Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έτσι μπράβο, κράτα αποθέματα γιατί ποτέ δεν ξέρεις τί μπορεί να προκύψει...μετά την δουλειά :P

γιατί μετά τη δουλειά ? και κατα τη διάρκεια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Έτσι μπράβο, κράτα αποθέματα γιατί ποτέ δεν ξέρεις τί μπορεί να προκύψει...μετά την δουλειά :P

Σημερα εχω κανονισει μετα την δουλεια για ποτακι... Αλλα παλι κατι θα παει στραβα και θα μου χαλασει την μερα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πουλέτε, ήταν τέτοια ώρα τέτοια μέρα πριν 4 χρόνια ακριβώς, 20 Φλεβάρη δηλαδή 4 και κάτι το μεσημέρι, που βγαίνω από το Ιπποκράτειο και έχω έναν πόνο στην κοιλιά μου - την νιώθω να εγκυμονεί που λέει και ο Τζιμάκος, είναι τα σωθικά μου όλα δεμένα ένας κόμπος τέλος πάντων, και δεν ξέρω τι να κάνω και λέω "γουά δα φακ", δεν έχω ξαναπεί τόσο μεγάλο "γουά δα φακ" στην ζωή μου. Και κοιτάω βλοσυρά το περίπτερο απέναντι και πάω και παίρνω τσιγάρα και αναπτήρα, τσιγάρα γιατί ήθελα να καπνίσω και αναπτήρα γιατί δεν είχα, και πώς να έχω αφού είχα πάνω από 4 χρόνια να βάλω τσιγάρο στο στόμα μου. Και μετά κατεβαίνω την Μπότσαρη τέρμα κάτω ως την θάλασσα και πάω και κάθομαι στο πρώτο παγκάκι, έχει ωραία μεγάλα παγκάκια εκεί, μας τα είχε μόλις φτιάξει ο ατσαλάκωτος, καλή του ώρα εκεί στην ψειρού που τον έχουνε χωμένο. Και καπνίζω καμιά ώρα, δύο ίσως, και κοιταω την θάλασσα, λιακάδα είχε, και λέω από μέσα μου "γουά δα φακ; Γουά δα φακ;;;". Τεσπά, η μεγαλύτερη μαλακία είναι ότι πρέπει να πάω δουλειά τώρα και συνεπώς να διακόψω την κατάνυξη. Η συνέχεια κατά τις 8 με μπύρες και ψητά σουβλάκια, και μην ξεχάσω του χρόνου τέτοια μέρα να μην κλείσω ραντεβού καθόλου. Αυτά.

 

Θα ορκιζόμουν ότι έχουν περάσει μόλις 2 χρόνια! Όπως και να 'χει Χρόνια της Πολλά. Να το χαίρεσαι πάντα με υγεία :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ρε πουστη μου δηλαδη γαμω ΓΑΜΩ ΓΑΜΩ

 

Αρρωστησα πριν 2 βδομαδες περιπου. Πλεον με κοβει λιγο ο βηχας αλλα τιποτα αλλο.

 

ΕΧΩ ΒΓΕΙ ΕΚΤΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ.

Απο αποψη γυμναστικης, εχει πεσει τρελα η αποδοση μου και 2 βδομαδες απραξια ειναι η φαση που πιανομαι τωρα με τα λιγα κιλα και ειναι σκατα.

Απο αποψη σχολης τελειωσε η εξεταστικη και περιμενουμε να αρχισουν μαθηματα. Αδρανεια και σε αυτο.

Απο αποψη παρεας, δεν εχω ψυχολογια, αυτοπαιπηθεση, ενεργεια και ορεξη, συνεπως και σε αυτο το κομματι πολυ μετρια τα πραγματα.

 

Δεν εχω νευρα ρε μλκες. Θα τρελαθω. Θελω να νευριασω και δεν μπορω. Εχει συμβει και κατι αρκετα δυσαρεστο στον κυκλο μου και δεν μπορω να το αντιμετωπισω γιατι ειμαι απαθης. Καθομαι σαν τραγος στο κρεβατι. Ουτε εγκεφαλος λειτουργει ουτε σωμα. Ξερουμε κανα κολπακι για να μπουμε σε full ρυθμους οπως ημουν πριν αρρωστησω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο αλλά εγώ ότι και να πείται πάω ΕΛΔΥΚ :P

 

Ζωάρα Λέμε σ' λέω.

 


Αρρωστησα πριν 2 βδομαδες περιπου. Πλεον με κοβει λιγο ο βηχας αλλα τιποτα αλλο.

 

ΕΧΩ ΒΓΕΙ ΕΚΤΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ.

Απο αποψη γυμναστικης, εχει πεσει τρελα η αποδοση μου και 2 βδομαδες απραξια ειναι η φαση που πιανομαι τωρα με τα λιγα κιλα και ειναι σκατα.

Απο αποψη σχολης τελειωσε η εξεταστικη και περιμενουμε να αρχισουν μαθηματα. Αδρανεια και σε αυτο.

