Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γατοκορτσουδι πως πήγε η συνέντευξη που χες;

Δώσε λίγο κουράγιο φιλενάδα....

μια χαρα.μου ειπαν οτι μετα απο μερικες εβδομαδες θα επικοινωνήσουν μαζι μου.ετσι περιμενω..

tumblr_inline_mjgawmgPA21qz4rgp.gif

απο κουραγιο αλλο τιποτα αν γουσταρουν μπορω να προτεινω και τσαγακια που βοηθανε.fuck it μενα μεχρι και ο καφες με χαλαρωνει.τοσο ευκολο γατακι ειμαι. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

μια χαρα.μου ειπαν οτι μετα απο μερικες εβδομαδες θα επικοινωνήσουν μαζι μου.ετσι περιμενω..

tumblr_inline_mjgawmgPA21qz4rgp.gif

απο κουραγιο αλλο τιποτα αν γουσταρουν μπορω να προτεινω και τσαγακια που βοηθανε.fuck it μενα μεχρι και ο καφες με χαλαρωνει.τοσο ευκολο γατακι ειμαι. :P

 

Και εγώ ακόμα περιμένω από το μαγαζάκι του Γεράρδου να μου απαντήσουν (είπαν 2 εβδομάδες)... καλύτερα κιόλας γιατί δεν γούσταρα την φάση (αυτοί με βρήκαν από το καριέρα).

 

Πάω να δω τα extras του Gravity και ελπίζω σε επανάληψη μέχρι την απονομή των όσκαρ (σήκωσε το Cuaron να γουστάρουμε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

sorry brah , αλλα πρέπει να το πω

απότι σε παρακολουθώ δεν ειναι μόνο αυτή η εβδομάδα έτσι , μονίμως κάτι σε χαλάει 

το πρόβλημα σου ειναι οτι ασχολείσαι με μαλακίες και μαλάκες. Στο λέω καλοπροαίρετα , μη το πάρεις στραβά

το έχω πει, πρέπει να αλλάξει το Senior Member σε Drama Queen, αλλά δεν με ακούν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ημερα εξελιχθηκε σκατα αλλα ευτυχως ο βασιλοπουλος ειχε εκπτωση στις μπυρες και τσιμπησα μερικες και εφτιαξε καπως η διαθεση.

nenya που εισαι μαρηηηηηη?ετοιμαζεσε για το ματσακι?τελικα θα γραψεις ινσομνια στη μουρη σου?για να ξερω αμα ειναι να τον δω τον αγωνα...

 

Κοριτσάρα μου άστα να πάνε, χθες με το που φτάνω με τον πατέρα και παρκάραμε κατά τις 9 κοντά στο γήπεδο, μας παίρνουν τηλ από το ΚΑΤ. Η αδελφή του dad είχε ένα πολύ σοβαρό ατύχημα. Μέχρι τις 3 το βράδυ είμασταν λοιπόν στο νοσοκομείο :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

sorry brah , αλλα πρέπει να το πω

απότι σε παρακολουθώ δεν ειναι μόνο αυτή η εβδομάδα έτσι , μονίμως κάτι σε χαλάει 

το πρόβλημα σου ειναι οτι ασχολείσαι με μαλακίες και μαλάκες. Στο λέω καλοπροαίρετα , μη το πάρεις στραβά 

 

μη δίνεις σημασία στα μισά απότι δίνεις και θα νιώθεις άλλος άνθρωπος 

πολλοί γουστάρουν να στη σπάνε γιαυτό το λόγο, επειδή βλέπουν οτι σε επηρεάζουν

 .  

Μπραβο ρε Νικοκ ειπες και κατι ολοσωστο.

 

Λιβ χαλιεσαι πολυ ευκολα ρε μαν.

 

Δινεις σημασια σε ατομα που δε πρεπει αντι να τους γραφεις στα παπακια σου..

Δε πρεπει να εχεις αναγκη κανενα φιλο αν ειναι ετσι οπως τα γραφεις κατα καιρους εδω.

 

Εχεις 1 καλο φιλο; Σε αυτον να αρκεστεις.+-

 

Οσο για τη δουλεια, απο τη μια θα σου πω τα κλισεδιαρικα "ναι εισαι τυχερος που εχεις δουλεια και βγαζεις κατι" αλλά απο την άλλη οσο δυσκολα και να ειναι κοιτα να περνας καλα μεσα σε αυτο και να χαβαλεδιαζεις.

Μη τρεχεις συνεχεια για τη δουλεια γιατι το να εισαι το παιδι για ολες τις δουλειες ποτέ και κανενα δε βοήθησε. Για μαλάκα θα σε παιρναν στο τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο ρε Νικοκ ειπες και κατι ολοσωστο.

 

 

γιατί πότε δεν είπα κάτι που δεν ηταν  ολοσωστο? α?

:mellow: 

 

αν αποφασίσω να σας μιλήσω σοβαρά θα σκίστε τα βρακιά σας κ θα τους βάλετε φωτιά στο σύνταγμα

σερνικές / θηλυκοί   B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί πότε δεν είπα κάτι που δεν ηταν  ολοσωστο? α?

:mellow: 

 

αν αποφασίσω να σας μιλήσω σοβαρά θα σκίστε τα βρακιά σας κ θα τους βάλετε φωτιά στο σύνταγμα

σερνικές / θηλυκοί   B)

χαχαχαχαχα! Γεια σου ρε Νικο !!

Ετσι ρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι τέτοια λες και η τοξολούγκρα σου στέλνει πμ

δε με νοιάζει να με στέλνει pm , αφού τον έχω πει οτι γουστάρω μόνο τσι γυνιαίκες  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...