Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Nαι ειναι τόσο κακό ή μαλλον διαφορετικό που ζν ήταν να επιλέξω θα προτιμουσα να δω το ρομποκοπ 3 αναμεσα στις διαφημισεις του σταρ παρα το καινουριο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Γιατί δεν θα αγαπήσουμε ποτέ άλλον RoboCop

 

αντε και το τερμινέητορ 1 σε ρημέηκ συντόμως. Είναι σημείο των καιρών ή με φαίνεται; Ρημέηκ από δω, σήκουελ του σήκουελ από εκεί, ρηγιούνιον ο ένας, ρηγιούνιον ο άλλος, ρηγιούνιον και συναυλίες και νέοι δίσκοι κάτι μαθουσάλες ξερωγώ. Επιστροφή στο βινύλιο, οκ καταλαβαίνω. Επιστροφή στην κασέτα, ήμαρτον δηλαδή. Σύντομα θα πετάξουν και τα μπλου-ρεη και θα ξαναβγάλουν βιντεοκασέτες, ατάρι με πάκμαν, και κινητά με οθόνη μιας γραμμής και πορτάκι, σούπερ ουάου!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν θα αγαπήσουμε ποτέ άλλον RoboCop

 

αντε και το τερμινέητορ 1 σε ρημέηκ συντόμως. Είναι σημείο των καιρών ή με φαίνεται; Ρημέηκ από δω, σήκουελ του σήκουελ από εκεί, ρηγιούνιον ο ένας, ρηγιούνιον ο άλλος, ρηγιούνιον και συναυλίες και νέοι δίσκοι κάτι μαθουσάλες ξερωγώ. Επιστροφή στο βινύλιο, οκ καταλαβαίνω. Επιστροφή στην κασέτα, ήμαρτον δηλαδή. Σύντομα θα πετάξουν και τα μπλου-ρεη και θα ξαναβγάλουν βιντεοκασέτες, ατάρι με πάκμαν, και κινητά με οθόνη μιας γραμμής και πορτάκι, σούπερ ουάου!

 

 

 

Μακάρι να γινόταν αυτό, θα άδειαζα την αποθήκη κ να κονόμαγα και λιεφτά από τις επισκευές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανένας ιδέα αν αυτοί που φτιάχνουν στρώματα κρεβατιού, μπορούν κατόπιν παραγγελίας να μου φτιάξουν ένα στρογγυλό στην ακριβή διάσταση που θα τους πω;

 

Έχω έναν καναπέ-κρεββάτι, ο οποίος είναι στρογγυλός και με έχει βολέψει επειδή κερδίζω χώρο (25 τ.μ είναι όλο μου το σπίτι), αλλά έχει διαλυθεί το υποτιθέμενο στρώμα του και είναι σαν να κοιμάμαι πάνω σε ξύλα, πράγμα που έχει αρχίσει να προκαλεί θέματα στην μέση μου.

Οπότε σκέφτομαι να ρίξω ένα στρώμα από πάνω μπας και τον σώσω.

 

Επίσης, μία όσο το δυνατόν πιο φθηνή τέτοια λύση πόσο παίζει να κοστίσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν. Ανακάλυψα κάτι υπέροχο τυχαία και θέλω να το μοιραστώ.

Όσοι γουστάρετε δημητριακά με γάλα: ρίξτε το γάλα πάνω στα δημητριακά αφού το βαρέσετε με το βζουν και γίνει φραπόγαλο.

Άλλη φάση.

 

Αν είστε σαν εμένα, βάλτε και λίγη σοκολάτα (ρόφημα) μέσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν. Ανακάλυψα κάτι υπέροχο τυχαία και θέλω να το μοιραστώ.

Όσοι γουστάρετε δημητριακά με γάλα: ρίξτε το γάλα πάνω στα δημητριακά αφού το βαρέσετε με το βζουν και γίνει φραπόγαλο.

Άλλη φάση.

 

Αν είστε σαν εμένα, βάλτε και λίγη σοκολάτα (ρόφημα) μέσα.

http://milkbarstore.com/main/press/recipes-and-how-tos/#cereal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανένας ιδέα αν αυτοί που φτιάχνουν στρώματα κρεβατιού, μπορούν κατόπιν παραγγελίας να μου φτιάξουν ένα στρογγυλό στην ακριβή διάσταση που θα τους πω;

 

Έχω έναν καναπέ-κρεββάτι, ο οποίος είναι στρογγυλός και με έχει βολέψει επειδή κερδίζω χώρο (25 τ.μ είναι όλο μου το σπίτι), αλλά έχει διαλυθεί το υποτιθέμενο στρώμα του και είναι σαν να κοιμάμαι πάνω σε ξύλα, πράγμα που έχει αρχίσει να προκαλεί θέματα στην μέση μου.

Οπότε σκέφτομαι να ρίξω ένα στρώμα από πάνω μπας και τον σώσω.

 

Επίσης, μία όσο το δυνατόν πιο φθηνή τέτοια λύση πόσο παίζει να κοστίσει;

 

στρώμα χωρίς ελατηρια από ΙΚΕΑ, στην ποιότητα (και τιμή) που γουστάρεις, και κόψτο στο σχήμα που θες. Μέχρι 1.60 φάρδος παίζουν. Το έχω κάνει δις (όχι στρογγυλο, ένα έκοψα σε μικρότερες διαστάσεις που ήθελα, και ένα έκοψα σε ολίγον ακανόνιστο σχήμα για το τροχόσπιτο). Κόβεται εύκολα με ένα μεγάλο κοφτερό μαχαίρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν. Ανακάλυψα κάτι υπέροχο τυχαία και θέλω να το μοιραστώ.

Όσοι γουστάρετε δημητριακά με γάλα: ρίξτε το γάλα πάνω στα δημητριακά αφού το βαρέσετε με το βζουν και γίνει φραπόγαλο.

Άλλη φάση.

 

Αν είστε σαν εμένα, βάλτε και λίγη σοκολάτα (ρόφημα) μέσα.

ωραια ιδεα αλλα ποιος καθετε με τη τσιμπλα στο ματι να βαλει βζουν..εγω απλα ζεσταινω ελαχιστα το γαλα ριχνω μεσα και καμια σοκολατα αν εχω κεφια +μαρμελαδα +το δημητριακό και μια χαψια.πωω δεν ξυπναω με τιποτα σημερα...φταει ο καιρος ή ειμαι τεμπελα? :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μια ωρα ελειψα,έφυγε η σκύλα. Με τα πολλά την βρίσκω.

Τώρα βλέπω έκανε βυζια . ποτε προλαβες μωρή τσουλα και γκαστρωθηκες;

α γιαυτό και η δικιά μου κόντεψε να γκρεμίσει τις μπαλκονόπορτες? μπήκε μέσα , έτρεξε στην κεντρική είσοδο για να βγει έξω απ το σπίτι και την κοπάναγε σα λυσσασμένη. 

 

Τι φαγητό της έδωσα γιατι νόμιζα οτι πήγασε , τίποτα δεν ήθελε 

 

μετά άκουγα ενα σκύλο που γάβγιζε , ο γαμπρός θα ηταν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...