Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Λέφτερ παπάρια τελικά, επειδή είναι στρογγυλό δεν μου φτάνει το 1.60 πλάτος. Χρειάζομαι 2χ2 για να κόψω. Πφ.

(on the bright side, άμα πάθει ζημιά η μέση μου θα πιάσεις πελάτη)! ;p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέθρα!
έχω κάτσει εδώ και μισή ώρα και περιμένω να αρχίσει το raid @ monster warlord να βάλω στο pc το botάκι μπας και τσιμπήσω κανένα ss god για combine και αναρωτιέμαι πως μπορώ να ανοίγω 2-3 παράθυρα bluestacks (android emulator) στο pc ταυτοχρόνως να τρέχω accounts με botάκια clickers . 

ουσιαστικά θέλω να βρω τρόπο να ανοίγω 3 φορές το πρόγραμμα και να έχω και 3 διαφορετικά clicker bots

καμια ιδέα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν με αρέσουν τα καθωσπρέπει...

 

τι διάολο καναπές είναι αυτός ρε, 2 μέτρα διάμετρο, κυκλικός εντελώς; Τα κομμάτια που θα κόψεις από τις γωνίες δεν φτάνουν να τσοντάρεις στο 1.60, 20 εκ από κάθε πλευρά (στο πάνω-κάτω ή στο δεξιά-αριστερά, όπου βολεύει); Κολάει, νομίζω με βενζινόκολα. Πάνε και σε κάνα στρωματάδικο και ρώτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουρευτηκα το σαββατο...

 

Αφησα ψιλο μουστακι, και διπλα τα κανα με δυο σκαλες τα διπλα...

 

Με βλεπει ο αδερφος μου και χτες με τσαμπουναει θα τα ξυρισω και γω και θα αφησω μουστακι... Οοοοο λεω γαματα...

 

Δεν τους πιανω πουθενα...

 

Η μανα μου λεει αυτη μεχρι και μουστακι θα σε βαλει να ξυρισεις... Λεω μανα δεν μασαω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν με αρέσουν τα καθωσπρέπει...

 

Μήπως δεν τα βλέπεις fullscreen? :P

 

 

τι διάολο καναπές είναι αυτός ρε, 2 μέτρα διάμετρο, κυκλικός εντελώς; Τα κομμάτια που θα κόψεις από τις γωνίες δεν φτάνουν να τσοντάρεις στο 1.60, 20 εκ από κάθε πλευρά (στο πάνω-κάτω ή στο δεξιά-αριστερά, όπου βολεύει); Κολάει, νομίζω με βενζινόκολα. Πάνε και σε κάνα στρωματάδικο και ρώτα...

Εντελώς κυκλικός, ναι, ανώμαλος, έχει ζήσει δόξες!

Θα πάω να ρωτήσω σε κάνα στρωματάδικο, και αυτά του ικέα δεν τα λες πολύ φθηνά.

Άσε που σαμποτάρουμε ικέα λόγω παιδικής εργασίας και αλογοκεφτέδων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οταν βγαινεις με εναν κολλητο και αυτος φροντιζει στα ατομα που ειναι στην παρεα να σε γειωνει ή να λεει πραγματα που δεν θες να ακουστουν τι κανεις;

 

Εγω του ειπα οτι θα τον γ@μησω αν ξαναπει μαλακιες αλλα δεν ξερω... Γιατι τοσο κακια βγαζουν μερικοι ανθρωποι...χωρις να χω δωσει αφορμες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα υπολοιπα ειναι ακομη χειροτερα.

Αν δεν βαριεσαι, χτισε το linkedin οσο πιο καλα μπορεις [ free mode]

 

μερες

 

πιντιεφ θελω. Τεσπα θα χρησιμοποιησω καποια απο τις παραπανω φορμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οταν βγαινεις με εναν κολλητο και αυτος φροντιζει στα ατομα που ειναι στην παρεα να σε γειωνει ή να λεει πραγματα που δεν θες να ακουστουν τι κανεις;

 

Εγω του ειπα οτι θα τον γ@μησω αν ξαναπει μαλακιες αλλα δεν ξερω... Γιατι τοσο κακια βγαζουν μερικοι ανθρωποι...χωρις να χω δωσει αφορμες...

ξεκολλάω αυτο κανω.αμα ο αλλος δεν του κοβει να κραταει το στομα κλειστο τι να το κανεις?φαντασου σε στιγμη αδυναμιας να τους πεις εμπιστευτικά κατι σημαντικό τι παιζει να κανει...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμ@σετα...

 

Τωρα μου την λεει που αρχισα να βγαινω με μια κοπελιτσα.. Δεν του λεω τι κανω, αν βγαινω μαζι της ή πως περναω γιατι απο την μερα που ερχισαι η κοπελα να μου μιλαει, να ενδιαφερεται για μενα και εγω επισης με χει πριξει, να βγαινω μονο μαζι του, στην αρχη του ελεγα οτι κανονισα να βγω με την κοπελα, μου λεει ακυρωσετο να βγουμε μαζι..

 

Λεω μαλακας εισαι... Με σενα βγαινω οποτε γουσταρω... Με την κοπελα οχι. Ασε με να περασω καλα... Απο κεινη την μερα δεν του χω ξαναπει τι εκανα αν προχωρησε και τετοια...

 

Νομιζει οτι δεν βγαινω καθολου... Ενω σε αλλο φιλαρακι μου, τα χω πει ολα σχεδον και μου λεει μπραβο φιλε μου, συνεχισε και μην λες σε κανεναν τιποτα...

 

Πλεον αυτο θα κανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...