Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια οταν βγαινεις με εναν κολλητο και αυτος φροντιζει στα ατομα που ειναι στην παρεα να σε γειωνει ή να λεει πραγματα που δεν θες να ακουστουν τι κανεις;

 

Εγω του ειπα οτι θα τον γ@μησω αν ξαναπει μαλακιες αλλα δεν ξερω... Γιατι τοσο κακια βγαζουν μερικοι ανθρωποι...χωρις να χω δωσει αφορμες...

Καλό είναι και αυτό. Γιατί βλέπεις τη συμπεριφορά του άλλου στα εύκολα, οπότε ξέρεις ότι δεν πρέπει να τον εμπιστευθείς ούτε στα δύσκολα. Τον ξεχέζεις όπως του αξίζει και πας για φρέσκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Καλό είναι και αυτό. Γιατί βλέπεις τη συμπεριφορά του άλλου στα εύκολα, οπότε ξέρεις ότι δεν πρέπει να τον εμπιστευθείς ούτε στα δύσκολα. Τον ξεχέζεις όπως του αξίζει και πας για φρέσκα.

Σε αυτο δεν εχεις αδικο...

 

Εγω δεν ειμαι ετσι ρε σεις χαιρομαι οταν ο αλλος περναει καλα, τον παρατρεινω κιολας να κανεις κι αλλα πραγματα... Δεν τον γ@αμαω την ψυχολογια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι.ειναι χαλια μαυρα αλλα απο το τιποτα ε κατι ειναι..

το κορυφαιο που μου κανει τωρα τελευταια ειναι να μην αποθηκευει το κωδικο και καθε φορα που μπαινω να λεει λαθος κωδικος.. <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οταν βγαινεις με εναν κολλητο και αυτος φροντιζει στα ατομα που ειναι στην παρεα να σε γειωνει ή να λεει πραγματα που δεν θες να ακουστουν τι κανεις;

 

Εγω του ειπα οτι θα τον γ@μησω αν ξαναπει μαλακιες αλλα δεν ξερω... Γιατι τοσο κακια βγαζουν μερικοι ανθρωποι...χωρις να χω δωσει αφορμες...

ο τυπάκος ζηλεύει που ομορφαίνεις(no homo) και εξελίσσεσαι προς το καλύτερο(σε άλλους τομείς). Το συνάντησα κ εγώ , dont worry , haters gonna hate brah

πες του να πάει να γ@μ.,..θεί να ηρεμήσει κ ξέκοψε το ταχύτερο. Γενικά μείνε μακριά απο μίζερα ανθρωπάκια . 

 

Γαμ@σετα...

 

Τωρα μου την λεει που αρχισα να βγαινω με μια κοπελιτσα.. Δεν του λεω τι κανω, αν βγαινω μαζι της ή πως περναω γιατι απο την μερα που ερχισαι η κοπελα να μου μιλαει, να ενδιαφερεται για μενα και εγω επισης με χει πριξει, να βγαινω μονο μαζι του, στην αρχη του ελεγα οτι κανονισα να βγω με την κοπελα, μου λεει ακυρωσετο να βγουμε μαζι..

 

Λεω μαλακας εισαι... Με σενα βγαινω οποτε γουσταρω... Με την κοπελα οχι. Ασε με να περασω καλα... Απο κεινη την μερα δεν του χω ξαναπει τι εκανα αν προχωρησε και τετοια...

 

Νομιζει οτι δεν βγαινω καθολου... Ενω σε αλλο φιλαρακι μου, τα χω πει ολα σχεδον και μου λεει μπραβο φιλε μου, συνεχισε και μην λες σε κανεναν τιποτα...

 

Πλεον αυτο θα κανω...

Μπάκουρος είναι ? για περιέγραψε τον αντικειμενικά σε φάτσα/σώμα (για να καταλάβω καλύτερα)

 

Ποτέ μη λες σε φίλους τι κάνεις με τη γκόμενα , ναι αρκετοί άντρες το κάνουν αλλα κάνε τη διαφορά κ κράτα το για εσένα 

ούτε να φέρνεις σε επαφή φίλους με γκόμενες , κράτα αποστάσεις να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο  .

 

Ξέρω , σου λεω πράγματα που ίσως τα κάνεις κ τα ξέρεις γιατι φαίνεσαι κομπλέ τύπος με μυαλό αλλα νταξ.

 

κ κάτι τελευταίο , προσπάθησε να χαλαρώσεις brah , τα παίρνεις όλα πολύ βαριά 

i know , life's a bitch αλλα δεν αξίζει να χαλιέσαι 

 

σκέψου πχ

 

Σήμερα ειμαι οκ , μου παίζουν πουστιά και μου χαλάει η μέρα , περνάω την μέρα μου νιώθοντας σκατά , μη έχοντας όρεξη για τίποτα

αυριο το πρωί ξερω γω ή ακόμα και στον ύπνο μου απόψε πεθαίνω . 