Απο αποψη παρεας, δεν εχω ψυχολογια, αυτοπαιπηθεση, ενεργεια και ορεξη, συνεπως και σε αυτο το κομματι πολυ μετρια τα πραγματα.

 

Δεν εχω νευρα ρε μλκες. Θα τρελαθω. Θελω να νευριασω και δεν μπορω. Εχει συμβει και κατι αρκετα δυσαρεστο στον κυκλο μου και δεν μπορω να το αντιμετωπισω γιατι ειμαι απαθης. Καθομαι σαν τραγος στο κρεβατι. Ουτε εγκεφαλος λειτουργει ουτε σωμα. Ξερουμε κανα κολπακι για να μπουμε σε full ρυθμους οπως ημουν πριν αρρωστησω;

Do some software development my friend. Ακόημ ο Link.png Site: okeanos σου δίνει και 2 ωραία μηχανηματάκια για να στήσεις server ;). Ειδάλλως άρχισε τα anime.

 

Ακόμη περίμενε και σιγά σιγά θα έρθεις στους παλιούς καλούς ρυθμούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Do some software development my friend. Ακόημ ο Link.png Site: okeanos σου δίνει και 2 ωραία μηχανηματάκια για να στήσεις server ;). Ειδάλλως άρχισε τα anime.

 

Ακόμη περίμενε και σιγά σιγά θα έρθεις στους παλιούς καλούς ρυθμούς.

Λες ε; Το εχω σκεφτει και εγω. Και κατι μου λεει οτι σιγουρα θα βοηθησει. Αλλα ξερεις που κολλαω (και αυτο ισως ειναι ενα απο τα μεγαλυτερα προβληματα μου); Ελεγα να ξεκινησω το βιβλιο για τα λειτουργικα συστηματα μιας και θα το δωσω το επομενο εξαμηνο. Αλλα εχω αυτο το κολλημα οτι ακομα και πραγματα που μου αρεσουν οπως η πληροφορικη θελω να τα κανω με πιεση. Ετσι τα μαθαινω καλυτερα και το αποτελεσμα βγαινει πιο επαγγελματικο παρα ερασιτεχνικο-για την γκαυλα μου κτλ. Για πειτε λιγο ρε σεις. Θα εχω χοντρο προβλημα στο μελλον που η ευχαριστηση μου ειναι να πετυχαινω τους στοχους που βαζω χωρις κατι συγκεκριμενο; Δεν μαρεσει ο προγραμματισμος σαν προγραμματισμος για παραδειγμα. Μαρεσει το αποτελεσμα που θα βγαλω αμα κατσω να προγραμματισω. Μαρεσει η ικανοποιηση που νιωθω οταν λυσω ενα λαθος στον κωδικα. Μαρεσει που θα ριξω αλλο ενα διαφορετικο στυλ γκομενας. Καλο το σεξ, το φαι, ο υπνος και μερικα αλλα (λιγα) βασικα, που χωρις αυτα δεν μπορεις να ζησεις και σου δινουν και τεραστια ωθηση για τα αλλα πραγματα που ειπα παραπανω, αλλα μονο αυτα δεν μου λενε κατι. Αν δεν εξιταριστει (??) λιγο ο εγκεφαλος ολα μου φαινονται βαρετα. Κατι κανω λαθος μηπως; :wacko: :blink: :unsure: :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε λιγάκι κανα memo booster,συννενοήσου με τον φαρμακοποιό σου για βιταμινούχα σκευάσματα και πλακώσου σ΄αυτά για λίγο χρονικό διάστημα.

 

Πρόσεχε λιγάκι και τη διατροφή σου,βάλε πολλά υγρά+φρούτα,κρίμα να "παραδοθείς" από τώρα...

 

Α,κόψε για λίγο τα ξύδια,σου "ρουφάνε" διάθεση στο ξενέρωμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες ε; Το εχω σκεφτει και εγω. Και κατι μου λεει οτι σιγουρα θα βοηθησει. Αλλα ξερεις που κολλαω (και αυτο ισως ειναι ενα απο τα μεγαλυτερα προβληματα μου); Ελεγα να ξεκινησω το βιβλιο για τα λειτουργικα συστηματα μιας και θα το δωσω το επομενο εξαμηνο. Αλλα εχω αυτο το κολλημα οτι ακομα και πραγματα που μου αρεσουν οπως η πληροφορικη θελω να τα κανω με πιεση. Ετσι τα μαθαινω καλυτερα και το αποτελεσμα βγαινει πιο επαγγελματικο παρα ερασιτεχνικο-για την γκαυλα μου κτλ. Για πειτε λιγο ρε σεις. Θα εχω χοντρο προβλημα στο μελλον που η ευχαριστηση μου ειναι να πετυχαινω τους στοχους που βαζω χωρις κατι συγκεκριμενο; Δεν μαρεσει ο προγραμματισμος σαν προγραμματισμος για παραδειγμα. Μαρεσει το αποτελεσμα που θα βγαλω αμα κατσω να προγραμματισω. Μαρεσει η ικανοποιηση που νιωθω οταν λυσω ενα λαθος στον κωδικα. Μαρεσει που θα ριξω αλλο ενα διαφορετικο στυλ γκομενας. Καλο το σεξ, το φαι, ο υπνος και μερικα αλλα (λιγα) βασικα, που χωρις αυτα δεν μπορεις να ζησεις και σου δινουν και τεραστια ωθηση για τα αλλα πραγματα που ειπα παραπανω, αλλα μονο αυτα δεν μου λενε κατι. Αν δεν εξιταριστει (??) λιγο ο εγκεφαλος ολα μου φαινονται βαρετα. Κατι κανω λαθος μηπως; :wacko: :blink: :unsure: :huh:

