Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Μόνο εγώ λέω κάθε φορά ότι θα ξυπνήσω πρωί-πρωί να διαβάσω και ποτέ δεν το κάνω αλλά παρόλα αυτά συνεχίζω να πιστεύω ότι όντως θα το κάνω την επομένη ? :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα ίσως έφαγα το δε μπεστεστ brunch έβερ από τα βάθη του Ινδικού Punjab .O μπομπιρέισιον να κάνει τραγικές αλλαγές μεταξύ Αγγλικών,Ελληνικών κ Punjabi μέσα σε μια πρόταση όσο στόχευε ένα άλλο παιδάκι στο μάτι με ένα καλαμάκι ενώ ταυτόχρονα τα έκανε πουτάνα πετώντας ότι φαγιά έβρισκε στο πάτωμα αντιδραστικά επειδή τον μάλωνα . Ο σοκολατής εντωμεταξύ να έχει πάθει αναγούλα από τον σκασμό .Μπορεί να γίναμε ρόμπα στο μαγαζί αλλά ζμπούτσαμας κ των 3 μας.Τα έσπασε σήμερα η Τοξοφαμίλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...25 τ.μ είναι όλο μου το σπίτι...

Σε ζηλεύω.

Σήμερα ίσως έφαγα το δε μπεστεστ brunch έβερ από τα βάθη του Ινδικού Punjab .O μπομπιρέισιον να κάνει τραγικές αλλαγές μεταξύ Αγγλικών,Ελληνικών κ Punjabi μέσα σε μια πρόταση όσο στόχευε ένα άλλο παιδάκι στο μάτι με ένα καλαμάκι ενώ ταυτόχρονα τα έκανε πουτάνα πετώντας ότι φαγιά έβρισκε στο πάτωμα αντιδραστικά επειδή τον μάλωνα . Ο σοκολατής εντωμεταξύ να έχει πάθει αναγούλα από τον σκασμό .Μπορεί να γίναμε ρόμπα στο μαγαζί αλλά ζμπούτσαμας κ των 3 μας.Τα έσπασε σήμερα η Τοξοφαμίλια

Δώστε το μικρό πίσω.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω να 'ναι στο χέρι τους. Κατά πάσα πιθανότητα, καλοντυμένος στρέητ θα βγει.

Αν το βλογήσει ο κύριος και είναι τυχερό θα είναι bi.

 

Γιατί να μην είμαι bi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρώ εντελώς ανεύθυνη στάση να μην στειρώνεις το ζώο σου, αν δεν έχεις σκοπό να το ζευγαρώσεις.

Μόνο γι αυτό(είμαι αιρετικός):

Πρώτα ο άθρωπας και μετά ο σκύλος.

Χαίρεσαι να έχει όλα τα "καραμπαλίκια" του,γιατί σαν συμβιωτικό θηλαστικό το θές για παρέα.

 

Όσο πας εσύ για γιατρό (οτιδήποτε/οποτεδήποτε),το ίδιο και το ζωντανό σου,έτσι παίζει στη ζωή.

 

Το να έχεις ένα μουρούχαβλο συγκάτοικο,καλύτερα να μην έχεις και να πλακωθείς στα *.al.

 

Εκτός αν έχεις "app" ενδορφινών,τότε στείλε μας link.

 

 

Αυτό με τις στειρώσεις απλά εξυπηρετεί του "καλλιεργητές".

 

/end.

 

Γιατί να μην είμαι bi.

Ποτέ δεν είναι αργά.

Όχι όπως σου γυαλίζει,αλλά σαν Ωριγένης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτέ δεν είναι αργά.

Όχι όπως σου γυαλίζει,αλλά σαν Ωριγένης.

 

Δεν το 'χω ρε γαμώτο, το 'χω κοιτάξει. Όλους σαν δυνητικό ανταγωνισμό τους αξιολογώ, κανέναν σαν μεζέ. Δε μου βγαίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι , αν ησουν γκομενακι, θα ταν πιο ευκολο πιστευεις ?

Μπαίνεις τώρα σε tera ingognita.

Κάποιος μάντης είχε κι απ´ τα δύο και είπε για τη (πολλαπλάσια) κάβλα που ένοιωθε το θυληκό έναντι του αρσενικού κατα τη διάρκεια της πράξης.

Ε,οι θεοί τον στραβώσανε που βρώμισε.

 

Ηθικό δίδαγμα:stay the way you are.

Φίλε αν ήμουν γκομενάκι θα ήμουν μεγάλο ξέκωλο.

Και θα σόλαρα πολύ στον καθρέφτη μου.

Γι αυτό η Χειλουδάκη έγινε δημώδες άσμα:

"Γειά σου κυρ εισαγγελέα με τη Τζένη την ωραία.

 

Αυτή ήξερε.

 

Κι απ´ τα δύο,άσχετα αν αυτός "γάμαγε μιά πληγή".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δέναι πράμα αυτό, άμα θες κι απ' τα δύο κανόνισε τριάδα.

Το συνδυασμένο είναι σα να τρως καρμπονάρα με σοκολάτα, ωραία και τα δύο, αλλά δεν πάνε μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...