Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

go go power rangers you mighty morphin power rangers !!!!!!!!!!!!!
πορώνομαι , θα ντυθώ power ranger και θα πολεμήσω το έγκλημα 

edit 

και τσι δυνάμεις του κακού 

edit 2 

δε θα ντυθώ απλά , θα γίνω , αν πιστεψεις σε κάτι γίνεται λένε α ?

edit 3 

δε με νοιάζει τι ψωμί , δε με νοιάζει τι τυρί , αρκεί αυτή η στολή να ειναι κόκκινη βαμμένη 
στην ψυχή μου χαραγμένη απ τα κόκαλα βγαλμένη
των πεσόντων power ranger στην μικρή αυτή οθόνη 
που τα βράδια μας κ@υ....νει , το πρωί μας ξεσηκώνει 
να ξυπνήσουμε βοηθά κ με ειδήσεις μας σηκώνει    
απο κρεβάτια , καναπέδες πολυθρόνες και σιφόνι !!!
όλοι οι ranger τώρα μόνοι δε θα μένουμε ξανά 
σα γροθιά μαζι ελάτε κατεβείτε απ τα βουνά 
μια φωνή θα γίνουμε όλοι φέρτε πίσω τα λεφτά

ντααα νταααα ντααα κουντανταντα 
ντρρρρουυυυυμμμμμ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Πειτε κανα φαι που να ταιριαζει η μαγιονεζα. Τοσο καιρο δεν ετρωγα και ειπα να την ενταξω στο προγραμμα. Σε καμια σαλατα μπαινει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι το θέλουμε το μετρό, θα έχουμε ποδήλατα, να μας χτυπάει ο ήλιος και το αγιάζι, τι είμαστε για να χωνόμαστε στα λαγούμια, τυφλοπόντικες είμαστε ή Αθηναίοι είμαστε ναούμ;

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειτε κανα φαι που να ταιριαζει η μαγιονεζα. Τοσο καιρο δεν ετρωγα και ειπα να την ενταξω στο προγραμμα. Σε καμια σαλατα μπαινει;

με μαρούλι,τόνο,καλαμπόκι και κρεμμύδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οταν βγαινεις με εναν κολλητο και αυτος φροντιζει στα ατομα που ειναι στην παρεα να σε γειωνει ή να λεει πραγματα που δεν θες να ακουστουν τι κανεις;

 

Εγω του ειπα οτι θα τον γ@μησω αν ξαναπει μαλακιες αλλα δεν ξερω... Γιατι τοσο κακια βγαζουν μερικοι ανθρωποι...χωρις να χω δωσει αφορμες...

 

Ρε αγαπητε Liv (οχι οτι μου πεφτει λογος) αλλα στο φορουμ αυτα που γραφεις μια χαρα νορμαλ ατομο φαινεσαι, που τους βρισκεις αυτους του μλκες και τους κανει παρεα? Την μια γραφει ο αλλος πιπες στο fb για να σου κανει χαλαστρα, την αλλη λεει πιπες ο αλλος σε παρεες. Τι ειναι αυτα τα πραγματα?

 

Κανε στην ακρη τις κομπλεξαρες και κανε παρεα με αυτους που ειναι πραγματικα φιλοι σου και σε γουσταρουν γι αυτο που εισαι, οχι γι αυτο που θελουν αυτοι να εισαι.

 

Επισης, κανε ενα ξεκαθαρισμα στο μυαλο σου για το ποιοι ειναι φιλοι σου και ποιοι γνωστοι σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα πες αλήθεια τον είχες ματώσει για την ροζ ranger

στο δημοτικό δεν τον έπαιζα αλλα την έβλεπα στον ύπνο μου και ξύπναγα με επάρσεις 

πρώτη φορά τον έπαιξα με κάτι τσόντες απ το free το περιοδικό νομίζω 

 

edit 

 

άκυρο , την πρώτη μέρα που μπήκα internet μόνος μου ηταν.