 

Δοκίμασε λιγάκι κανα memo booster,συννενοήσου με τον φαρμακοποιό σου για βιταμινούχα σκευάσματα και πλακώσου σ΄αυτά για λίγο χρονικό διάστημα.

 

Πρόσεχε λιγάκι και τη διατροφή σου,βάλε πολλά υγρά+φρούτα,κρίμα να "παραδοθείς" από τώρα...

 

Α,κόψε για λίγο τα ξύδια,σου "ρουφάνε" διάθεση στο ξενέρωμα....

 

Αυτο + να βγαίνεις όσο περισσότερο μπορείς έξω για βόλτα την ημέρα + καλό πρωινό + τουλάχιστον 8 ώρες ύπνο (πρόσεξε με τον ύπνο γιατί άμα το παρακάνεις δεν βοηθάει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυπε voziniotis με όλη τη καλη διάθεση θα σου πω πως δεν εχεις προβλήματα και τα δημιουργεις για να εχεις κάτι να κλαφτεις.

Όλοι περνάμε τις φάσεις μας κι αλίμονο αν τις αφηναμε να μας πάρουν απο κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ρε πουστη μου δηλαδη γαμω ΓΑΜΩ ΓΑΜΩ

 

Αρρωστησα πριν 2 βδομαδες περιπου. Πλεον με κοβει λιγο ο βηχας αλλα τιποτα αλλο.

 

ΕΧΩ ΒΓΕΙ ΕΚΤΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ.

Απο αποψη γυμναστικης, εχει πεσει τρελα η αποδοση μου και 2 βδομαδες απραξια ειναι η φαση που πιανομαι τωρα με τα λιγα κιλα και ειναι σκατα.

Απο αποψη σχολης τελειωσε η εξεταστικη και περιμενουμε να αρχισουν μαθηματα. Αδρανεια και σε αυτο.

Απο αποψη παρεας, δεν εχω ψυχολογια, αυτοπαιπηθεση, ενεργεια και ορεξη, συνεπως και σε αυτο το κομματι πολυ μετρια τα πραγματα.

 

Δεν εχω νευρα ρε μλκες. Θα τρελαθω. Θελω να νευριασω και δεν μπορω. Εχει συμβει και κατι αρκετα δυσαρεστο στον κυκλο μου και δεν μπορω να το αντιμετωπισω γιατι ειμαι απαθης. Καθομαι σαν τραγος στο κρεβατι. Ουτε εγκεφαλος λειτουργει ουτε σωμα. Ξερουμε κανα κολπακι για να μπουμε σε full ρυθμους οπως ημουν πριν αρρωστησω;

ετσι ειμαι απο το γαμημενο δεκεμβριο.αρρωστιες(με εχουν χτυπήσει αρκετα μαζεμενα) νταουνιασμα και γυμναστικη αραια και που.δεν με εχει παρει πολυ απο κατω.το παλευω.ελπιζω μολις μπει ο μαρτης να ξεμπερδεψω γιατι ειμαι ετοιμη να δωσω ΠΟΝΟ.εχω πολυ ενεργεια μαζεμενη.η βασικη παρεα δεν παρεξηγει γνωριζει οτι ετσι ειμαι ή μεσα σε ολα ή χειμερια ναρκη.οι γνωστοι εχουν φαει ακυρο μεχρι να γινω καλα αν τους αρεσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και που λετε σήμερα η μετοχή της εταιρίας έπιασε τα 100$ και έκαναν πάρτι εδώ, και είχαν σαμπάνιες, και με το που αδειάζει μια, μου δίνουν το μπουκάλι, βάζουν ένα στουπί πάνω και μου φέρνουν και εναν αναπτήρα. Έκλασα στο γέλιο και έβγαλα φωτο.

'Murica

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει συμβει και κατι αρκετα δυσαρεστο στον κυκλο μου και δεν μπορω να το αντιμετωπισω γιατι ειμαι απαθης.

Ε, νάτο. Τράβα κάνε καμιά ορμονολογική, FSH, LH, TSH, τις κλασσικές και κάναν υπέρηχο αν επιμείνει, μπορεί να είναι από πολυκυστικές μέχρι αδένωμα. Μπορεί να είναι επειδή αλλάζει ο καιρός, μπορεί επειδή έχεις στρεσσαριστεί με την εξεταστική. Το στήθος σου το νοιώθεις ευαίσθητο;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...