Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

εχμ. e-diagnosis. Ότι και να σε πω, ρισκάρω να πω μαλακία. Μπορεί να πονάει ο επιγονατιδικός τένοντας. Αυτός είναι κάτω από την επιγονατίδα και πιάνει και προς τα πλάγια, μέσα κι έξω. Μπορεί να αντανακλά πόνος από τον έξω μηνίσκο ή τους συνδέσμους του, κάτι που είναι ολίγον σπάνιο. Μπορεί να είναι "οστική καταπόνηση" από τα χοροπηδητά στη ζούμπα. Η μόνη περίπτωση να είναι μυικό είναι να είναι αρκετά πιο κάτω και αρκετά πιο έξω από το γόνατο, και να απλώνει προς την κνήμη.

Ναι..δικιο εχεις. Το κοβω για επιγονατιδικο τενοντα. Θα κανω καμια βδομαδα αποχη.

Σε ευχαριστω παρα παρα πολυ για ολες τις συμβουλες! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάλεψέ το με αυτά για καμιά βδομάδα. Αν δεν περάσει, ή τουλάχιστον βελτιωθεί σημαντικά, ψάξτο περαιτέρω...

Ναι, θα το κοιταξω σε γιατρο αν επιμενει παραπανω απο 2 βδομαδες ο πονος.

Σε ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ρε chill , σοβαρα τωρα μαλλον εσυ το εχεις το προβλημα με τα σκατα και τα τα βαζεις σιμαδι και την προηγουμενη παλι σκατα ειχες πατησει....

Γαμησετα!!! 2η φορά σε ένα πεντάμηνο.....

 

Τύχη λένε.....@@ λέω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα στη γυμναστική σε μίνι σπριντ άσκηση στραβοπαταω γυρνάει όλη η πατούσα και τρελάθηκα στο πόνο. Σταματάω για κανα δεκάλεπτο ο πόνος φεύγει. Λέω ωραία φτηνά τη γλίτωσα. Αμ δε! Τώρα στα σκοτάδια ξαναγύρισε ο πόνος.λολ δεν παλεύομαι ρε απλά δεν...κάθομαι και γελάω μόνη μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλη μια νύχτα που ήμουν αμιγώς τετράωρος.Ευχαριστώ την Ακαδημία,τον ανύπαρκτο γκαντ κοκ.Τα γνωστά τεσπά.Υποκλιθήτε στο αρσενικό σας είδωλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλη μια νύχτα που ήμουν αμιγώς τετράωρος.Ευχαριστώ την Ακαδημία,τον ανύπαρκτο γκαντ κοκ.Τα γνωστά τεσπά.Υποκλιθήτε στο αρσενικό σας είδωλο.

Να σκύψουμε δηλαδή;Μπροστά σου;

 

Αρσενικό;Εσύ;120px-Chlorek_arsenu%28III%29.svg.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γκροαρ. Ξύπνησα με μια φοβερή όρεξη για ύπνο σήμερα...

 

 

 

Μουστάκια, κάτι για έναν καλό παπά λέγαμε τις προάλλες, στείλτον γαμώ το φελέκι μου να μου κάνει κάνα ευχέλαιο. Έχω φλιπάρει, τα πάντα χαλάνε γύρω μου. Το τελευταίο δεκαήμερο έχει χαλάσει το στεγνωτήριο, ο λέβητας αερίου έτρεχε νερά, το αμάξι της γνιέκαζμ χάνει νερά επίσης. Έβγαλα ένα σπυρί ΝΑ στο πάνω χείλος, έρπης τι διάολο είναι, πρώτη φορά βγάζω. Χθες ήρθε μια χοντρή στο μαγαζί, χοντρή χοντρή όμως, μου χάλασε το κρεβάτι, μα τη μπαναγία, στράβωσε ο ένας από τους δυο βραχίονες που έχει για να ανεβοκατεβαίνει, πρέπει να το διαλύσω να βρω σιδερά να το κολλήσει, το έχω στηριγμένο σε κάτι ξύλα τώρα. Ρίχνει και ο γαύρος δυο μπαλάκια στην Μάντζεστερ. Και σήμερα το πρωί χαλάει και η γκαραζόπορτα και δεν μπορώ να βγάλω το αμάξι. Βρίσκω και τον τεχνικό στο τηλέφωνο, πάλι καλά, και με λέει "αν προλάβουμε αύριο καλώς, αλλιώς μεθαύριο". Αααααργκχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό με τους τεχνικούς πάσης φύσεως (υδραυλικούς-ηλεκτρολόγους-μαστόρια αυτοκινήτων κλπ κλπ) που ποτέ δεν είναι άμεσα διαθέσιμοι,να το κουβεντιάσουμε κάποια στιγμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...