πω τι θυμήθηκα , τόση ώρα να φορτώσει ενα βιντεάκι τότε ,πάτησα κ σε ένα link με virus (το γνωστό που εγκαθιστούσε ενα μούφα player) κόλησε το pc της big sister , δεν ήξερα να σβήνω και το ιστορικό 

 

Χαχαχααχ

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειτε κανα φαι που να ταιριαζει η μαγιονεζα. Τοσο καιρο δεν ετρωγα και ειπα να την ενταξω στο προγραμμα. Σε καμια σαλατα μπαινει;

 

Tώρα είναι ερώτηση αυτή?

Η μαγιονέζα ταιριάζει με τα πάντα όλα λέμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οταν βγαινεις με εναν κολλητο και αυτος φροντιζει στα ατομα που ειναι στην παρεα να σε γειωνει ή να λεει πραγματα που δεν θες να ακουστουν τι κανεις;

Εγω του ειπα οτι θα τον γ@μησω αν ξαναπει μαλακιες αλλα δεν ξερω... Γιατι τοσο κακια βγαζουν μερικοι ανθρωποι...χωρις να χω δωσει αφορμες...

Δεν είναι κακία, είναι ότι ψυχολογικά νιώθουν μειονεκτικά. Μερικοί το λένε ως "εγώ λέω τα πράγματα όπως τα βλέπω άσχετα αν σου αρέσουν ή οχι" και προσπαθούν να σε μειώσουν προκειμένου να σε φέρουν στο ίδιο επίπεδο με αυτό που οι ίδιοι νιώθουν ότι βρίσκονται.

 

Με έναν φίλο ήμαστε σε ανταγωνισμό στο μυαλό του από 6 χρόνων. Έχει πετάξει το κορυφαίο σε παλιά μου σχέση που τον ρώτησε αν είναι μόνος από ενδιαφέρον μπας και του γνωρίσει καμία φίλη της "εγώ δεν πηδάω οτιδήποτε βρεθεί στο διάβα μου σαν τον chill παρά μόνο ποιοτικά κομμάτια".....ουσιαστικά την έλεγε μπάζο μπροστά στα ματιά της. Που ούτε κατα διάνοια ήταν αλλά στο κεφάλι του ήταν μηδενικό γιατί εγώ είχα γκομενα ενώ αυτός όχι. Το βλέπω και τώρα που έχει ένα απίστευτο γκομενακι δίπλα του, που μας έχει ζαλίσει τα @@. Πάντα θα βρει ευκαιρία να αναφέρει το πόσο γκομεναρα είναι η κοπέλα του και πως τρέχει πίσω του. Μαζί έχουμε μεγαλώσει και έχουμε περάσει πολλά, δέχομαι αυτή τη μαλακια που τον δέρνει.

 

Με σχετικά νεότερο φίλο η αντιμετώπιση είναι εντελώς διαφορετική από μέρους μου. Πετάει κακίες δηλητήριο που αντιλαμβάνεσαι ότι τις εννοεί και δεν το κάνει επειδή νιώθει μειονεκτικά αλλά γουστάρει να σε μειώνει. Απλά επειδή έχει προχωρήσει τις μαλακιες σε άλλο επίπεδο, με χώσιμο σε δικό μου κομμάτι και πολλές μούφες πίσω από την πλάτη αρχίζω και χτίζω στο μυαλό μου τον τροπο με θα του φέρω μια τάβλα στην μούρη.

 

Γενικότερα τους φίλους μου τους διαχωρίζω με το ποτέ μπήκαν στην ζωή μου. Κολλητούς θεωρώ όσους έχω γνωρίσει πριν από παρά πολλά χρόνια και τους αντιμετωπίζω εντελώς διαφορετικά από κάποιον που γνώρισα πρόσφατα και ας νταραβεριζομαι περισσότερο μαζί του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...