μετά ήρθε τουλάχιστον άλλες 4 φορές και μας ζήταγε να πληρώσουμε (!!!) ενώ ακόμα δεν είχαν έρθει όλοι. Μιλάμε μας τά'πρηξε κανονικά.

 

Έτσι είναι η φάση στα club; Έχουν πάρει γραμμή τα γκαρσόνια να ζητάνε να τους πληρωθεί το ποσό του τραπεζιού ακόμα και ας μην έχουν έρθει όλα τα άτομα; Απαράδεκτοι τρόποι. Μας ξενέρωσε. Δηλαδή λίγη λογική δεν υπάρχει;;; Πρέπει πχ αν φτάσω πρώτη μόνη μου και πιάσω το τραπέζι νά'χω πάνω μου 100€ έτοιμα; Αν είναι δυνατόν ρε παιδιά!! Καλά έκανα και δεν πάταγα σε τέτοια τρεντομάγαζα τόσα χρόνια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλάζω το imei του bluestacks (android emulator για pc) και φτιάχνω πολλαπλά account γιατι δίνουν 4 αυγά δώρο σήμερα σε κάθε νεο account
αυτά τα αυγά θέλουν 4 μέρες να σκοτώνεις το world boss για να πάρεις ένα και περιέχουν μέσα απο ενα μικρό τέρας μέχρι infinite που αν σου κάτσει solάρεις ότι υπάρχει κ δεν υπάρχει

μισή ώρα φτιάχνω account , το καλύτερο που κατάφερα ηταν ultra god (πολύ καλό ) αλλα θέλω απο supreme κ πάνω!

με κάνανε και ban στην αρχή τα imei καμια 20ριά φορές μέχρι να βρω τσι ρυθμίσεις για το xprivacy ...
οι βρομιάρηδες :mad:  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλάζω το imei του bluestacks (android emulator για pc) και φτιάχνω πολλαπλά account γιατι δίνουν 4 αυγά δώρο σήμερα σε κάθε νεο account

αυτά τα αυγά θέλουν 4 μέρες να σκοτώνεις το world boss για να πάρεις ένα και περιέχουν μέσα απο ενα μικρό τέρας μέχρι infinite που αν σου κάτσει solάρεις ότι υπάρχει κ δεν υπάρχει

 

μισή ώρα φτιάχνω account , το καλύτερο που κατάφερα ηταν ultra god (πολύ καλό ) αλλα θέλω απο supreme κ πάνω!

 

με κάνανε και ban στην αρχή τα imei καμια 20ριά φορές μέχρι να βρω τσι ρυθμίσεις για το xprivacy ...

οι βρομιάρηδες :mad:  

miley_250.gif

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Αθηναίζοι. Ρε αγόρια. Ταινίες εσείς δε νοικιάζατε; Όλα εδώ τριγύρω μου έχουν κλείσει. Έχω μείνει με έναν που έχει bluray και ευτυχώς το ψιλοκυνηγάει και μία άλλη που το πολεμάει βέβαια μεν, αλλά έχει ψιλομείνει στην εποχή της κασέτας. Κάτι σέβεν που είχα, έκλεισαν. Τώρα πρέπει να πάω Πανόρμου για να βρω σέβεν. Γαμώτο δηλαδή. Δείτε ρε καμιά ταινία να μη κλείνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...