Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Δε νομίζω να 'ναι στο χέρι τους. Κατά πάσα πιθανότητα, καλοντυμένος στρέητ θα βγει.

Αν το βλογήσει ο κύριος και είναι τυχερό θα είναι bi.

 

Γιατί να μην είμαι bi.

Γαμώ τα στερεότυπα σας για τους γκέι.Έχω γνωρίσει λέτσους γκέι που δεν ξέρουν που παν τα 4 από μόδα όπως κ αντίστοιχα στρέητ που κάνουν συνδιαστικά εμένα κ τον σοκολατή να είμαστε μηδέν μπροστά στο fashion sense τους.Το ότι όμως κ οι 2 είμαστε κομψοί γκέι άνδρες δεν έχει να λέει, απλά ένα από τα στερεότυπα που ''εκπληρώνουμε'' μαζί με τα μυριάδες άλλα στερεότυπα για τους γκέι άνδρες που δεν ''εκπληρώνουμε''.

 

Επίσης γκάντ όχι bi. Μαζί με το Τ φάσμα οι bi δέχονται τις ισχυρότερες διακρίσεις στην LGBT κοινότητα ακόμα κ από μέλη της ίδιας της κοινότητας.To bisexual erasure γαμεί κ δέρνει τόσο από γίδια αμόρφωτα γκέι όσο κ από τα ανάλογα στρέητ.

 

Σε κάθε περίπτωση ότι γουστάρει ο μικρός θα βγεί.Δεν υπάρχει γραμμή να ουμε.Απλά ότι κ να βγεί ξέρω πως στανταράκι θα έχει empathy κ θα είναι πολύ υποστηρικτικός απέναντι σε οποιαδήποτε μειονότητα κ στις κοινωνικές διακρίσεις που βιώνουν αυτές.Έτσι θα γαλουχηθεί κ τέλος.

 

In other news .Από τη δεκαετία του 90 έχω να γελάσω τόσο

 

https://www.youtube.com/watch?v=LjoW09taeX0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης γκάντ όχι bi. Μαζί με το Τ φάσμα οι bi δέχονται τις ισχυρότερες διακρίσεις στην LGBT κοινότητα ακόμα κ από μέλη της ίδιας της κοινότητας.

 

Στα γκογκόβια μου οι κοινότητες και οι συνδικαλισμοί σας, εγώ διπλό target group ήθελα και έχω ξεμείνει μόνο με τα θηλυκά να χέζουν στην ψυχούλα μου και να μην ξέρουν από μπύρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κάθε περίπτωση ότι γουστάρει ο μικρός θα βγεί.Δεν υπάρχει γραμμή να ουμε.Απλά ότι κ να βγεί ξέρω πως στανταράκι θα έχει empathy κ θα είναι πολύ υποστηρικτικός απέναντι σε οποιαδήποτε μειονότητα κ στις κοινωνικές διακρίσεις που βιώνουν αυτές.Έτσι θα γαλουχηθεί κ τέλος.

 

Θα είναι υποστηρικτικός απέναντι σε ακροδεξιούς εξτρεμιστές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπλιάχ,μισώ τους σχεσάκηδες Λούσι.Μη κοιτάς εμένα που με χτύπησε ο έρωτας.Αν ήμουν σαν κ σένα κ δεδομένης της ηλικίας σου θα γάμαγα αβέρτα κ χέστηκα αν ''έχεζαν στη ψυχούλα μου''. Σεξάκι να γινόταν.Μη είσαι κορόιδο μπρο,μικρό είσαι ακόμα.Ζήσε τη ζωή σου

 

Α κ που σε, κάνε κ κανα γκέι σεξ για την εμπειρία.Όλα στο πρόγραμμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπλιάχ,μισώ τους σχεσάκηδες Λούσι.Μη κοιτάς εμένα που με χτύπησε ο έρωτας.Αν ήμουν σαν κ σένα κ δεδομένης της ηλικίας σου θα γάμαγα αβέρτα κ χέστηκα αν ''έχεζαν στη ψυχούλα μου''. Σεξάκι να γινόταν.Μη είσαι κορόιδο μπρο,μικρό είσαι ακόμα.Ζήσε τη ζωή σου

 

Α κ που σε, κάνε κ κανα γκέι σεξ για την εμπειρία.Όλα στο πρόγραμμα.

 

Δεντόχω πια το χύμα ρε, τελειώσαν στα 23 μου αυτά. Τώρα η φάση είναι είτε να θέλω την άλλη να ξυπνήσει παρέα, ή σενάριο τσόντας αλάδωτο. Να κάτσω να δουλέψω για το κρέας δεν παίζει πια, δε μου λέει κάτι, δε μετράω έτσι σκορ, δε μαθαίνω τίποτα, μιζέρια,δε, δε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δέναι πράμα αυτό, άμα θες κι απ' τα δύο κανόνισε τριάδα.

Το συνδυασμένο είναι σα να τρως καρμπονάρα με σοκολάτα, ωραία και τα δύο, αλλά δεν πάνε μαζί.

Είναι διπλοπύρηνα ρε μλκ...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το μπαρδόν αλλά εξαρτάται τι άνθρωπος είσαι.Γενικά όσοι έχουν καλό openness to experience ( θεμιτό ψυχολογικό personality dimension) είναι πιο πιθανό να πειραματιστούν με το γκέι σεξ (ή το μη συμβατό με τον σεξουαλικό προσανατολισμό τους σεξ).

 

Εξάλλου όσοι σκοράρουν υψηλά στο openness του big 5 έχουν γενικότερα καλύτερη ψυχοκοινωνική προσαρμογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξάλλου όσοι σκοράρουν υψηλά στο openness του big 5 έχουν γενικότερα καλύτερη ψυχοκοινωνική προσαρμογή.

 

Ωωωω τι γλυκές ποιοτικές έρευνες! Είναι συγκινητικό που έχετε φτιάξει και σύνθετες λέξεις για να ακούγεστε σαν επιστήμονες!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το 'χω ρε γαμώτο, το 'χω κοιτάξει. Όλους σαν δυνητικό ανταγωνισμό τους αξιολογώ, κανέναν σαν μεζέ. Δε μου βγαίνει.

Παράπονο τόχω,δεν με νοιώθεις.

Ο Ωριγένης έκοψε τα παπάργια του γιατί τον εμποδίζανε στην επικοινωνία του με το "θείο".

 

 

...και δεν γκουγκλάρεις δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωωωω τι γλυκές ποιοτικές έρευνες! Είναι συγκινητικό που έχετε φτιάξει και σύνθετες λέξεις για να ακούγεστε σαν επιστήμονες!

Με την κακία θα μείνεις μωρή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...