 

τι κατάφερα? χαράμισα την τελευταία μου μέρα για κάποιον ηλίθιο/α

ζήσε τη μέρα σου σα να ειναι η τελευταία brah ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

" μα ρε corsair, δεν σου έστειλα αυτα τα ακουστικά"

" σου έστειλα ακουστικά που κάναν 30 λιρες το 2011 και μου στέλνεις τα vengeance 1400"

 

Τι να πεις...

 

Σπερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οταν βγαινεις με εναν κολλητο και αυτος φροντιζει στα ατομα που ειναι στην παρεα να σε γειωνει ή να λεει πραγματα που δεν θες να ακουστουν τι κανεις;

 

Εγω του ειπα οτι θα τον γ@μησω αν ξαναπει μαλακιες αλλα δεν ξερω... Γιατι τοσο κακια βγαζουν μερικοι ανθρωποι...χωρις να χω δωσει αφορμες...

O τύπος σε ζηλεύει και προσπαθεί να ανέβει μειώνοντάς  σε

 

 

ξεκολλάω αυτο κανω.αμα ο αλλος δεν του κοβει να κραταει το στομα κλειστο τι να το κανεις?φαντασου σε στιγμη αδυναμιας να τους πεις εμπιστευτικά κατι σημαντικό τι παιζει να κανει...

 

 

Γαμ@σετα...

 

Τωρα μου την λεει που αρχισα να βγαινω με μια κοπελιτσα.. Δεν του λεω τι κανω, αν βγαινω μαζι της ή πως περναω γιατι απο την μερα που ερχισαι η κοπελα να μου μιλαει, να ενδιαφερεται για μενα και εγω επισης με χει πριξει, να βγαινω μονο μαζι του, στην αρχη του ελεγα οτι κανονισα να βγω με την κοπελα, μου λεει ακυρωσετο να βγουμε μαζι..

 

Λεω μαλακας εισαι... Με σενα βγαινω οποτε γουσταρω... Με την κοπελα οχι. Ασε με να περασω καλα... Απο κεινη την μερα δεν του χω ξαναπει τι εκανα αν προχωρησε και τετοια...

 

Νομιζει οτι δεν βγαινω καθολου... Ενω σε αλλο φιλαρακι μου, τα χω πει ολα σχεδον και μου λεει μπραβο φιλε μου, συνεχισε και μην λες σε κανεναν τιποτα...

 

Πλεον αυτο θα κανω...

 

Και πολύ καλά κάνεις. Οι λεπτομέρειες δε χρειάζονται, το καλύτερο είναι βέβαια όταν έχεις τέτοιους "φίλους" να μην αναφέρεις καν ότι βλέπεις κάποια γιατί γίνονται κουραστικοί και αδιάκριτοι.

 

ο τυπάκος ζηλεύει που ομορφαίνεις(no homo) και εξελίσσεσαι προς το καλύτερο(σε άλλους τομείς). Το συνάντησα κ εγώ , dont worry , haters gonna hate brah

πες του να πάει να γ@μ.,..θεί να ηρεμήσει κ ξέκοψε το ταχύτερο. Γενικά μείνε μακριά απο μίζερα ανθρωπάκια . 

 

Ποτέ μη λες σε φίλους τι κάνεις με τη γκόμενα , ναι αρκετοί άντρες το κάνουν αλλα κάνε τη διαφορά κ κράτα το για εσένα 

ούτε να φέρνεις σε επαφή φίλους με γκόμενες , κράτα αποστάσεις να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο  .

 

 

 

 

Το τελευταίο σε upscale και bold για τους εξής λόγους. Δεν είναι όλοι οι άνθρωποι συμβατοί μεταξύ τους και από την άλλη μπορείς να δεις τον τυπά να την πέφτει με light τρόπο στη γκόμενα που ψήνεις εσύ. Κάπως έτσι ξεκινούν καυγάδες από το πουθενά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρύπαγα κάτι πατάτες τυλιχτές σε αλουμινόχαρτο ( για ψήσιμο στα κάρβουνα) και μου λένε κάτι κ αφαιρούμε και μαχαιρώνω το δάχτυλο μου (κανονικά , μπήκε η μύτη του μαχαιριού μέσα μέχρι κόκαλο) και άρχισε κ έτρεχε αίμα και κάνω "φέρτε μπολάκι , τζάμπα ketchup!!!"

αχαχαχαχαχααχαχαχαχαχααχχα οι φάτσες τους αχχαχαχα δε μπορώ άλλο 
εντομεταξύ ή δεν έχω πολύ αίμα ή γιατρεύομαι γρήγορα γιατι κόλλησε και δε βγάζει 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρομερή μεταλιά, από εκεί θα πέρασε στο υποσυνείδητο όταν ήμουν αθώο παιδάκι και στη συνέχεια ξύπνησε μέσα μου αυτή η μουσική του διαβόλου

Και ολόκληρο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...